Top 10 Gigaset GS5 Pro Set – Mobilní telefony bez SIM karty (a odemčené)

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Gigaset

#ad

Gigaset GS5 6/128 – Smartphone – 64MP kamerový systém – 4500 mAh výměnná baterie – 6,3" Full HD+ V-notch displej – tvrzené sklo zadní strana – bezdrátové nabíjení – 128 GB + 6 GB RAM – Android 13,

#ad
Gigaset #ad - VnĚjŠÍ krÁsnÉ a vnitŘnÍ rychlÉ – spolehněte se na 2, 0 ghz procesor octa-core vašeho smartphonu – 3 sloty pro 2 nano sim karty nabízejí ještě více místa a rozšíření paměti až o 512 GB – Android 11 předinstalovaný, možnost aktualizace na Android 13.

Plný výkon – rychlé nabíjení s výměnnou baterií 4500 mah – pohotovostní doba až 350 hodin – bezdrátové nabíjení na cesty s až 18 W přes indukční nabíjecí stanici podle standardu QI – znovu připravené k použití za 2 hodiny. Máte dotazy k tomuto produktu? kontaktujte zákaznický servis Gigaset na čísle 02871-912 912 pro tarif pro pevnou linku vašeho poskytovatele. Kvalita made in germany – design a výroba v německu – záruka výrobce gigaset s opravným servisem na poškození při rozbití a vlhkosti – s probíhající softwarovou podporou do února 2026.

Rozsah dodávky – 1x gigaset gs5 6/128 v dark titanium grey, 1 x lithium-polymerová baterie, 1x kabel USB typu C, 1x návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nosnost a elegantní – bezrámová 64mp kamera pro jasné snímky ve dne i v noci – 8 mp ultra široký úhel pro velké plány a panoramata – neomezený zážitek ze snímku s 6, 3" Full HD+ displejem pro ostré detaily.
ZnačkaGigaset #ad
VýrobceGigaset #ad
Výška1.97
Délka6.5
Hmotnost0.46
Šířka3.15
Číslo dílu4250366869681
ModelkaS30853-H1524-R111
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. MIBZOR

#ad

Průhledné ochranné pouzdro měkký silikon flexibilní TPU obal Case, MIBZOR 4 v 1 čiré pouzdro kompatibilní s Gigaset GS5 6,3", 1 pouzdro na mobil a 3 kusy ochranného skla pancéřového skla

#ad
MIBZOR #ad - Ochranná fólie z tvrzeného skla je velmi vysoká tvrdost, odolává nárazům až do 9H. Sada pouzder na mobil 4 v 1: ochranné pouzdro pro gigaset gs5, 3 kusy ultratenkého a vysoce transparentního tvrzeného skla, ochrana obrazovky nabízí pohodlný pocit a hmatovou přesnost, snadná instalace.

Pokud narazíte na problémy během používání nebo máte problémy s produktem, který jste obdrželi, můžete se na nás obrátit. Extrémně vysoká tvrdost, chrání obrazovku telefonu před nárazy a náhodným poškozením. Optimální ochrana, perfektní kombinace skleněných ochranných fólií a obalu pro Gigaset GS5 nabízí nejlepší komplexní ochranu. Pouzdro na telefon je nárazuvzdorné a je důkazem pádu. Není kompatibilní s jinými verzemi telefonu, před nákupem prosím pečlivě zkontrolujte.

Vyrobeno z vysoce kvalitního prémiového tvrzeného skla s tloušťkou 0, 33 mm se zaoblenými hranami. Kompatibilní s gigaset gs5 pouzdro na telefon: toto pouzdro pro gigaset gs5 je vhodné pro gigaset GS5 6, 3 palce, 1 průhledné pouzdro + 3 kusy pancéřové fólie na displej. Materiál: flexibilní, měkké a lehké pouzdro z kvalitního transparentního silikonu tpu. Nabízíme přátelský zákaznický servis. Problém vyřešíme včas a poskytneme vám uspokojivou odpověď.
ZnačkaMIBZOR #ad
VýrobceMIBZOR #ad
Výška0.59
Délka7.01
Hmotnost0.11
Šířka3.35
Číslo díluLY-Gigaset-GS5-TPU-Clear+GHM*3
ModelkaLY-Gigaset-GS5-TPU-Clear+GHM*3
ZárukaProblémy s kvalitou výrobku lze vrátit do 30 dnů a vrátit je

3. Gigaset

#ad

Android 13, zadní strana z tvrzeného skla, bezdrátové nabíjení, Gigaset GS5 Smartphone – Made in Germany – kamerový systém 48 MP – vyměnitelná baterie 4500 mAh, Dark Titanium Grey, 128 GB + 4 GB RAM

#ad
Gigaset #ad - Brilantní nahrávky – zachyťte s gigaset gs5 každý okamžik – duální kamera 48 mp + 8mp, přední kamera 16 MP – možnost aktualizace na Android 13 a výkonná baterie 4500 mAh, pohotovostní doba až 250 h. Kvalita made in germany – design a výroba v německu – záruka výrobce gigaset s opravným servisem na poškození při rozbití a vlhkosti – s probíhající softwarovou podporou do února 2026.

Rozsah dodávky – 1x mobilní telefon gigaset gs5 bez smlouvy v dark titanium Grey, 1x kabel USB typu C, 1x Quick Start Guide – k dostání také ve světle fialové barvě. Nejlepší chytrý zážitek – s 6, 3palcovým full hd v-notch displejem – snadné odemknutí pomocí rozpoznání obličeje nebo skeneru otisků prstů – NFC – slot pro trojité karty – podporuje bezdrátové nabíjení.

Máte dotazy k tomuto produktu? kontaktujte zákaznický servis Gigaset na čísle 02871-912 912 pro tarif pro pevnou linku vašeho poskytovatele. Pičkový výkon v dokonalé podobě – elegantní design s tvrzeným sklem – procesor Octa-Core 2, 0 GHz – optimalizovaný výkon díky technologii MediaTek HyperEngine – bezrámové kamery.
ZnačkaGigaset #ad
VýrobceGigaset #ad
Výška0.41
Délka6.2
Hmotnost0.46
Šířka2.95
Číslo dílu4250366867403
Modelka4250366867403
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. Gigaset

#ad

Poškrábáním a stříkající vodou – Anti-Scratch – funkce stojánku pro videa – Full Body Bookstyle pouzdro na, Gigaset GS5 Book Case – ochranné pouzdro kolem dokola – ochrana před nečistotami, prachem

#ad
Gigaset #ad - Rozsah dodávky – 1x gs5 gigaset book Case z umělé kůže vhodné pro GS5. IdeÁlnÍ chrÁnĚnÍ – s flipovým krytem ochráníte svůj mobil před nečistotami, prachem, poškrábáním a opotřebením – magnetický uzávěr zabraňuje nechtěnému otevření pouzdra Secret Magnet.

Jednoduše praktické – díky funkci stojánku můžete svůj smartphone bez problémů postavit a pohodlně si prohlížet fotografie, videa nebo filmy – s přihrádkou na kreditní karty, průkazy a vizitky. Ruční řemeslník – elegantní pouzdro na mobil je vyrobeno z kvalitního materiálu a je extrémně lehké – spolehlivý průvodce v každodenním životě a navíc má velmi dlouhou životnost.

Máte dotazy k tomuto produktu? kontaktujte zákaznický servis Gigaset na čísle 02871-912 912 pro tarif pro pevnou linku vašeho poskytovatele. Okrouhlé ochranné pouzdro – elegantní kryt je přesně zpracovaný s přesnými otvory – nabíjecí přípojka, LED blesk, snímač prstů a konektor pro sluchátka jsou pohodlně přístupné – perfektní manipulace.
ZnačkaGigaset #ad
VýrobceGigaset #ad
Číslo díluS30853-Z1527-R21
ModelkaS30853-Z1527-R21
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

5. QULLOO

#ad

2 kusy 9H ochranné sklo pancéřová ochrana sklo ochrana displeje fólie proti poškrábání pancéřová fólie ochranná fólie na displej -, QULLOO Ochranná fólie kompatibilní s Gigaset GS5 / GS5 Lite/ GS4

#ad
QULLOO #ad - Nebudete mít ani pocit, vysoce citlivé sklo je plně kompatibilní s citlivostí na dotykovou obrazovku, že se jedná o ochrannou fólii na displeji vašeho mobilu. Snadná instalace bez bublin, postupujte podle návodu krok za krokem.

Tvrdost 9h vyrobeno z kvalitního 0, které je odolné proti poškrábání a rozbití, 33 mm silného prémiového 9H tvrzeného skla, poškrábání čepelemi a klíči a jinými ostrými předměty. Ultra hd vysoká citlivost 99, 99% průhlednost, dokáže reprodukovat optimální barvu. Oleofobní povrchová úprava hydrofobní a oleofobní povrchová úprava displeje snadno odděluje olej, otisky prstů a jiné skvrny, díky čemuž se obrazovka snadno čistí. Tato fólie se po důkladném vyčištění displeje a bezprašném prostředí snadno aplikuje, nýbrž pouze plochou plochu.

Jasný vzhled bez omezení pro vaši obrazovku. UpozornĚnÍ: díky zaoblené hraně telefonu nepokrývá ochranná fólie na displej celou obrazovku, jednoduchá instalace a perfektní tvar. Prémiová ochranná fólie kompatibilní s gigaset gs5 / gs5 Lite / GS4 ochranné fólie na displej nabízejí vynikající ochranu displeje vašeho telefonu.
ZnačkaQULLOO #ad
VýrobceQULLOO #ad
Výška0.5
Délka6.69
Šířka4.33
Číslo díluGigaset GS5-QM2
ModelkaGigaset GS5-QM2

6. LYJERRY

#ad

LYJERRY Pouzdro průhledné měkké pouzdro na mobil pro Gigaset GS5 Lite/Gigaset GS5 / Gigaset GS5 Pro pouzdro, ochranné pouzdro Bumper Cover Silikon Gel pro Gigaset GS5 Lite /GS5/GS5 Pro Rephone pouzdro

#ad
LYJERRY #ad - Pro gigaset gs5 lite / gigaset gs5/ gigaset gs5 pro ochranné pouzdro ochranná fólie nabízí dobrou ochranu pro všední den a chrání mobilní telefon před poškrábáním každodenně ostrých předmětů, jako jsou klíče, nože, mince a tak dále.

Pro gigaset gs5 lite/ gigaset gs5/ gigaset gs5 pro pouzdro přesné výřezy spolu s atraktivními kryty tlačítek umožňují snadný přístup ke všem přípojkám, tlačítkům a senzorům atd. Před nákupem si to prosím ověřte. Toto pouzdro na mobilní telefon je kompatibilní pouze Gigaset GS5 Lite / Gigaset GS5 Pro. Gigaset gs5 lite/ gigaset gs5/ gigaset gs5 pro pouzdro ochranné pouzdro zvýšené hrany chrání gigaset gs5 lite/ gigaset GS5/ Gigaset GS5 Pro před poškrábáním a nárazy.

Se speciálními materiály, hydrofobní a oleofobní povrchovou úpravou displeje lze snadno oddělit olej, vodu, otisky prstů a jiné skvrny, čímž se obrazovka snadno čistí. Zesílené gumové rohy absorbují nárazy, aby se snížilo riziko roztříštění.
ZnačkaLYJERRY #ad
VýrobceLYJERRY #ad
Výška0.79
Délka5.51
Hmotnost0.09
Šířka2.76
Číslo díluGigaset GS5
ModelkaGigaset GS5

7. HuiYouMY

#ad

HuiYouMY Obal Compatible with Gigaset GS5 & GS5 Pro, pouzdro silikon nárazuvzdorné Compatible with Gigaset GS5 & GS5 Pro ochranné pouzdro na mobilní telefon taška case Clear

#ad
HuiYouMY #ad - Upozorňujeme: obal compatible with Gigaset GS5 & GS5 Pro. Ochranné pouzdro chrání váš přístroj před prachem a poškrábáním a prodlužuje tak životnost vašeho smartphonu.

Tpu silikon materiál: měkký, odolný proti pádu, odolný proti dlouhodobému používání, flexibilní, kompatibilní s Gigaset GS5 & GS5 Pro. Seznam balení: 1 x pouzdro kompatibilní s Gigaset GS5 & GS5 Pro. Přesné střihy: všechna tlačítka a přípojky jsou díky ochrannému pouzdru snadno přístupné, aniž by to ovlivnilo nabíječku a náhlavní soupravu, perfektně kompatibilní s Gigaset GS5 & GS5 Pro.
ZnačkaHuiYouMY #ad
VýrobceHuiYouMY #ad
Výška0.39
Délka4.72
Hmotnost0.07
Šířka2.36
Číslo díluGigaset GS5
ModelkaGigaset GS5

8. caseroxx

#ad

Caseroxx Pouzdro na mobilní telefon kompatibilní s Gigaset GS5 Bookstyle-Case Wallet Case v černé barvě

#ad
caseroxx #ad - Materiál: pouzdro na mobil je kvalitní a přesně vyrobené z koženky. Taška ve stylu knihy optimálně chrání váš Gigaset GS5 a přitom dobře vypadá. Premium caseroxx pouzdro na knihy v černé barvě. Rozsah dodávky: caseroxx pouzdro na mobil v černé barvě pro Gigaset GS5 v průhledném obalu. Skládací pouzdro Bookstyle pro Gigaset GS5.
Značkacaseroxx #ad
Výrobcecaseroxx #ad

9. HuiYouMY

#ad

HuiYouMY 2 ks pancéřové sklo Compatible with Gigaset GS5 Pro fólie, nárazuvzdorné Compatible with Gigaset GS5 Pro ochranná fólie ochranná fólie pancéřová fólie Clear

#ad
HuiYouMY #ad - Hydrofobní a oleofobní vrstva usnadňuje udržování čistoty. Chrání obrazovku i před potem a zbytky oleje od otisků prstů, displej zůstane vždy čistý a příliš průhledný.

Seznam balení: 2 x pancéřová fólie ochranná fólie Compatible with Gigaset GS5 Pro. Je to jako váš originální displej. Tato ochranná fólie je křišťálově čirá s 99, 99% průhledností, aby zachovala původní vizuální kvalitu Vašeho telefonu a chránila vaše oči. Je vyroben ze silného, vyváženého skla 9h tvrdší než nůž. Chrání obrazovku před poškrábáním a každodenním opotřebením. Vezměte prosím na vědomí: 2 ks tvrzené sklo kompatibilní s Gigaset GS5 Pro fólií. Přesná řezná technika a pokročilé tvrzené zpracování.
ZnačkaHuiYouMY #ad
VýrobceHuiYouMY #ad
Výška0.39
Délka4.72
Hmotnost0.07
Šířka2.36
Číslo díluGigaset GS5
ModelkaGigaset GS5

10. HuiYouMY

#ad

Pouzdro silikon nárazuvzdorné Compatible with Gigaset GS5 & GS5 Pro ochranné sklo ochranné sklo pancéřová fólie, HuiYouMY pouzdro s pancéřovým sklem 1 ks Compatible with Gigaset GS5 & GS5 Pro fólie

#ad
HuiYouMY #ad - Ochranné pouzdro chrání váš přístroj před prachem a poškrábáním a prodlužuje tak životnost vašeho smartphonu. Přesné střihy: všechna tlačítka a přípojky jsou díky ochrannému pouzdru snadno přístupné, aniž by to ovlivnilo nabíječku a náhlavní soupravu, perfektně kompatibilní s Gigaset GS5 & GS5 Pro.

Upozorňujeme: obal a 1 ks pancéřové sklo Compatible with Gigaset GS5 & GS5 Pro fólie. Seznam balení: 1 x pouzdro kompatibilní s gigaset gs5 & gs5 Pro. 1 x tvrzená fólie ochranná fólie Compatible with Gigaset GS5 & GS5 Pro. Tpu silikon materiál: měkký, flexibilní, odolný proti pádu, odolný proti dlouhodobému používání, kompatibilní s Gigaset GS5 & GS5 Pro.
ZnačkaHuiYouMY #ad
VýrobceHuiYouMY #ad
Výška0.39
Délka4.72
Hmotnost0.07
Šířka2.36
ModelkaGigaset GS5