Top 10 Echtholz Kommode Eiche – Stojany na tablety

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. NATUREHOME

#ad

Na stůl nebo psací stůl 19,5 × 12,5 × 2,5 cm pro čtečky e-knih a tablety, NATUREHOME Univerzální držák na tablet stolní stojan z dubového dřeva do kuchyně

#ad
NATUREHOME #ad - Hladký dřevěný povrch je šetrný k vašemu zařízení. Komfortní: videa a sledování filmů, facetimní, sýchatování, . Etrné: u našeho držáku na tablet nepoužíváme záměrně kov, aby nedošlo k poškrábání a poškození.

Vhodné pro: držák na tablet je vhodný pro stůl, komodu, kancelář a domácí kancelář, psací stůl, dokonce v kuchyni jako držák na elektronické knihy pro čtení receptů český jazyk nelze zaručit. UniverzÁlnÍ: náš držák na tablet je vhodný pro apple iPad Pro stejně jako pro tablety Samsung, Huawei a další modely, mobilní telefony a čtečky e-knih.

Každý držák na tablet je unikát z masivního dřeva. Praktické: rychlé a bezpečné nastavení vašeho přístroje, přitom samozřejmě již a minimalisticky ve vzhledu. Vše můžete pohodlně zvládnout, čtení, zatímco tablet je uložen na držáku mobilního telefonu a tabletu.
ZnačkaNATUREHOME #ad
VýrobceNATUREHOME #ad
Výška0.98
Délka7.68
Šířka4.92

2. GRFIT

#ad

Unterhaltungszentrum mit Schubladen, TV Schrank TV-Ständer for Fernseher bis 70 Zoll, minimalistischer Eichen-TV-Ständer, Aufbewahrungsschrank und offenen Regalen for das Heimbüro TV-Ständer Schrank

#ad
GRFIT #ad - Weit verbreitet: dieser tv-ständer ist ideal für den einsatz in Wohnzimmern, um den Fernseher und einige Dekorationen wie Vasen und Fotos oben zu halten, auch geeignet für Ihr Wohnzimmer, Schlafzimmer und mehr Orte. Das offene regal ist perfekt für Aufstellen von Satellitenboxen und DVD-Playern.

Das unterhaltungszentrum ist groß genug, um fernseher unterschiedlicher größe maximal 70" zu unterstützen. 2 große schränke mit tür und 2 geschlossenen schubladen für aufbewahren von Videospielen, Zeitschriften, Fernbedienungen, 7" x 13, 0/70, 8/78, 7" x 17, Unterhaltungszubehör, Büchern, Filmen, Dekorationen. Grosser stauraum: 59, 7". Kabel gut verwaltet: tv-ständer mit offener rückseite, stereoanlagen und andere elektrische Geräte frei platzieren. Es kann auch elektrischen Geräten helfen, damit die Kabel in Ordnung gebracht werden können.

Sie können tv-set-top-boxen, Spielkonsolen, Wärme zu belüften und abzuleiten. Er verleiht ihrem schlafzimmer, Wohnzimmer, Medienraum oder Büro einen Hauch von Eleganz und Vitalität. Stabil und langlebig: hochwertiger, diese medienkonsole ist stabil und langlebig. Ausgestattet mit einem soft-close-scharnier, qualifizierter Eichenrahmen trägt zu einer robusten Konstruktion bei, wird es beim Schließen nicht kneifen oder Geräusche machen.
ZnačkaGRFIT #ad
VýrobceDALIZHAI777-112233 #ad
Hmotnost88.18
Číslo díluDALIZHAI777-112233

3. WAOCEO

#ad

Na stěnu zavěšená TV, Televizní skříňka Luxusní plovoucí televizní stojan se zásuvkami a vitrínou, nástěnné zábavní centrum ze dřeva o velikosti 78,7 palců, moderní mediální konzole pod televizor

#ad
WAOCEO #ad - Vysoce kvalitní tv regál je vyroben z kvalitního dřeva a stabilní struktury a je výborně zpracován. Dodejte své ložnici, obýváku, prostoru médií a kanceláři trochu vitality a síly a zajistěte dostatek úložného prostoru, aby vaše zboží bylo čisté a po ruce. Moderní a elegantní design v dutém vnitřním prostředí můžete vytvořit příjemnou uměleckou atmosféru.

Díky svému trvanlivému a hladkému povrchu je plovoucí TV skříň lehce strukturovaná. Kompatibilní s dřevěnými, duté stěny, sádrokartonové stěny. Dodá vaší ložnici, obývacím pokoji, mediálním prostoru nebo kanceláři nádech elegance a vitality. Plovoucí tv regál má jednoduchý design a hodí se bez problémů ke každému stylu prostoru a nábytku. Snadná montáž a sestavení naše plovoucí tv regály lze snadno instalovat pomocí dodaného hardwaru, dřevěnými nebo sádrovými stěnami neplatí pro suché stěny, nástrojů a návodů.

Obecné změny designu mohou zlepšit kvalitu života. Díky odolnosti proti vodě a oděru jej lze snadno setřít. Spora místa nástěnný design plně využívá horní prostor a současně šetří místo na podlaze. Pomáhá uvolnit místo pro kabelové boxy, projektory, herní konzole, tv komponenty, CD, sběratelské předměty, DVD, šperky, fotografie nebo malé ornamenty; zametací robot může podlahu bez problémů vyčistit. Kabelové otvory na horní straně slouží ke skrytí kabelů a zajišťují, že vaše věci budou řádně uspořádané a po ruce.
ZnačkaWAOCEO #ad
VýrobceDALIZHAI777-112233 #ad
Výška0.39
Délka1.18
Hmotnost0.11
Šířka0.79
Číslo díluDALIZHAI777-112233
ModelkaDALIZHAI777-112233

4. WAOCEO

#ad

Dekorace do obývacího pokoje,, prostorově úsporné zábavní centrum pro televize, moderní, Televizní skříňka, plovoucí TV stojan ze dřeva pro montáž na stěnu se skříňkou na média a dvěma zásuvkami

#ad
WAOCEO #ad - Plovoucí tv regál má jednoduchý design a hodí se bez problémů ke každému stylu prostoru a nábytku. Správa kabelů naše plovoucí mediální konzole s otvory pro kabely vám pomůže zbavit se nepořádných kabelů. Kabelové otvory na horní straně slouží ke skrytí kabelů a zajišťují, že vaše věci budou řádně uspořádané a po ruce.

Dodá vaší ložnici, obývacím pokoji, mediálním prostoru nebo kanceláři nádech elegance a vitality. Díky odolnosti proti vodě a oděru jej lze snadno setřít. Kompatibilní s dřevěnými, dřevěnými nebo sádrovými stěnami neplatí pro suché stěny, duté stěny, sádrokartonové stěny. Pomáhá uvolnit místo pro kabelové boxy, herní konzole, tv komponenty, cd, šperky, projektory, sběratelské předměty, DVD, fotografie nebo malé ornamenty; zametací robot může podlahu bez problémů vyčistit.

Spora místa nástěnný design plně využívá horní prostor a současně šetří místo na podlaze. Obecné změny designu mohou zlepšit kvalitu života. Snadná montáž a sestavení naše plovoucí tv regály lze snadno instalovat pomocí dodaného hardwaru, nástrojů a návodů. Moderní a elegantní design v dutém vnitřním prostředí můžete vytvořit příjemnou uměleckou atmosféru. Vysoce kvalitní tv regál je vyroben z kvalitního dřeva a stabilní struktury a je výborně zpracován.
ZnačkaWAOCEO #ad
VýrobceDALIZHAI777-112233 #ad
Výška0.39
Délka1.18
Hmotnost0.11
Šířka0.79
Číslo díluDALIZHAI777-112233
ModelkaDALIZHAI777-112233

5. WAOCEO

#ad

Skříňka barva: černá, 47''/55''/63'' TV stolek, TV stojan do ložnice a obývacího pokoje, Televizní skříňka Luxusní plovoucí televizní stojan ze dřeva s úložnou skříní, moderní televizní stojan

#ad
WAOCEO #ad - Spora místa nástěnný design plně využívá horní prostor a současně šetří místo na podlaze. Obecné změny designu mohou zlepšit kvalitu života. Plovoucí tv regál má jednoduchý design a hodí se bez problémů ke každému stylu prostoru a nábytku. Kompatibilní s dřevěnými, dřevěnými nebo sádrovými stěnami neplatí pro suché stěny, sádrokartonové stěny.

Pomáhá uvolnit místo pro kabelové boxy, tv komponenty, cd, projektory, herní konzole, sběratelské předměty, DVD, šperky, fotografie nebo malé ornamenty; zametací robot může podlahu bez problémů vyčistit. Vysoce kvalitní tv regál je vyroben z kvalitního dřeva a stabilní struktury a je výborně zpracován. Díky odolnosti proti vodě a oděru jej lze snadno setřít. Díky svému trvanlivému a hladkému povrchu je plovoucí TV skříň lehce strukturovaná. Dodá vaší ložnici, obývacím pokoji, mediálním prostoru nebo kanceláři nádech elegance a vitality.

Moderní a elegantní design v dutém vnitřním prostředí můžete vytvořit příjemnou uměleckou atmosféru. Snadná montáž a sestavení naše plovoucí tv regály lze snadno instalovat pomocí dodaného hardwaru, duté stěny, nástrojů a návodů. Dodejte své ložnici, obýváku, prostoru médií a kanceláři trochu vitality a síly a zajistěte dostatek úložného prostoru, aby vaše zboží bylo čisté a po ruce. Správa kabelů naše plovoucí mediální konzole s otvory pro kabely vám pomůže zbavit se nepořádných kabelů.
ZnačkaWAOCEO #ad
VýrobceDALIZHAI777-112233 #ad
Výška0.39
Délka1.18
Hmotnost0.11
Šířka0.79
Číslo díluDALIZHAI777-112233
ModelkaDALIZHAI777-112233

6. TOMYEUS

#ad

TV komoda/TV Board, TV skříň moderní 70,8palcový televizní stojan, zábavní centrum v luxusním stylu s mosaznými rukojeťmi a nohama, TV mediální konzole z černého ořechového dřeva s posuvnými dveřmi

#ad
TOMYEUS #ad - Ručně vyrobeno z černého ořechu v kvalitě fas, s ochranným lakem na bázi vody, aby zdůraznilo a zdůraznilo žilkování a jedinečnost každého kusu nábytku.

Pečlivě ručně vyrobeno z masivního černého ořechového dřeva a mosazi nejvyšší kvality. Vyvíjí se úsilí o reprodukaci přesných barev, mohou se vyskytnout barevné odchylky na základě monitorů počítače a fotografií. Má čtyři 4 dveře s klasickými celostěděnými rukojetěmi, centrální oblast s posuvnými dveřmi a nohami z masivního černého ořechového dřeva a mosazných nožiček pro spolehlivé držení. Rozměry: 15, 85" Š x 25, 7" h x 70, 5" V.
ZnačkaTOMYEUS #ad
Výrobcexinxinchaoshi-1989 #ad
Hmotnost194.01
Číslo díluxinxinchaoshi-1989

7. WAOCEO

#ad

Moderní levitující televizní stojan, Sc, 47,2/59/70,8 palců velká nástěnná konzole – zábavní centrum s platformou a skříňkou na média se 2 zásuvkami do obývacího pokoje, TV stojan, TV skříňka

#ad
WAOCEO #ad - Vysoce kvalitní tv regál má desku s prémiovou hustotou a stabilní strukturou a je výborně zpracován. Obecné změny designu mohou zlepšit kvalitu života. Dodá vaší ložnici, obývacím pokoji, mediálním prostoru nebo kanceláři nádech elegance a vitality. Dodejte své ložnici, prostoru médií a kanceláři trochu vitality a síly a zajistěte dostatek úložného prostoru, obýváku, aby vaše zboží bylo čisté a po ruce.

Spora místa nástěnný design plně využívá horní prostor a současně šetří místo na podlaze. Plovoucí tv regál má jednoduchý design a hodí se bez problémů ke každému stylu prostoru a nábytku. Kompatibilní s dřevěnými, dřevěnými nebo sádrovými stěnami neplatí pro suché stěny, sádrokartonové stěny. Moderní a elegantní design v dutém vnitřním prostředí můžete vytvořit příjemnou uměleckou atmosféru. Snadná montáž a sestavení naše plovoucí tv regály lze snadno instalovat pomocí dodaného hardwaru, duté stěny, nástrojů a návodů.

Pomáhá uvolnit místo pro kabelové boxy, tv komponenty, herní konzole, cd, šperky, DVD, sběratelské předměty, projektory, fotografie nebo malé ornamenty; zametací robot může podlahu bez problémů vyčistit. Kabelové otvory na horní straně slouží ke skrytí kabelů a zajišťují, že vaše věci budou řádně uspořádané a po ruce. Díky odolnosti proti vodě a oděru jej lze snadno setřít. Díky svému trvanlivému a hladkému povrchu je plovoucí TV skříň lehce strukturovaná.
ZnačkaWAOCEO #ad
VýrobceDALIZHAI777-112233 #ad
Výška0.39
Délka1.18
Hmotnost0.11
Šířka0.79
Číslo díluDALIZHAI777-112233
ModelkaDALIZHAI777-112233

8. TOMYEUS

#ad

Zábavní centrum se skladovacími skříněmi a zásuvkami, TOMYEUS TV skříň 47 palců moderní televizní stojan, TV komoda Eich / TV Board barva: přírodní

#ad
TOMYEUS #ad - Pro sledování televize je až 50". Z masivního dubového dřeva. Funkce správy kabelů pro provádění kabelů na zadní straně televizoru. Pracuje s většinou stylů domácí dekorace. Rozměry: 17, 7 "v x 47, 2" d x 13, 7" W.
ZnačkaTOMYEUS #ad
Výrobcexinxinchaoshi-1989 #ad
Hmotnost72.75
Číslo díluxinxinchaoshi-1989

9. WAOCEO

#ad

Modernes wandmontiertes Entertainment-Center mit 2 Schubladen, 63"/70,8''/78,7'' TV-Ständer Schrank Color : Schwarz , komplett montiert, Size, TV Schrank Schwebender TV-Ständer aus Holz mit Glastür

#ad
WAOCEO #ad - Die kabellöcher auf der oberseite dienen for verstecken von kabeln und sorgen dafür, Hohlwände, dass Ihre Sachen ordentlich organisiert und griffbereit sind! Einfach zu montieren und zusammenzubauen unsere schwebenden tv-regale können mithilfe der mitgelieferten Hardware, Holz- oder Gipswänden gilt nicht for Trockenwände, Werkzeuge und Anweisungen einfach installiert werden.

Kompatibel mit Holz-, Gipskartonwände. Durch die wasser- und Abriebfestigkeit lässt es sich leicht abwischen. Das schwebende tv-regal ist schlicht im Design und passt problemlos zu jedem Raum- und Möbelstil. Mit seiner langlebigen und glatten Oberfläche ist der schwebende TV-Schrank leicht strukturiert. Verleihen sie ihrem schlafzimmer, wohnzimmer, Medienraum und Büro etwas Vitalität und Kraft und sorgen Sie for ausreichend Stauraum, damit Ihre Artikel sauber und griffbereit sind!. Kabelmanagement unsere schwebende medienkonsole mit kabellöchern hilft Ihnen, unordentliche Kabel loszuwerden.

Es hilft, sammlerstücke, dvds, spielekonsolen, tv-komponenten, Platz for Kabelboxen, Projektoren, Schmuck, CDs, Fotos oder kleine Ornamente zu schaffen; Der Kehrroboter kann den Boden problemlos reinigen. Modernes und elegantes design sie können in der hohlen innenumgebung eine angenehme künstlerische atmosphäre schaffen. Platzsparend das an der wand montierte design nutzt den oberen raum voll aus und spart gleichzeitig Platz auf dem Boden. Allgemeine designänderungen können die Lebensqualität verbessern.
ZnačkaWAOCEO #ad
VýrobceDALIZHAI777-112233 #ad
Výška0.39
Délka1.18
Hmotnost0.11
Šířka0.79
Číslo díluDALIZHAI777-112233
ModelkaDALIZHAI777-112233

10. TOMYEUS

#ad

TV stojan na televizi do 70 palců, úložnou skříní a otevřenými regály pro domácí kancelář, zábavní centrum se zásuvkami, minimalistický dubový televizní stojan, TV skříňka, TV komodu/TV panel

#ad
TOMYEUS #ad - Stabilní a dlouhá životnost: vysoce kvalitní, tato mediální konzola je stabilní a má dlouhou životnost. Nákup bez starostí: tento televizní stojan má jednoduchý návod. Pokud máte dotazy, můžete se na nás obrátit a bez problémů nakupovat. Můžete volně umístit tv set-topboxy, stereo zařízení a další elektrické přístroje.

Zábavní centrum je dostatečně velké, dálkových ovládání, knih, filmů, dekorací. Může také pomoci elektrickým přístrojům větrávat a odvádět teplo. Velký úložný prostor: 59, 8/78, 0/70, 7" x 13, časopisů, zábavního příslušenství, aby podporovalo televizory různých velikostí maximálně 70". Vybavena závěsem softclose, kvalifikovaný dubový rám přispívá k robustní konstrukci, při zavírání neštípne ani nevydává zvuk. Otevřený regál je perfektní pro postavení satelitních boxů a DVD přehrávačů.

Kabel dobře spravovaný: tv stojan s otevřenou zadní stranou, herní konzole, aby bylo možné kabely dát do pořádku. 2 velké skříně s dvířky a 2 uzavřené zásuvky pro uložení videoher, 7" x 17, 7". Iroce rozšířené: tento tv stojan je ideální pro použití v obývacích pokojích, pro uložení televizoru a některých dekorací jako vázy a fotografie, vhodný také pro váš obývací pokoj, ložnici a další místa. Každý šroub má svůj vlastní kód a montážní proces je snadno srozumitelný.
ZnačkaTOMYEUS #ad
Výrobcexinxinchaoshi-1989 #ad
Hmotnost88.18
Číslo díluxinxinchaoshi-1989