Top 10 iPhone 15 Pro Max kamera Koruyucu – Ochranné fólie na displej telefonů

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Carantee

#ad

9H kamera pancéřová ochrana sklo pro 15 Pro Max ochranné sklo ochrana, 2 kusy pancéřového skla pro Apple iPhone 15 Pro Max ochranná fólie & 2 kusy ochrany fotoaparátu pro iPhone 15 Pro Max fólie

#ad
Carantee #ad - Proti otiskům prstů a proti oleji: naše ochrana displeje používá oleofobní nanovrstvu, která může účinně redukovat otisky prstů a olejové skvrny a udržuje obrazovku vašeho telefonu vždy čistý.

Super křišťálově čiré: pancéřové ochranné sklo pro iphone 15 pro max je křišťálově čisté a vyrobeno z 99, nezkresluje barvu displeje, 9% transparentního, ani nezhoršuje zobrazení ani citlivost dotykové obrazovky. Snadná instalace: pro max ochranné sklo vše, nálepky na prach, najdete ve stávající sadě: čisticí hadříky, co potřebujete pro instalaci, podrobný návod k použití.

Kompatibilita: tato fólie na mobil a ochrana objektivu fotoaparátu byly vyvinuty speciálně pro iPhone 15 Pro Max a nejsou kompatibilní s jinými modely. Na dotek je jako váš originální displej. Silná adsorpce: super silná adsorpční síla vám umožňuje nalepit na obrazovku vašeho telefonu. Pro lepší tvar a perfektní využití fólie a displeje telefonu.
ZnačkaCarantee #ad
VýrobceCarantee #ad
Výška0.5
Délka3.15
Šířka2.36

2. MiRowy

#ad

Hliníková slitina čočky ochranná fólie, MiRowy Ochrana fotoaparátu kompatibilní s iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max ochranná fólie na kameru, 9H fólie z pancéřového skla Protector pro iPhone 15 Pro/15

#ad
MiRowy #ad - V případě problémů s kvalitou produktu nás prosím kdykoliv kontaktujte prostřednictvím poštovní schránky Amazon. Nechte to na dvě minuty klid! výběr více barev a zákaznický servis můžete si vybrat stejnou barvu jako váš telefon nebo vyzkoušet jinou kombinaci. Nová vysoce kvalitní kombinace nabízí komplexnější ochranu pro váš telefon.

Nejlepší servis pro Vás! Dný vliv na fotoaparát vašeho mobilního telefonu při vytváření obrázků nebo videí, nemá vliv na použití blesku vůbec. Hd jasnost chránič kamery mirowy 99, kvalita obrazu není narušena. Vylepšená verze "černého kruhu", protože neblokuje blesk, 99% průhlednost zachovává původní obrazovku nebo jas obrazu, aby fotografie nebyla během dne vystavena a v noci nebyla bílá hala. Ochranná fólie objektivu fotoaparátu ochrana fotoaparátu mirowy kompatibilní s iphone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max. Snadná instalace jednoduše odstraňte ochrannou fólii fotoaparátu z černé základní desky a položte ji proti objektivu a chvíli ji přitlačte, poté odstraňte černou základní desku.

Ochrana kamery s oleofobní vrstvou zabraňuje vodě, oleji a prachu. Nejlepší dárek pro vaše přátele, páry nebo rodinu pro každou příležitost. Pozor nepokládejte ochranu objektivu fotoaparátu ihned po vyčištění objektivu alkoholem, protože by to mohlo vést k tvorbě mlhy fotoaparátu. Vynikající ochranaochranná fólie na objektiv kamery mirowy je vyrobena z hliníkové slitiny v letecké kvalitě a tvrzeného skla 9H.
ZnačkaMiRowy #ad
VýrobceMiRowy #ad
Výška0.5
Délka1.97
Šířka1.57
Číslo dílu1
ModelkaiPhone 15 Pro /iPhone 15 Pro Max
Záruka1

3. NicMool

#ad

Hliníková slitina ochrana sklo fólie odolná proti poškrábání nárazuvzdorná HD průhlednost 9H pancéřová ochranná fólie kamera pro iPhone, NicMool Ochrana fotoaparátu pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max

#ad
NicMool #ad - Balení obsahuje 1 balení ochranné fólie na objektiv fotoaparátu a sadu čisticích nástrojů. Současně tím není narušeno používání pouzdra na telefon. Po instalaci lehce přitiskněte objektivní fólii, aby pevně držela. Použitelné modely chránič objektivu fotoaparátu nicmool pro mobilní telefonní čočky byl vyvinut speciálně pro iPhone 15 Pro / iPhone 15 Pro Max a nabízí nejlepší ochranu pro váš mobilní telefon.

Vynikající servispokud při používání našich produktů narazíte na problémy, můžete nám poslat zprávu prostřednictvím centra zpráv Amazon a my vám během 24 hodin poskytneme uspokojivý servis. Snadná instalacesnadná instalace po vyčištění. Odolnost proti poškrábání chránič objektivu nicmool fotoaparátu z kvalitní hliníkové slitiny a průhledného tvrzeného HD skla, chrání přístroj před každodenním prachem, poškrábáním a nárazy.

Kvalita obrazu s vysokým rozlišením hd temperované sklo z tvrzeného skla je křišťálově čisté a má 99% transparentnost. Ultra vysoké rozlišení nemá vliv na použití objektivů mobilního telefonu nebo použití bleskového světla a nabízí vám nejlepší a nejpřirozenější zážitek.
ZnačkaNicMool #ad
VýrobceNicMool #ad
Výška0.5
Délka2.36
Šířka0.39
Číslo díluip 15 Pro/15 Pro Max-YTLS-JTM-hei

4. Spigen

#ad

2 kusy, iPhone 13 Pro, Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14, iPhone 13, odolná proti poškrábání, 9H tvrdá fólie

#ad
Spigen #ad - Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného tvrzeného skla 9H pro ochranu před každodenními škrábanci. Upozornění: pro perfektní instalaci, po nanesení šablony na přístroj, přitlačte plochu pro nalepení pevně shora dolů. Bez oleje; oleofobní vrstva pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Vhodné pro pouzdra; přesný výstřih nabízí perfektní kompatibilitu s pouzdry Spigen, pozor; není kompatibilní s Geo Armor 360 od Spigen. Extrémní jas; zachovává původní jas obrazovky.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.5
Délka8.99
Hmotnost0.07
Šířka3
Číslo díluAGL03385
ModelkaAGL03385
Záruka1

5. Spigen

#ad

Ochranná fólie Spigen Glas.tR EZ Fit kompatibilní s iPhone 14 Pro, fólie tvrdosti 9H, 2 kusy, odolná proti poškrábání

#ad
Spigen #ad - Upozornění: pro perfektní instalaci stiskněte po položení šablony na pevně oblast pro nalepení shora dolů. Bez olejů; vrstva odpuzující oleje pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Vhodné pro obaly; přesný výřez umožňuje kompatibilitu s pouzdry Spigen. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného tvrzeného skla 9H pro ochranu před běžným poškrábáním. Extrémní jasnost; zachovává původní jas obrazovky.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.46
Délka5.93
Hmotnost0.29
Šířka3.03
Číslo díluAGL05214
ModelkaAGL05214

6. Spigen

#ad

2 kusy, Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14 Pro Max, odolná proti poškrábání, fólie s tvrdostí 9H

#ad
Spigen #ad - Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného tvrzeného skla 9H pro ochranu před každodenními škrábanci. Vhodné pro pouzdra; přesný výstřih nabízí kompatibilitu s pouzdry Spigen, pozor; není kompatibilní s Geo Armor 360 od Spigen. Extrémní jas; zachovává původní jas obrazovky. Bez oleje; oleofobní vrstva pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Upozornění: pro perfektní instalaci, po nanesení šablony na přístroj, přitlačte plochu pro nalepení pevně shora dolů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška3.15
Délka6.69
Hmotnost0.07
Šířka0.31
Číslo díluAGL05202
ModelkaAGL05202

7. Spigen

#ad

Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 12 Pro Max, fólie s tvrdostí 9H, 2 kusy, odolná proti poškrábání

#ad
Spigen #ad - Vhodné pro obaly; přesný výstřih nabízí perfektní kompatibilitu s pouzdry Spigen. Bez oleje; oleofobní povrchová úprava pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného 9H tvrzeného skla pro ochranu před každodenními škrábanci. Upozornění: pro perfektní instalaci po umístění šablony na přístroj pevně přitlačte oblast nalepení shora dolů.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.02
Délka6.17
Hmotnost0.07
Šířka2.91
Číslo díluAGL01791
ModelkaAGL01791
ZárukaLifetime

8. Spigen

#ad

Tvrdost 9H fólie, odolná proti poškrábání, ochrana senzoru, 2 kusy, iPhone 13 Pro Max, Spigen Glas.tR EZ Fit ochranná fólie kompatibilní s iPhone 14 Plus

#ad
Spigen #ad - Bez oleje; oleofobní povrchová úprava pro každodenní odolnost proti otiskům prstů. Vhodné pro obaly; přesný výstřih nabízí perfektní kompatibilitu s pouzdry Spigen pozor; není kompatibilní s Geo Armor 360 od Spigen. Tvrdost 9h; vyrobeno z odolného 9H tvrzeného skla pro ochranu před každodenními škrábanci. Upozornění: pro perfektní instalaci po umístění šablony na přístroj pevně přitlačte oblast nalepení shora dolů. Extrémní jasnost; zachovává původní jas obrazovky.
ZnačkaSpigen #ad
VýrobceSpigen #ad
Výška0.02
Délka6.19
Hmotnost0.06
Šířka2.82
Číslo díluAGL03376
ModelkaAGL03376

9. CloudValley

#ad

Odolná proti poškrábání, CloudValley pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max ochrana kamery, barva, ultra čirá, ochranná fólie 9H, 3 + 1 kusy pancéřová skleněná kamera ochrana obrazovky

#ad
CloudValley #ad - Snadná instalace nabízíme montážní desku a nástroj pro odstranění krytu objektivu iphone 15pro / 15promax. 365denní záruční servispokud máte problémy před nebo po nákupu, neúspěšná instalace, prosím, pokud dojde k nehodám nesprávná velikost, neváhejte nás kontaktovat.

Uložení hd integrovaný design s černým nočním kruhem eliminuje oslnění bleskovou fotografií a skutečně ukazuje originální HD efekt obrázků a videí. Zajistěte si dlouhodobou ochranu svého přístroje. Kvalita obrazu není ani v noci narušena. Tíhlý a lehký design nepřidává při instalaci žádné rozměry. I když nemáte žádné zkušenosti s instalací, můžete instalaci bez problémů dokončit.

Upozornění: před instalací počkejte, až se vlhkost odpaří. Díky přesnému řezání a inovativní technologii lepení se ochrana objektivu bez problémů spojí s vaším telefonem a zachovává si svou původní eleganci a krásu. Použijte jej, opotřebení atd. Jinak se zamlží. Plně chrání objektiv vašeho telefonu před každodenními škrábanci, jako jsou klíče a nehty a efektivně odolává vnějším vlivům.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.25
Šířka1.88

10. CloudValley

#ad

CloudValley Ochrana fotoaparátu pro iPhone 15 Pro/iPhone 15 Pro Max, ultra čirá, pancéřová skleněná kamera ochrana obrazovky, 3 + 1 kus, tvrdost 9H, ochrana proti poškrábání, třpytivá titanová

#ad
CloudValley #ad - Použijte jej, neúspěšná instalace, opotřebení atd. Upozornění: před instalací počkejte, až se vlhkost odpaří. Kvalita obrazu není ani v noci narušena. I když nemáte žádné zkušenosti s instalací, můžete instalaci bez problémů dokončit. Díky přesnému řezání a inovativní technologii lepení se ochrana objektivu bez problémů spojí s vaším telefonem a zachovává si svou původní eleganci a krásu.

Tíhlý a lehký design nepřidává při instalaci žádné rozměry. Uložení hd integrovaný design s černým nočním kruhem eliminuje oslnění bleskovou fotografií a skutečně ukazuje originální HD efekt obrázků a videí. Kompatibilita chránič objektivu kamery cloudvalley byl vyvinut pro iphone 15 pro 6, 1 palce a iphone 15 pro max 6, 7" 2023 a je vhodný pro většinu pouzder.

Proto je tento chránič objektivu fotoaparátu iPhone15Pro / 15 ProMax dodáván se záručním servisem 365 dní. Plně chrání objektiv vašeho telefonu před každodenními škrábanci, jako jsou klíče a nehty a efektivně odolává vnějším vlivům. Rozsáhlá ochranaochrana objektivu je vyrobena z tvrzeného skla s tvrdostí 9h+ a vysoce kvalitních hliníkových kroužků z letecké slitiny, které tvoří mimořádně zesílený ochranný štít. Jinak se zamlží.
ZnačkaCloudValley #ad
VýrobceCloudValley #ad
Výška0.5
Délka2.39
Šířka1.97