Top 10 Bambus Tücher – Úklidové utěrky na opakované použití

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. POLYCLEAN

#ad

5 kusů, POLYCLEAN 5 x bambusový ručník – lešticí hadřík na sklo s bambusovými vlákny – okenní hadřík na sklo a okna – suchý hadřík bez šmouh 60 x 40 cm

#ad
POLYCLEAN #ad - Bez šmouh – kvalitní kombinace materiálů z hadříku z mikrovlákna a bambusu zajišťuje skleněné plochy bez šmouh. Díky tomu je čisticí hadřík z mikrovlákna nutností pro každou domácnost.

Spokojenost – jsme německá firma a chceme s našimi výrobky minimalizovat úklid. Isté blikání – díky velkému formátu 60 x 40 cm čistí utěrky na čištění skla rychle a bez námahy i velké skleněné plochy. Zářivé – skleněné utěrky se navíc ideálně hodí k leštění příborů a nádobí a opět rozzáří. Dlouhá životnost – profesionální kvalita výrobku zaručuje dlouhodobé používání.
ZnačkaPOLYCLEAN #ad
VýrobcePOLYCLEAN International GmbH #ad
Výška0
Délka23.62
Hmotnost0.73
Šířka15.75

2. Muxel

#ad

Muxel ´s Čisticí bambusové utěrky sada hadrů

#ad
Muxel #ad - 5 ubrousků, dva pro předčištění a tři pro sušení beze šmouh. Samozřejmě lze prát do 95°. Originální bambusový čisticí hadřík muxel je díky svým bambusovým vláknům antibakteriální. Ištění oken, čištění zrcadel se nyní konečně podaří snadno a bez šmouh. Schne téměř všechny materiály bez šmouh, díky velké absorpci vlhkosti je vhodný i pro velké plochy bez vykrojení. Super kombinace vláken, bambusový hadřík čistí silou přírody.
ZnačkaMuxel #ad
VýrobceMuxel #ad

3. ALCLEAR

#ad

Utěrka na nádobí z mikrovlákna, měkký hadřík na sušení, 60 x 40 cm, zázrak na suchou péči o auto, motocykly, Hadřík z mikrovlákna Alclear CrystalClear do auta, na autolak, modrý., do kuchyně a domácnosti

#ad
ALCLEAR #ad - Lesk bez šmouh: utěrka z mikrovlákna alclear nahrazuje všechny čisticí utěrky v domácnosti a v autě pro čištění oken, zrcadel, chromu a plastu – tedy všechny hladké povrchy. Vyrobeno v německu: německý kvalitní výrobek pro čištění domácnosti, křišťálová utěrka, kanceláře, motocyklu nebo zimní zahrady; žádné srovnání s hadry z bavlny; jednoduché použití bez chemie jako skleněná utěrka, auta, hadřík na leštění skel a hadřík na brýle.

Neuvěřitelná časová úspora: mikrovlákno alclear přináší enormní úsporu času díky aplikaci s vlhkou mlhou při lehkém znečištění. Bez okrajů vody a sušení bez vláken. Vhodné pro alergiky: leští také skla a nádobí; použití beze šmouh bez čističe skla nebo čističe skel je možné.

Není nutné dodatečné sušení nebo leštění utěrkou z mikrovlákna; zbytková vlhkost se bleskově odpařuje. Rychle schne; díky tomu je téměř antibakteriální jako bambusové utěrky. Pratelné a s dlouhou životností: lze prát stokrát do 90 stupňů c, perfektní pro všechny skleněné tabule bez vláken nebo žmolků; na omak jako okenní kůže; složení: 70% polyester, vhodné do sušičky, 30% polyamid.
ZnačkaALCLEAR #ad
VýrobceALCLEAR International GmbH #ad
Výška6.69
Délka9.06
Hmotnost0.07
Šířka0.59
Číslo dílu950001
Modelka950001
ZárukaPoskytujeme plnou záruku 2 roky. Bez kompromisů. Spokojenost zákazníků.

4. HygiSens

#ad

Reinigungstuch und Geschirrtücher, revolutionär, Allzwecktuch, Set mit 10 Bambus-Mikrofasertüchern für Fenster | Reinigungstuch, ohne Spuren | Schwamm, waschbar | Haushalt, wiederverwendbar, magisch

#ad
HygiSens #ad - Dann haben sie mehr zeit für sich selbst oder um es mit Ihren Lieben zu verbringen! Lassen sie ihr auto glänzen. Sparen sie zeit während ihrer haushalt! wir wissen, wie kostbar ihre zeit ist. Sparend und wiederverwendbar - dieses originale null-abfall-set ist ohne haushaltsprodukte einsetzbar. Lassen sie sie sportlich und Ihre Blicke auf Sie und Ihr schönes Auto strahlen.

Haben sie probleme, ihr auto zum glänzen zu bringen? auch nach einem Umzug in der Waschanlage hat Ihr Auto noch Spuren? Probieren Sie das Bambustuch aus, um sowohl das innere als auch das Äußere ihres autos zu reinigen, ohne Kratzer zu hinterlassen. Nur wenige durchgänge reichen aus, sanitär, induktionskochfeld, gläser, Touchscreen, um Ihre Holzmöbel, PC, Geschirr, TV, Spüle und sogar Ihre Brille mit den Reinigungstüchern zum Glänzen zu bringen!. Das bedeutet mehr kinoausflüge, schwämme und antibakterielle Einwegtücher ersetzen kann und die verwendeten Haushaltsprodukte drastisch reduziert, dann stellen Sie sich vor, dass dieses Set Ihre Papiertücher, Restaurants und Aktivitäten mit Freunden.

So verbringen sie viel weniger Zeit mit dem Waschen Ihrer Fliesen und Ihrer Küche. Mehrzweck-wischer – sie suchen eine lösung für den einsatz im gelände, edelstahl, dusche, um versehentliche flecken in ihrem haus oder den schmutz Ihrer Kinder zu reinigen? Dank der besonders saugfähigen Mikrofasertücher aus Bambusfaser sind Einwegtücher nicht mehr nötig. Bei stark verschmutzten Oberflächen können Sie einen Tropfen Spülmittel hinzufügen. Wenn sie wissen, wie viel Geld Sie auf lange Sicht sparen werden.
ZnačkaHygiSens #ad
VýrobceHygiSens #ad
Výška0.01
Délka19.69
Hmotnost0.84
Šířka19.69
Číslo díluLeegosun

5. Verébio

#ad

Wischtücher | Reinigungstücher zum Entfernen von Schlieren auf Fenstern, Auswaschbare Schwämme + Tasche, Brillen, PREMIUM QUALITÄT, Edelstahl, Auto, Geschirr, Kochfeld, 11 Bambus Mikrofasertücher XXL

#ad
Verébio #ad - Sparen sie und schÜtzen sie den planeten unser zero waste set wird ihre einwegtücher, was bedeutet, ihre küchenrolle oder auch Ihren Einwegschwamm ersetzen. Komplettes multi-usage-set sind sie es leid, spiegel, silber, bildschirm, brille, badezimmer, jede woche ineffektive Tücher zu kaufen? Reinigen Sie alle Oberflächen ganz einfach mit unserem Set aus wiederverwendbaren STAUBFREIEN Mikrofaserprodukten Glas, auto, Küche, kochfeld, Fenster, Motorrad.

Sie nimmt schmutz und Staub bis in die kleinsten Ecken auf. Unsere tücher sind wiederverwendbar, dass Sie sich mit Ihrem Geld selbst eine Freude machen können. Keine fingerabdrücke mehr! Bonus + garantie zuverlÄssig oder geldbezahlt ️ um ihnen zu helfen, kratzende zauberschwämme für das geschirr, Ihren Abfall zu reduzieren und die Ökologie zu unterstützen, um Ihre Accessoires in der Maschine zu waschen, eine tasche, sind in der box geschenke enthalten: ein Paar abwaschbare, und ein EBOOK.

Geniessen sie die guten momente ⌛ stellen sie sich vor, nicht eine spur. Sie schauen sich ihre küche an, um Ihr Haus zu putzen und weniger schmutzig zu machen. Das wiederverwendbare Verébio-Tuch nimmt mehr Wasser auf als ein herkömmliches Reinigungstuch. Es ist auch eine tolle, umweltfreundliche Geschenkidee für Ihren Vater, Ihre Mutter oder Ihre Familienmitglieder.
ZnačkaVerébio #ad
VýrobceVerébio #ad
Výška1.97
Délka19.69
Hmotnost1.52
Šířka8.66

6. Navaris

#ad

Zrcadlo nádobí – lze prát, kuchyně, Čisticí utěrky Navaris s bambusovým vláknem – 5dílná sada s bambusem – do oken, koupelny

#ad
Navaris #ad - Nepoužívejte aviváž. Následně můžete lešticí hadříky použít pro intenzivnější čištění. Díky hrubé a jemné straně se hodí jak pro citlivé, tak i necitlivé povrchy.

Pro okna, nádobí, sklenice, příbory, okna, zrcadla, dlaždice, armatury, monitory nebo také plochy s vysokým leskem. Praktické: obdržíte 5dílnou sadu. Ekologické: hadříky na čištění lze po umytí bez problémů prát v pračce a zabalit v sušičce. Univerzální použití: bambusové ručníky jsou savé a velmi rychle schnou. Před prvním použitím byste měli myčku prát na 95 °C. Allcampér: lapky na mytí se hodí např. Různé čisticí hadříky: s oboustrannými čisticími ubrousky lze odstranit větší nečistoty. Odolné čištění: pomocí bambusových ubrousků můžete šetrným způsobem odstranit nečistoty a prach.
ZnačkaNavaris #ad
VýrobceKW-Commerce #ad
Výška0
Délka19.69
Hmotnost0.51
Šířka15.75
Číslo dílu51036.05_SML
Modelka51036.05_m000632_SML

7. Muxel

#ad

Muxel Bambusový čisticí hadřík, 12dílná sada

#ad
Muxel #ad - 10 ubrousků a dvě pro předčištění. Isticí hadřík z bambusu je díky svým bambusovým vláknům antibakteriální. Ištění oken, čištění zrcadla se nyní konečně podaří snadno a bez šmouh. Schne téměř všechny materiály bez šmouh, díky své velké absorpci vlhkosti vhodné i pro velké plochy bez vytékání. Samozřejmě lze prát do 95°. Super kombinace vláken, bambusový hadřík čistí silou přírody.
ZnačkaMuxel #ad
VýrobceMuxel #ad
Výška0
Délka19.69
Šířka15.75

8. 7.pure

#ad

čisticí hadříky, antibakteriální, hadry, hadříky, bez prachu, 2× čisticí hadříky a 3× lešticí hadřík, čistý bez čisticích prostředků, 7.Pure Bambusová sada, snadné čištění, okenní kůže, bez žmolků

#ad
7.pure #ad - PuuČkovÁ houba: 45 % polyester, 40 % viskóza z bambusu, 15 % polyamid. Lešticí hadřík: 76% polyester, 16% polyamid, 8% viskóza z bambusu.
Značka7.pure #ad
Výrobce7.pure #ad
Výška0.04
Délka15.75
Šířka19.69
Číslo dílu70.01.001
Modelka70.01.001

9. Universal-Stein Umweltfreundlicher Reinigungs- und Polierstein Gift- und säurefrei

#ad

Univerzální bambusová houba Zielinsky

#ad
Universal-Stein Umweltfreundlicher Reinigungs- und Polierstein Gift- und säurefrei #ad - Lze prát v pračce – lze prát do 60 °C, velmi dlouhá životnost. Prémiová kvalita 300 g/m² bez silikonu. Antibakteriální, nepouští vlákna, hypoalergenní. Formát: cca 20x25 cm. Extra savý.
ZnačkaUniversal-Stein Umweltfreundlicher Reinigungs- und Polierstein Gift- und säurefrei #ad
VýrobceZielinsky Universal-Stein GmbH&Co.KG #ad
Výška0
Délka9.84
Hmotnost0.66
Šířka7.87

10. Das blaue Wunder

#ad

Okna, Das blaue Wunder Cristall Premium s bambusovými vlákny I čisticí a suchý hadřík I na sklo, 5, obrazovky I 40 cm x 50 cm I žádné žmolky nebo proužky I extra savý limetka

#ad
Das blaue Wunder #ad - Odolné při teplotě do 95 °c pro větší hygienu a vhodné do sušičky. Díky naší vynikající kvalitě jsme si vypracovali důvěru našich zákazníků – na to jsme hrdí! Bez šmouh a žmolků: cristall premium schne filigránské předměty přesně tak efektivně, bez žmolků a šmouh jako velké plochy. Tradice vyrobená v německu: od roku 1995 je naší filozofií "kvalita vzbuzuje důvěru". Extrémně savý díky bambusovým vláknům = ideální na sklo, obrazovky, okna, autolak. Isticí hadřík a suchý hadřík s praktickou velikostí 40 x 50 cm.
ZnačkaDas blaue Wunder #ad
VýrobceDas Blaue Wunder GmbH & Co. KG #ad
Výška0
Délka19.69
Šířka15.75
ZárukaZáruka výkonu 5 let