Top 10 Dacia SANDERO Stepway 3 – Protiskluzové rohožky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GAFAT

#ad

Rohože na dveře Dacia Sandero 3 příslušenství černé, Sandero 2023 gumové rohože, podložky na středovou konzolu, GAFAT Dacia Sandero 3/ Sandero Stepway III 2021-2023 2024 protiskluzové rohože

#ad
GAFAT #ad - Silná odolnost proti skluzu, jako jsou mobilní telefony, klíče a sluneční brýle. 1 rok záruka před dodáním pečlivě zkontrolujte. Snadná instalace a flexibilní použití není nutné stříhání, jednoduše umístěte na správné místo. Odpovíme vám do 24 hodin, abychom zajistili, že budete spokojeni. Jednoduše ji opláchněte vodou a vaše rohož vypadá jako nová a získá vynikající odolnost proti skluzu.

Rozsáhlá ochrana vašeho vozu tyto rohože se používají v různých interiérech vozidel, box na loketní opěrky, dveřních švů a jiných dílů před poškozením způsobeným tekutinami nebo ostrými předměty, aby chránila středovou konzolu, držák nápojů, a tím aby byl interiér vozidla efektivně čistý a řádný, čímž se snižují náklady na údržbu nebo výměnu vozidla. Vynikající materiál, je příjemný na dotek, silně elastický a lze ji libovolně roztahovat a otáčet. Nabízíme také bezplatný designový servis na míru pro protiskluzové velikosti rohoží prosím kontaktujte nás pro další informace.

Spodní strana je lepkavá a protiskluzová, která snižuje hluk při klouzání a tření objektů, zlepšení indexu bezpečnosti jízdy Povrch je opatřen hustou konkávně konvexní mřížkovou strukturou, takže rohož zůstává na svém místě i při náhlých zastaveních vozidla nebo zatáčkách. Rohož je velmi šetrná k životnímu prostředí, netoxický a chuťově neutrální protiskluzová rohož je vyrobena z ekologického měkkého materiálu PVC, který je vodotěsný a odpuzuje nečistoty, netoxická a bez zápachu a chrání tak zdraví vaší rodiny a přátel. Dné starosti. Rohož je zcela vodotěsná.
ZnačkaGAFAT #ad
VýrobceGAFAT #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu2021-2024 Dacia Sandero 3/ Stepway Mats
Modelka2021-2023 Dacia Sandero 3/ Stepway Mats
Záruka1

2. Ndier

#ad

Pro Dacia Spring Lodgy Dokker Duster Logan Sandero Stepway protiskluzová úprava proti poškrábání Scuff Styling, Ndier 4 kusy prahů dveří se světelným efektem, nástupní lišty z uhlíkových vláken

#ad
Ndier #ad - Jednoduše odstraňte ochrannou fólii a nalepte nálepku, nalepte ji na okenní parapet a pevně ji přitiskněte. Pokud máte dotazy před a po nákupu, kontaktujte nás prosím e-mailem. Materiál: výrobek je vyroben z vinylového materiálu z uhlíkových vláken, používá high-tech výrobní technologii a má hladký povrch.

Návod k nákupu: balení obsahuje 2 prahové lišty pro přední dveře a 2 nástupní lišty pro zadní dveře. Upozornění: neperte auto do 48 hodin po instalaci. Silná přizpůsobivost změnám denní a noční teploty. Vlastnosti může zabránit nejen poškrábání povrchu, odolné proti opotřebení, ale také jako vnitřní dekorace s jednoduchým a elegantním sportovním stylem.

Snadná instalace před instalací se ujistěte, že na povrchu dveří nejsou žádné skvrny. Použitelné pro dacia spring Lodgy Dokker Duster Logan Sandero Stepway. Nelze snadno zlomit, protiskluzové, zakrývá stávající škrábance, voděodolné, není snadné zlomit, vysoká teplotní odolnost. Náš tým vám poskytne uspokojivou odpověď do 24 hodin.
ZnačkaNdier #ad
VýrobceMINLEER #ad
Výška0.39
Délka0.39
Šířka0.39
Číslo dílu38339
Modelka38339

3. CHROMEMASTER

#ad

CHROMEMASTER | Ochrana hrany zavazadlového prostoru ochrana nárazníku | Kompatibilní s Dacia Sandero/Sandero Stepway 3 2021- | ABS plast, matná černá | Ochranná lišta laku chrání zadní nárazník před

#ad
CHROMEMASTER #ad - Užitečnost nechcete nárazník při naložení poškodit? nebo chcete skrýt vzniklé poškození? Chcete se vyhnout ztrátě hodnoty svého auta? Chromemaster pásek chrání váš nárazník. Automodel ochrana hrany nakládací hrany, zadní ochranná lišta kompatibilní s dacia sandero / sandero Stepway 3 2021; ABS plast, matná černá; odolná proti korozi; připravena k montáži; včetně čisticí utěrky na nárazník.

Výhody práh nabízí ochranu proti poškrábání, promáčknutí, odloupnutí laku zadní nárazník; váš nárazník je chráněn a tím zabráníte cenným opravám.

Materiál ochranná lišta z uhlíkových vláken nejvyšší kvality, odolává extrémním teplotám a povětrnostním podmínkám; ochranu zadního nárazníku lze prát v myčce aut. Montáž ochrana laku zaručuje snadnou montáž; jednoduše očistěte nárazník a připevněte lištu na správné místo; silná lepicí páska pro přesné přilnutí, čímž je zajištěna nakládací hrana.
ZnačkaCHROMEMASTER #ad
VýrobceCHROMEMASTER #ad
Číslo díluOM2028093PT
ModelkaOM2028093PT
Zárukano

4. ESUKAR

#ad

Protiskluzová přední ochrana sedadel, univerzální pro každé počasí, ESUKAR Potahy na autosedačky sady pro Dacia Sandero Stepway 3.GEN 2. Gen 2012 2013 2014 2015 2016-2025 5místná sedadla, sedáky,

#ad
ESUKAR #ad - Kožené díly lze jemně otřít vlhkým hadříkem, abyste snadno odstranili nečistoty a ušetřili drahocenný čas. Perfektní ochrana design lépe chrání vaše přední a zadní sedadla před nečistotami, rozlitými tekutinami, nečistotami, skvrnami, potem, zvířecími chlupy a před opotřebením, poškrábáním a vyblednutím.

Kromě toho může zmírnit únavu při delší jízdě. Zajistěte, 1 potah na opěradlo, aby vaše autosedačka vypadala jinak než ostatní. Součástí dodávky je 9 kusů: 2 potahy předních sedadel, 1 polštář na zadní sedadlo, 5 samostatných potahů na opěrky hlavy. Generace 2012 2013, 2015, 2014, 2016–2025. Materiál vyrobeno z kvalitní kůže + kompozitní pěna, měkká a pohodlná. Gen 2. Odolné proti opotřebení a s dlouhou životností, což potahům sedadel dodává měkčí texturu a výrazně zlepšuje jízdní komfort.

Snadná instalace nejsou nutné žádné pracovní zkušenosti a potah sedadla lze rychle a snadno nainstalovat. Sportovní design náš potah na autosedačky vypadá skvěle a je při jízdě opravdu příjemný na dotek. Použitelné modelypro dacia sandero stepway 3. Zašlete nám prosím po zakoupení podrobný model a rok výroby vašeho auta a fotografie předních a zadních sedadel.
ZnačkaESUKAR #ad
VýrobceESUKAR #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost2.2
Šířka0.39
Číslo dílu127567

5. GAFAT

#ad

TPU silikagel, GAFAT Dacia Sandero 3/ Stepway 3 III/ Dacia Jogger 2021-2023 pouzdro na klíče, Dacia Sandero Stepway 3 pouzdro na klíče, Dacia Sandero 3 příslušenství Sliver

#ad
GAFAT #ad - 360° plná ochrana pohodlné a měkké, s vynikajícím pocitem v ruce, chrání vaše klíče před poškrábáním. Vynikající materiál z tpu a silikonu, vodotěsné, antibakteriální, vysoká tuhost, odolné proti poškrábání, protiskluzové, vynikající ochranné pouzdro na klíče.

Zajištění kvality před dodáním pečlivě zkontrolujte. Použitelné modely 4 tlačítka kompatibilní s renault / sandero stepway 3 / dacia sandero 3 / extreme 2020 2021 2022 2023 2024, že vaše klíče padnou, ujistěte se, kompatibilní s novými renault/ Dacia Jogger/ Hybrid/ Extreme/ Extreme Plus/ Limited 2021 2022 2022 3 202 34 Prosím pečlivě zkontrolujte tvar na obrázku, děkujeme!.

V případě dotazů nás prosím kontaktujte. Dné starosti. Dobrý signál všechna tlačítka lze nadále stisknout jako obvykle, příjem signálu je dobrý a nedochází k blokování signálu. Odpovíme vám do 24 hodin, abychom zajistili, že budete spokojeni.
ZnačkaGAFAT #ad
VýrobceGAFAT #ad
Číslo díluDacia Sandero 3/ Jogger Car Key Cover
Záruka1

6. GIUD

#ad

Dacia Sandero Stepway Zubehör Weiß, Getränkehalter, GIUD Dacia Sandero III/Sandero Stepway III 2021-2024 Anti-Rutsch-Matte, Staubdicht, für Mittelkonsole

#ad
GIUD #ad - Es ist kein schneiden erforderlich, folgen Sie einfach der Amazon-Bildanleitung, um diese Gummimatten an ihren jeweiligen Positionen zu platzieren. Sie verhindern auch, Mittelkonsolen, die vielen Ecken und Winkel Ihres Autos zu reinigen. Umweltfreundliches material: die rutschfesten matten bestehen aus hochwertigem weichem Gummi, sind angenehm anzufassen, ungiftig und geruchlos.

Umfassender schutz: giud-gummimatten können in getränkehaltern, handschuhfächern, türnuten, armlehnenfächern und anderen Bereichen installiert werden. Leicht zu reinigen & zu installieren: wenn die rutschfesten matten schmutzig werden, können sie sie einfach mit wasser abspülen und dann an der Sonne oder im Wind trocknen lassen. Durch den zugang zum originalen innenraum des Dacia Sandero Stepway stellen wir sicher, dass unsere rutschfesten Matten genaue Abmessungen haben und perfekt in die verschiedenen Rillen Ihres Dacia Sandero Stepway-Innenraums passen. Die matten können verschüttungen, Kondensation, dass Dosen und Flaschen Ihre Autotassenhalter zerkratzen oder beschädigen.

Die verschiedenen farbigen linien an den Rändern der Gummimatten verleihen Ihrem Dacia Sandero III/Sandero Stepway III-Innenraum einen Hauch von Helligkeit. Das rutschfeste design auf der oberfläche der Matten reduziert das durch während der Fahrt verrutschende Getränkehalter oder andere Gegenstände verursachte Geräusch. Rutschfest: wenn sie eine saubere und ruhige fahrumgebung genießen möchten, sind diese dacia sandero III/Sandero Stepway III 2021-2024-Matten genauso wichtig wie Ihre Autofußmatten. Kompatible fahrzeugmodelle: die türnutmatten sind kompatibel mit dem innenraum des dacia sandero III/Sandero Stepway III 2021-2024.
ZnačkaGIUD #ad
VýrobceGIUD #ad
Číslo díluDacia Sandero III/Stepway III 2021-2024
ModelkaDacia Sandero III/Stepway III 2021-2024

7. Elmasline

#ad

Designové 3D gumové rohože sada pro Dacia SANDERO III 2021-2023 | Extra vysoký 5 cm okraj

#ad
Elmasline #ad - Individuální výroba na míru pro váš dacia sandero iii od 2021 - zaručeně perfektní tvar! Kompletní ochrana díky extra vysokému 3d okraji cca 4 – 5 cm | Chrání vnitřek trvale a spolehlivě před tekutinami a nečistotami.

Generace 2021-2023. Zesílená pata zaručuje delší životnost autokoberců | ekologická výroba s udržitelnými surovinami | pachově neutrální a recyklovatelné. Vhodné pro následující vozidla: dacia sandERO III 3. Snadná péče, odolné a odolné proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | včetně originálního upevnění.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluEL28110

8. MTM

#ad

MDM SP-9110 Fußmatten Velours Autoteppich passend für Dacia Sandero III / Sandero Stepway 2021>

#ad
MTM #ad - 100% hochwertigem polypropylen, 650 gr/qm faser – 2100 gr/qm Gesamtgewicht. Fußmatten für dacia sandero III / Sandero Stepway 2021>. Fußmatten passgenau für dacia Sandero III / Sandero Stepway 2021>. Set: 2 fußmatten vorn und 2 Fußmatten hinten; Befestigungssysteme: 2 Originalbuttons montiert. Hochfrequenz-elektroschweißen aufgetragenem Absatzschutz an den Stellen, die starker Abnutzung ausgesetzt sind. Teppich schwarz, bordüre aus baumwolle schwarz mit Strap Antirutsch für den ganzen Umfang der Teppiche – 100% Made in Italy, Zertifikat Automotive.
ZnačkaMTM #ad
VýrobceMTM #ad
Výška1.18
Délka29.53
Hmotnost4.41
Šířka19.69
Číslo díluSP-9110
ModelkaSP-9110

9. CDEFG

#ad

CDEFG Kompatibilní s Dacia Sandero 3 / Sandero Stepway III 2021-2024, gumové rohože středová konzola protiskluzové protiskluzové držáky pohárků gumová rohož loketní opěrka Sandero 2024 příslušenství

#ad
CDEFG #ad - Přímá instalace, nejsou nutné žádné změny. Kompatibilní sdacia sandero 3 / sandero stepway iii 2021 2022 2023 2024 upozornění: no. 8 v sadě je vhodné pouze pro modely s loketní opěrkou. Pro čištění jednoduše podložky vypláchněte ve dřezu.

Dodejte svému novému autu skvělý barevný nádech. Protiskluzový design vyrobeno z odolné a vysoce pružné gumy, která umožňuje vložení podložky do tašky Sandero III a tvarování a současně poskytuje protiskluzový povrch pro pokládku výrobku. Poskytují ochranu před drobky, včetně: držáku nápojů, aby se dno držáků nápojů v průběhu času poškrábalo. Dekoracesilný stereoskopický efekt zlepšuje celkovou estetiku vašeho interiéru sandero stepway 3.

Ochrana přesně tvarované vložky pokrývají všechny kapsy vašeho sandero 3 v interiéru, rozpuštěnými sladkostmi a chrastícími mincemi. Rozsah dodávkyProtiskluzové rohože 1 sada. Zabraňte tomu, menšími rozlitím, dveřního otvoru a středové konzole. Má malou úchytku pro nadzvednutí a snadný přístup k podložce. Pokud vaše auto nemá loketní opěrku, je tento kus zbytečný. Zabraňují také tomu, aby se náhodné zboží chrapovalo.
ZnačkaCDEFG #ad
VýrobceCDEFG #ad
Výška0
Délka0
Šířka0
Číslo díluMCD-Sand
ModelkaMCD-sand

10. Elmasline

#ad

ELMASLINE 3D vana do zavazadlového prostoru pro Dacia SANDERO 3 III od roku 2021 nepasuje do variabilní nabíjecí podlahy | rohož do zavazadlového prostoru vysoký okraj

#ad
Elmasline #ad - Přesně padnoucí tvar s ušlechtilým designem. Bez zápachu: díky gumě bez škodlivých látek vyvinuté speciálně pro vnitřní prostory | ekologická výroba s udržitelnými surovinami a recyklovatelná.

Snadná údržba: jednoduché a rychlé čištění rohože vodou | vhodné pro: DACIA SANDERO 3 III od roku 2021 se nehodí do variabilních nabíjecích podlah. Přesnost: individuální výroba na míru pro dacia sandero 3 iii od roku 2021 – zaručuje perfektní tvar pro váš zavazadlový prostor! Vysoká ochrana: rohož do zavazadlového prostoru s extra vysokým okrajem cca 5 cm chrání kufr trvale před vodou, tekutinami, nečistotami, sněhem atd. Kvalitní: odolný a odolný proti roztržení díky vysoké kvalitě gumy TPE materiál | Povrch vany zavazadlového prostoru je protiskluzový a zabraňuje sklouznutí vašeho nákladu.
ZnačkaElmasline #ad
VýrobceElmasline #ad
Číslo díluKOF28109