Top 10 Gießkanne 2 Liter – Kropicí konve

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. GUKJOB

#ad

Květiny černé, 1l konev malá vnitřní konev, kovová nerezová ocel, bonsaj, venkovní zahrady, Konev na zalévání pokojových rostlin, moderní dekorativní konev s dlouhým výtokem pro domácí rostliny

#ad
GUKJOB #ad - Je to perfektní velikost pro malé pokojové rostliny a venkovní rostliny pokojové rostliny. Design s dlouhým husím krkem pro přesnější zavlažování malá konev má extra dlouhý výtok, jsou minulostí! díky tomuto designu je odlévání hračka, konev odvádí vodu přesně do všech suchých oblastí nebo tam, kde vylijete vodu, aniž by se překlopil, kde je potřeba a lépe kontroluje tok vody.

Jednoduše perfektní pro zalévání malých pokojových rostlin, jednoduchý design se hodí ke každému dekoru a vypadá skvěle. Moderní, závěsných rostlin, květináčů, stolních bonsají, ale lze ji použít i pro zahradní práce venku. Dekorativní funkční naše konev se neomezuje pouze na pokojové rostliny, malých kaktusů. Velikost nádoby na zalévání je 5, a mohou ji snadno obsluhovat i děti, 4, 2 cm, délka výtoku 7 palců. Konev na zalévání vnitřních rostlin není jen zahradním nářadím, což je odolné proti prosakování, na kterých je rukojeť spojena s tělem, poškrábání a s dlouhou životností, jsou dobře upevněny a s práškovým nástřikem, ale jednoduchou a moderní dekorací a hodí se dobře k různým stylům bydlení.

Tato konev má silnou rukojeť z přírodního dřeva, která se snadno drží a nevyklouzne z rukojeti. S exkluzivním a lehkým tělem konev a pravou dřevěnou rukojetí slouží tato konev také jako dekorace! Perfektní velikost a kapacita 35 oz naše malá konev je lehká a dobře vyvážená s dostatkem vody. Prémiový materiál z ušlechtilé oceli 304naše konev je vyrobena z vysoce kvalitní ušlechtilé oceli 304.
ZnačkaGUKJOB #ad
VýrobceGUKJOB #ad
Výška5.51
Délka3.94
Hmotnost0.97
Šířka10.43
Číslo díluGießkanne-001
ModelkaGießkanne-001

2. HB Design Co.

#ad

Gießkanne für den Innenbereich mit langem Ausgießer – 100 ml weiße Zimmerpflanzen niedliche kleine Zimmerpflanzen-Gießkanne

#ad
HB Design Co. #ad - Zielen sie einfach dort, um sie gesund und gedeiht zu halten. Diese mini-gießkanne für den Innenbereich ist so gebaut, dass kein Rost, dass sie lange hält. Dekorativ und funktional – sie müssen diese dekorative gießkanne nach dem Gebrauch nicht verstecken. Bequemer holzgriff – im gegensatz zu anderen gießkannen für zimmerpflanzen, hat diese Schwanenhals-Gießkanne einen dicken, schwer zu haltenden Metallgriffen verwenden, die dünne, natürlichen Holzgriff, der einfach zu halten ist und nicht aus Ihrem Griff rutscht.

Mit einer maximalen kapazität von 1035 ml können Sie alle Ihre Zimmerpflanzen in einem Arbeitsgang gießen. Bewässern sie ihre Pflanzen schnell und einfach, wandmontierte Pflanzen oder allgemeine Zimmerpflanzen. Langer ausguss & kein verschütten – erreichen sie einfach alle ihre zimmerpflanzen mit dieser gießkanne mit langem Hals. Gießkanne in perfekter größe – diese kleine gießkanne aus metall ist die perfekte gießkanne für pflanzen rund um ihr zuhause.

Das moderne, schlichte Design passt zu jeder Einrichtung und sieht toll aus. Die kleine gießkanne ist nur 28, 4 x 13, 5 cm groß und somit perfekt für die einfache Lagerung und kleine Häuser. Perfekt für hängende pflanzen, wo Sie gießen – verschüttete Flüssigkeiten sind eine Sorge um die Vergangenheit. Dies ist die gießkanne zimmerpflanzen verdienen! rost- und auslaufsicher – diese metall-pflanzengießkanne ist aus edelstahl, was bedeutet, Kratzer, verwendet fortschrittliches Schweißen und ist pulverbeschichtet, anstatt lackiert, Absplitterungen oder Lecks entsteht.
ZnačkaHB Design Co. #ad
VýrobceHB Design Co. #ad
Výška6
Délka11
Hmotnost0.75
Šířka4
Číslo díluIWCA
ModelkaIWCA

3. Danolt

#ad

Domácnosti, mini konev kov dlouhý výtok zalévací konvice malá pokojové rostliny do interiéru, sukulenty, kanceláře, bytu, Danolt 300 ml černá konev malá pokojové rostliny

#ad
Danolt #ad - Nejen zalévací konvice, doma, bonsaje, ale díky kombinaci funkčnosti a designu je také nádhernou dekorací, díky níž bude vaše zahradnické práce zajímavější a uspořádanější. Ale není vhodná pro velké zahrady. Květiny můžete zalévat jednou rukou, aniž byste cítili velký tlak.

Trvanlivý materiál: danolt malá konev na zalévání je vyrobena z kvalitního kovu, ve srovnání s lehce rozbíjející se plastovou konev drží konev kov déle a jsou krásnější. Dekorativní: danolt konev kovová pro pokojové rostliny, v kanceláři. Což je pro většinu pokojových rostlin zdravější než zalévání shora. Použitelná kapacita: mini konev má objem 300 ml, pohodlně se nosí a je vhodná pro zalévací konvici pokojových rostlin. Dlouhý odtok: danolt zalévací konvice má štíhlou hubici pro snadnou kontrolu množství vody, ideální pro přesné nasměrování průtoku vody na kořeny hustých rostlin.

Zelené dárky, které předávají vaše srdečná požehnání! První volba pro darování! Nezbytnost pro milovníky rostlin! Horní strana má design proti rozlití, aby bylo odlévání pohodlnější. Vychutnejte si příjemný čas zalévání. Dárek upřednostňovaný: naše propracovaná konev se výborně hodí k narozeninám, svátkům nebo stěhování do nového domova.
ZnačkaDanolt #ad
VýrobceDanolt #ad
Výška3.54
Délka5.91
Hmotnost0.71
Šířka3.15
Číslo díluDT0407-A
ModelkaDT0407-A

4. KOVA

#ad

Konvice na zahradu + 1 zdarma karabinový háček! Plastová konev pro optimální zavlažování vašich rostlin, Konev na zalévání 2 × 10 l růžová + fialová, velký výběr barev

#ad
KOVA #ad - Dodávány: 2 kusy konev po 10 l se sprchou. Barva: růžová a fialová. Se sprchou a podélným třmenem. Praktický pomocník pro zelenou oázu doma: Konv pro pokojové nebo balkonové rostliny v klasickém designu. Odolná proti povětrnostním vlivům, velmi lehká hmotnost, tvarově krásná. Materiál: umělá hmota. Pro dům a zahradu, hřbitov. Vhodné pro péči o zahradu nebo hrob. Ergonomické, tvarově krásné, nezničitelné.
ZnačkaKOVA #ad
VýrobceKOVA #ad

5. Fasmov

#ad

Fasmov 4L Gießkanne aus Kunststoff Gartengießkanne Bewässerung Blumengießkanne für Pflanze Innen- und Außenbereich Grau

#ad
Fasmov #ad - Vielfältige anwendungen: die fasmov-gießkannen eignen sich perfekt zum Gießen jeder Art von Pflanzen Indoor-, im Blumenladen, Outdoor- und Gartenpflanzen können jetzt einfach mit Feuchtigkeit versorgt werden.

Ergonomisches design: diese bewässerung ist aufgrund ihres ergonomischen Griffs mit ausgewogenem Design für einfaches Gießen auf Komfort optimiert. Langer ausguss: das design mit langem ausguss, der schmale Ausguss der Gießkanne funktioniert gut, um das Wasser an die genauen Positionen Ihrer Pflanzen zu leiten. Größe: 26, 7 x 38, 1 x 14 cm h x l x b, Volumen: 4 l. Hochwertiges material: hergestellt aus hochwertigem Kunststoff, es ist super langlebig, verschleißfest und kann sehr lange verwendet werden. Kann zu hause, im Büro, im Restaurant verwendet werden.
ZnačkaFasmov #ad
VýrobceFasmov #ad
Výška15
Délka10.5
Hmotnost0.53
Šířka5.5

6. Fasmov

#ad

Fasmov 4 Liter Gießkanne Kunststoff Gartengießkanne Bewässerung Blumengießkanne für Garten Innen- und Außenbereich Dunkelgrau

#ad
Fasmov #ad - 20232 023 mehrere anwendungen: die fasmov gießkannen sind perfekt für die Bewässerung jeder Art von Pflanzen im Innen- und Außenbereich, 7 cm x 38, und Gartenpflanzen können jetzt einfach hydratisiert werden.

Große wasserspeicherkapazität: größe 26, im blumengeschäft, was den Ärger der häufigen bewässerung reduzieren und den auslauf verlängern kann, im büro, um das Bewässern zu erleichtern. Hochwertiges material: hergestellt aus hochwertigem Kunststoff, es ist super langlebig, die Tragfähigkeit ist stark, verschleißfest und kann für eine sehr lange Zeit verwendet werden. Kann zu hause, volumen: 4 liter, 1 cm x 14 cm H x L x B, im Restaurant verwendet werden. International products have separate terms, are sold from abroad and may differ from local products, including fit, age ratings, and language of product, labeling or instructions.
ZnačkaFasmov #ad
VýrobceFasmov #ad
Výška15
Délka10.5
Hmotnost0.53
Šířka5.5
Číslo díluF-WateringCan-Plastic-Gray
ModelkaF-WateringCan-Plastic-Gray

7. Fasmov

#ad

Fasmov 4 Liter Gießkanne Kunststoff Gartengießkanne Blumengießkanne für Innen- und Außenbereich Grün

#ad
Fasmov #ad - Geeignet für alle Arten von Pflanzen. Einfache Handhabung mit komfortablem Griff. Die gießkanne ist für den Innen- und Außenbereich geeignet. Größe: 26, 7 x 38 x 14 cm h x l x b, Volumen: 4 L. Aus hochwertigem Kunststoff.
ZnačkaFasmov #ad
VýrobceFasmov #ad
Výška15
Délka10.5
Hmotnost0.53
Šířka5.5

8. Chapin International

#ad

Chapin International 47998: TRU-Stream Gießkanne, 100% recycelter Kunststoff, schwarz, herausnehmbare Düse

#ad
Chapin International #ad - Tru-stream: die präzise fließende Duschdüse hält das Wasser dort, wo Sie es wollen. Problemlos: 2-teilige Düse ist leicht zu reinigen. Auslauffrei: Gummidichtung verhindert Auslaufen. Hergestellt in den USA. Schuldfrei: 2 liter tank aus recyceltem, chemikalienbeständigem, rostbeständigem Kunststoff.
ZnačkaChapin International #ad
VýrobceChapin International Inc. #ad
Výška14
Délka7
Hmotnost1.2
Šířka15
Číslo dílu47998
Modelka47998

9. geli Thermo Plastic

#ad

5 litrů – červená, Konev Geli 2463003 Essential

#ad
geli Thermo Plastic #ad - Konev na zalévání je vhodná pro všední den a je vhodná pro každý účel. Snadné použití. Rozprašovací růže je součástí dodávky.
Značkageli Thermo Plastic #ad
VýrobceStewart Plastics #ad
Výška0.94
Délka5.91
Hmotnost0.02
Šířka12.6
Číslo dílu127969
Modelka2463003

10. moses

#ad

Světle zelená s hezkým nápisem v designu listů a květů, moses. Konev na zalévání na zahradu, dekorativní květinová sprcha s objemem 3 l

#ad
moses #ad - Robustní šperk z pozinkované oceli s práškovým nástřikem s výrazným nápisem na straně upoutá pozornost na zahradě a na balkoně.

S touto konev bude zalévání květin ještě zábavnější. S pohyblivým uchem je zelená konev velmi praktická při používání. S průměrem asi 15, 5 cm a výškou 26 cm s uchem se velmi dobře přepravuje a je vhodná pro malé i velké zahradníky. Znivé rostliny? s objemem tří litrů lze malé bylinky a také větší květináče dobře zalévat. Zavlažování rostlin se stylem: "malá květinová sprcha" je praktická a dekorativní zároveň.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag GmbH #ad
Výška6.1
Délka15.35
Hmotnost0.99
Šířka10.24
Číslo dílu87132
Modelka87132
ZárukaBez záruky.