Top 10 Briefkasten DIN A4 – Nástěnné poštovní schránky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. AL Briefkastensysteme

#ad

3dílná poštovní schránka moderní, 3 přihrádky na poštovní schránky v antracitově šedé RAL 7016, A4 prémiová poštovní schránka, AL Briefkastensysteme

#ad
AL Briefkastensysteme #ad - VÝrobce – profesionální kvalita přímo z továrny + servis + poradenství – varianty, jiné barvy a příslušenství přes servis Hotline – 0355 48 64 23 65.

VhodnÉ – vysoce kvalitní nástěnná poštovní schránka se 3 přihrádkami, pro vícegenerační domy + použitelná pro venkovní a vnitřní prostory. Nan. Rozměry – poštovní schránka v praktickém designu v 1026 x Š 385 x h 116 mm + vhazování na šířku 35 x Š 330 mm pro velikosti dopisních obálek od DIN A4 do C4. Kvalita – vysoce kvalitní poštovní schránka din a4 z práškovaného ocelového plechu s masivním robustním systémem dvojité stěny + průběžné boční a zadní plochy vhodné pro montáž pod omítku + zesílené vhazovací klapky s kartáčem pro izolaci hluku.
ZnačkaAL Briefkastensysteme #ad
VýrobceAL Briefkastensysteme #ad
Výška40.39
Délka4.57
Šířka15.08
Číslo dílu331P3EA1P7016
Modelka331P3EA1P7016
ZárukaLebenslang gegen durchrostung.

2. AlbersDesign

#ad

Personalizovaná designová poštovní schránka individuálně se jménem/antracitem RAL7016, AlbersDesign, s individuálními štítky z ušlechtilé oceli

#ad
AlbersDesign #ad - Náhledu. Rozměry: cca 370 x 370 x 105 mm. Nakonfigurovatelné online vč. Volitelně lze přizpůsobit také číslem domu nebo dalšími údaji. Kvalitní poštovní schránka s práškovým nástřikem s vaším jménem.
ZnačkaAlbersDesign #ad
Výška14.57
Délka14.57
Šířka4.13

3. AL Briefkastensysteme

#ad

2 přihrádky Poštovní schránka moderní na omítku, prémiová dvojitá poštovní schránka DIN A4, AL Briefkastensysteme 2dílná poštovní schránka antracitová šedá RAL 7016

#ad
AL Briefkastensysteme #ad - Výrobce – profesionální kvalita přímo z výroby + servis + poradenství – varianty, jiné barvy a příslušenství přes servisní horkou linku – 0355 48 64 23 65. Kvalita – vysoce kvalitní poštovní schránka din a4 z práškovaného ocelového plechu s masivním robustním systémem dvojité stěny + průběžné boční a zadní plochy vhodné pro montáž na stěnu a pod omítku + zesílené vhazovací klapky s kartáčem pro izolaci hluku.

Rozměry – poštovní schránka v praktickém designu v 684 x Š 385 x h 116 mm + vhaz na šířku V 35 x Š 330 mm pro velikosti obálek od DIN A4 do C4 velkého formátu.

ZÁruka – celoživotní záruka na dodání náhradních dílů a příslušenství + odpovídá evropské poštovní normě DIN 13724. Vhodné – vysoce kvalitní nástěnná poštovní schránka se 2 přihrádkami, použitelná pro bytové domy + pro venkovní a vnitřní prostory.
ZnačkaAL Briefkastensysteme #ad
VýrobceAL Briefkastensysteme #ad
Výška26.93
Délka4.57
Šířka15.08
Číslo dílu331P2EA1P7016
Modelka331P2EA1P7016
ZárukaCeloživotní ochrana proti korozi.

4. Metzler

#ad

Metzler Moderní poštovní schránka s přihrádkou na noviny antracitová RAL 7016 personalizovaná z ušlechtilé oceli V2A jmenovka, nástěnná poštovní schránka s přihrádkou na noviny, poštovní schránka

#ad
Metzler #ad - Designová poštovní schránka od metzler – nástěnná poštovní schránka se jmenovkou z nerezové ušlechtilé oceli V2A – Poštovní schránka byla od základu navržena našimi inženýry, aby vám mohla nabídnout optimální funkčnost spolu s exkluzivním designem. Práškový nástřik v antracitově šedé matné jemné struktuře ral 7016 navíc chrání poštovní schránku před vlivy prostředí – 100% odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům.

To zaručuje, že i po mnoha letech můžete obdržet náhradní díly pro vaši poštovní schránku, a podtrhuje náš závazek k udržitelnosti a dlouhodobé spokojenosti zákazníků. Títek z ušlechtilé oceli umožňuje dobrou čitelnost i na dálku – individuální laserové gravírování dělá z poštovní schránky kvalitní unikát – pomocí tlačítka "Přizpůsobit nyní" si můžete vybrat z mnoha různých druhů písma.

Přihrádky na noviny a velkého otvoru na dopisy 33, 5 x 3, 5 cm – integrovaná přihrádka na noviny šetří místo na stěně domu a podtrhuje kompaktní, praktický styl tohoto modelu. Upevňovací materiál a 2 klíče jsou součástí dodávky – rozměry poštovní schránky š × v × h: 37 × 37 × 10, 5 × 3, 5 cm – otvor na poštovní schránku š × v: 33, 5.10 let dodávky náhradních dílů: stojíme za kvalitou našeho produktu a nabízíme 10leté zásobování náhradními díly. Poštovní schránka vč.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzlerGmbH #ad
Číslo dílulocalization_B08KY91BLP
ModelkaSiebert Anthrazit

5. Metzler

#ad

Metzler Exkluzivní poštovní schránka v antracitové barvě – vč. přihrádky na noviny – nástěnná poštovní schránka se jmenovkou z ušlechtilé oceli V2A – práškový nástřik v RAL 7016 – poštovní schránka,

#ad
Metzler #ad - Technické údaje – rozměry poštovní schránky v × š × h: 37 × 37 × 10, 5 × 3, 5 cm; otvor na poštovní schránku š × h: 33, 5. Design se snoubí s funkčností – tato poštovní schránka s přihrádkou na noviny, bílá přesvědčí elegantním vzhledem a solidním provedením.

Během procesu objednávání máte možnost vybrat si z různých druhů písma své oblíbené písmo. Masivní & materiál odolný proti povětrnostním vlivům – stabilní korpus poštovní schránky je z kvalitního kovu – díky tomu je poštovní schránka extrémně robustní a odolná vůči povětrnostním vlivům po mnoho let. Individuální výroba – tato nástěnná poštovní schránka se vyrábí individuálně pro vás. Včetně gravírování – poštovní schránka s číslem domu a jménem.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška14.57
Délka14.57
Šířka4.13
Číslo dílustencil27
ModelkaStencil

6. Zalafino

#ad

S roličkou na noviny, otvorem na dopisy a zornými poli, model Vertigo, Zalafino Poštovní schránka se jménem a číslem domu v antracitové barvě – individuální design, z oceli s práškovým nástřikem

#ad
Zalafino #ad - Vhazovací klapka s hlukovou izolací. Antracitová prášková barva, s bílým popisem. Poštovní schránka s nápisem z potažené oceli. Klikněte nyní přizpůsobit! poté můžete v klidu nakonfigurovat všechna potřebná data.
ZnačkaZalafino #ad

7. Metzler

#ad

Personalizovaná laserová gravura, Metzler Poštovní schránka antracitová RAL 7016 s přihrádkou na noviny, poštovní schránka s přihrádkou na noviny, model Hermann

#ad
Metzler #ad - Vč. Díky kontrastní barevné kombinaci bude vaše adresa dobře čitelná i z dálky – individuální laserové gravírování dělá poštovní schránku hodnotným unikátem. Aby vaše pošta skončila i u vás, bude spodní část poštovní schránky s dobře čitelným písmem použita k rozpoznání.

Upevňovací materiál a 2 klíče jsou součástí dodávky – velikost: 37 × 37 × 10, 5 cm. Přihrádky na noviny a velkého otvoru na dopisy 33, praktický styl tohoto modelu – skrytý zámek poštovní schránky nepadne absolutně nic, 5 x 3, 5 cm – integrovaná přihrádka na noviny šetří místo na stěně domu a podtrhuje kompaktní, co by mohlo narušit celkový vzhled poštovní schránky.

Práškový nástřik v antracitově šedé matné jemné struktuře ral 7016 navíc chrání poštovní schránku před vlivy prostředí – 100% odolná vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Tlačítkem "přizpůsobit" můžete poštovní schránku vybavit podle přání.
ZnačkaMetzler #ad
VýrobceMetzler GmbH #ad
Výška14.57
Délka14.57
Šířka3.94
Číslo díluBK-Hermann-AN
ModelkaBK-Hermann-AN

8. Burg Wächter

#ad

Bílá, bílá, Sylt 1883 W, Virtual Bundle, vhazovací formát A4, Poštovní schránka s komfortní hloubkou od Burg-Wächter, pozinkovaná ocel

#ad
Burg Wächter #ad - Vyrobeno v německu: tato poštovní schránka byla vyrobena v německu za nejvyšších standardů kvality. Kvalita od roku 1920: burg-wächter je tradiční rodinný podnik se zvláštním pocitem odpovědnosti za zaměstnance a životní prostředí.

Pro ochranu vašeho soukromí není připevněna jmenovka. Hodí se jak pro montáž na stěnu, tak i k postavení na vhodný stojan BURG-WÄCHTER Universal 150 . Výrobky jako dveřní zámky, trezory a poštovní schránky se vyrábějí a neustále vyvíjejí s nejvyššími nároky na kvalitu. Bez přihrádky na noviny a jmenovky: poštovní schránka s otvorem nemá integrovanou přihrádku na noviny. Rozsah dodávky a rozměry: 1 poštovní schránka burg-wächter, rozpěrka a upevňovací materiál, materiál: plast, sylt 1883 w, 2 klíče, hmotnost: 5, barva: bílá, vhaz š x v: 330 x 35 mm, rozměry vč.

Ocelová schránka: prostorná poštovní schránka z pozinkované oceli má šikmou střechu, takže obsah je optimálně chráněn před povětrnostními vlivy. Odpovídá evropské normě en 13724, čímž je zaručeno bezpečné vhazování a neporušené vyjímání pošty až do formátu DIN C4. Víka v x š x h: 345 x 410 x 205 mm, 2 kg.
ZnačkaBurg Wächter #ad
VýrobceBurg-Wächter #ad
Výška13.58
Délka8.07
Hmotnost11.46
Šířka16.14
Číslo díluSylt 1883 W
ModelkaSylt 1883 W
ZárukaŽádná záruka výrobce.

9. MOCAVI

#ad

Designová poštovní schránka antracitová s přihrádkou na noviny RAL 7016 MOCAVI Box 111 poštovní schránka s číslem domu a jménem V4A ušlechtilá ocel gravírovaná moderní poštovní schránka nerezová

#ad
MOCAVI #ad - 3 znaky. Německá značková kvalita: vysoce kvalitní nástěnná poštovní schránka s přihrádkou na noviny a číslem domu a jménem na ušlechtilé oceli v4a s laserovým řezem. Samozřejmě u nás můžete zakoupit také vhodné zvonky mocavi prsten s LED diodami nebo bez LED diod; v nerezové oceli nebo v rovném lakování jako poštovní schránka. Rozsah dodávky: + dŮleŽitÉ: Štítek z ušlechtilé oceli bude dodán zdarma do 14 dnů + + + nástěnná poštovní schránka vč.

Díky tomu má poštovní schránka pohodlnou velikost, číslo domu max. Volitelné: není součástí dodávky kryt přihrádky na noviny mocavi vers 1, aby se role na noviny na jedné straně trvale uzavřela proti povětrnostním vlivům, stojan na poštovní schránku mocavi pro montáž poštovní schránky volně stojící; omyvatelná rohožka MOCAVI Step v antracitové barvě RAL 7016 v 50 x 70 cm a 60 x 100 cm. Role na noviny je integrovaná a na obou stranách otevřená. Montážního materiálu pro snadnou montáž, 2 klíče pro snadné otevírání na pravé straně, ochranná mřížka z ušlechtilé oceli proti nečistotám a vlhkosti, gravírovaný samolepicí, rozpěrka a štítek z ušlechtilé oceli, držák pošty, vč.

Montážního návodu, jehož popis s číslicemi je vyražen laserem podle vašich údajů. Hliníková clona před integrovanou přihrádkou na noviny a poštovní schránka z pozinkovaného ocelového plechu jsou antracitově šedá RAL 7016, jemná struktura práškově lakovaná – nerezová, matná, snadná údržba a odolná vůči povětrnostním vlivům. Prostorný a normovaný podle din en 13724: vnější rozměry – 370 × 435 × 114 mm, že zásilky din a4 dorazí bez pomačkání. Velké domovní číslo/jmenovka má rozměry 367 x 120 x 1 mm po celé šířce a je tak dobře čitelná.
ZnačkaMOCAVI #ad
VýrobceMOCAVI #ad
Výška17.13
Délka5.12
Hmotnost12.7
Šířka14.57
Číslo díluBox 111 7016 Stick 330
ModelkaBox 111 7016 Stick 330

10. ARREGUI

#ad

Weiß mit Schwarz, ARREGUI Premium E5601-BIR Briefkasten aus Verzinktem Stahl, Größe M DIN A4 Post, mit im Siebdruck lackiertem Vogel, Motiv Birds, Wandbriefkasten für Draußen mit Einwurfklappe

#ad
ARREGUI #ad - Der briefkasten ist wetterfest und hat die Tests bestanden, die dies gewährleisten. Die hinteren löcher sind bereits vorgebohrt und der Briefkasten wird mit Montagematerial und 2 Schlüssel geliefert.

Schutzklappe: mit einer oberen klappe in Dachform, die den Briefeinwurf vor schlechtem Wetter und Regen schützt. Mal was besonderes! din a4 post und zeitschriften: mit fassungsvermögen für DIN A4 Post. Einfache montage: der postkasten kann sowie an die Wand als auch an die Mauer montiert werden. Zeitschriften, kataloge und ungefaltete A4-Blätter passen senkrecht hinein. Das schloss befinden sich vorne und ist leicht zugänglich. Mit eigenem charakter: briefkasten mit schickem siebgedrucktem Motiv an der Tür. BestÄndig und regengeschÜtzt: aus verzinktem Stahl hergestellt, daher witterungs- und korrosionsbeständig und langlebig.
ZnačkaARREGUI #ad
VýrobceARREGUI #ad
Výška15.75
Délka4.33
Šířka10.63
Číslo díluPremium E5601-BIR
ModelkaPremium Graphic E5601-BIR
Záruka3 jahre.