Top 10 Kühlschrank Ohne Gefrierfach 185 cm Hoch – Volně stojící chladničky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Siemens

#ad

Chlazení 249 l + 94 l mražení, Siemens KG39EAICA iQ500 kombinace chladničky a mrazáku, 201 x 60 cm, rovnoměrné osvětlení LED osvětlení, BigBox místo pro velké mražené, LowFrost méně často rozmrazování

#ad
Siemens #ad - Bottlerack: malé, velké lahve a dózy lze uložit do vyjímatelného regálu z ušlechtilé oceli – pro bezpečné skladování. Antifingerprint: kvalitní nerezové plochy dveří chladničky jsou potaženy speciální vrstvou – spolehlivě zabraňuje otiskům prstů.

Led osvětlení: díky zabudovanému led osvětlení v jedné rovině je interiér vaší stojací chladničky a mrazničky příjemně a rovnoměrně osvětlený, aniž by oslňoval. Pro citelně vyšší komfort. Lowfrost: méně a jednodušší odmrazování díky lowfrost: technologie této volně stojící kombinace chladničky a mrazničky snižuje tvorbu ledu a je současně energeticky účinná. Easyaccess: vše rychle po ruce: skleněné police easyaccess se snadno zatíží, přehledně a snadno se pohybují.
ZnačkaSiemens #ad
VýrobceSIEMENS #ad
Výška79.13
Délka25.59
Hmotnost132.28
Šířka23.62
Číslo díluKG39EAICA
ModelkaKG39EAICA
ZárukaZáruka výrobce.

2. Bomann

#ad

Bomann Chladnička bez mrazáku s užitným objemem 133 l a 3 přihrádkami | malá chladnička s přihrádkou na zeleninu a vyměnitelným dveřním úchytem | tichá stolní lednice s vnitřním LED osvětlením | VS

#ad
Bomann #ad - Prostorově úsporná a praktická: s užitným objemem 133 litrů a kompaktní velikosti se malá chladnička bez mrazicího boxu Bomann perfektně hodí pro malé domácnosti nebo jako druhá lednička.

Jasné a přehledné: led osvětlení vnitřního prostoru chladničky bez volně stojící mrazničky zajišťuje dobrou viditelnost v chladničce a umožňuje rychlý přehled o obsahu. Pořádek a přehled: s 3 skleněnými policemi, z toho 2 výškově nastavitelné, 3 dveřní police a 2 přihrádky na vejce nabízí malá lednice od Bomann dostatek úložného prostoru a udržuje vše řádně a přehledně.

Perfektní teplota: díky plynulé regulaci teploty chladničky nápojů a teplotnímu rozsahu od 0 °C do +8 °C může každý nastavit pro své potraviny a nápoje perfektní teplotu. Praktické funkce: externí klika dveří, vyměnitelný dveřní závěs a nastavitelné nožky chladničky zajišťují dodatečný komfort a snadné ovládání chladničky.
ZnačkaBomann #ad
VýrobceBOMANN #ad
Výška33.27
Délka22.64
Hmotnost61.73
Šířka22.05
Číslo díluVS 2195
Modelka721952
ZárukaZáruka výrobce.

3. Bomann

#ad

Bomann Chladnička bez mrazáku s užitným objemem 133 l a 3 přihrádkami | malá s přihrádkou na zeleninu a vyměnitelným dveřním úchytem | tichá stolní lednice s vnitřním LED osvětlením | VS 2195.1, bílá

#ad
Bomann #ad - Perfektní teplota: díky plynulé regulaci teploty chladničky nápojů a teplotnímu rozsahu od 0 °C do +8 °C může každý nastavit pro své potraviny a nápoje perfektní teplotu. Pořádek a přehled: s 3 skleněnými policemi, z toho 2 výškově nastavitelné, 3 dveřní police a 2 přihrádky na vejce nabízí malá lednice od Bomann dostatek úložného prostoru a udržuje vše řádně a přehledně.

Jasné a přehledné: led osvětlení vnitřního prostoru chladničky bez volně stojící mrazničky zajišťuje dobrou viditelnost v chladničce a umožňuje rychlý přehled o obsahu.

Prostorově úsporná a praktická: s užitným objemem 133 litrů a kompaktní velikosti se malá chladnička bez mrazicího boxu Bomann perfektně hodí pro malé domácnosti nebo jako druhá lednička. Praktické funkce: externí klika dveří, vyměnitelný dveřní závěs a nastavitelné nožky chladničky zajišťují dodatečný komfort a snadné ovládání chladničky.
ZnačkaBomann #ad
VýrobceBOMANN #ad
Výška33.27
Délka22.64
Hmotnost61.73
Šířka22.05
Číslo dílu721950
Modelka721950
ZárukaZáruka výrobce.

4. Gorenje

#ad

Gorenje R 619 DAXL6 Lednička/AdaptTech/FreshZone/funkce rychlého chlazení/cirkulační chladicí systém/LED displej / 398l / 185 cm / EEK D/ušlechtilá ocel

#ad
Gorenje #ad - Napětí: 220 Chlazení cirkulací vzduchu s funkcí quickcooling: celý vnitřní prostor chladničky je vždy rovnoměrně chlazen, na zadní stěně nebo pod skleněnými policemi se nevytváří kondenzace. Systém adapttech: zajišťuje konstantní teplotu v chladničce, nezávisle na tom, kolikrát dveře otevíráte.

V závislosti na nastavení teploty je teplota cca 2 °C nižší než ve zbytku chladničky. Freshzone: zásuvka s nejnižší teplotou v chladničce je ideální pro skladování masa, ryb, ovoce a zeleniny. Kapacita: 398. Vyrobeno v Evropě. 0 litrů. Funkce supercool: pro snížení teploty o 3 °c nižší než obvykle, běží po aktivaci po dobu 6 hodin a poté se automaticky vypne.

Rozměry přístroje š x v x h: 59, 5 × 185 × 66, 3 cm. 0 v. Crispzone s regulátorem vlhkosti: v prostorné zásuvce CrispZone zůstanou zachovány živiny a čerstvost vašich potravin se prodlužuje díky nízké teplotě a regulaci vlhkosti vzduchu. Vaše potraviny zůstanou čerstvé a spotřeba energie se sníží.
ZnačkaGorenje #ad
VýrobceGorenje #ad
Výška72.83
Délka26.1
Hmotnost138.89
Šířka23.43
Číslo dílu741247
Modelka741247
Záruka2 roky záruka výrobce.

5. Gorenje

#ad

Gorenje R 619 DABK6 Chladnička / 185 cm/invertor kompresor/CrispZone s regulátorem vlhkosti/AdaptTech/cirkulační chladicí systém/funkce rychlého chlazení/chladicí část 398 l/EEK C/černá

#ad
Gorenje #ad - Ovoce a zelenina zde zůstanou nejen čerstvé, ale můžete dokonce regulovat vlhkost vzduchu. Crispzone s regulátorem vlhkosti: prostorná přihrádka crispzone xl patří k největším přihrádkám na ovoce a zeleninu na trhu. Pomocí regulátoru vlhkosti můžete zcela jednoduše nastavit vlhkost vzduchu.

Pokud se chladnička po velkém nákupu naplní, zajišťuje funkce superCool snížení teploty o 3 °C nižší než obvykle, po aktivaci běží 6 hodin a poté se automaticky vypne. Ideální klima pro všechny potraviny, které mají dlouho zůstat čerstvé. Napětí: 220 Vyrobeno v Evropě. Potraviny zůstávají mnohem déle čerstvé a křupavé a zachovávají si své vitamíny. Ukládání dat probíhá nepřetržitě a chladicí systém adapttech odpovídajícím způsobem upravuje rozložení teploty a aktivitu kompresoru a během této doby automaticky zvyšuje chladicí výkon.

Funkce rychlého chlazení: konstantní teplota v chladničce je velmi důležitá. Elektronický program registruje, kdy a jak často se dveře chladničky otevřou. Adapttech: senzorem řízený chladicí systém adapttech s paměťovou funkcí zajišťuje optimální klima v interiéru chladničky. Chlazení cirkulací vzduchu s funkcí quickcooling: ventilátor na zadní stěně vnitřního prostoru chladničky udržuje chladný vzduch v neustálém pohybu a zajišťuje tak jeho cirkulaci. Počet dveří: 1.
ZnačkaGorenje #ad
Výrobcegorenje #ad
Výška72.83
Délka26.1
Hmotnost138.89
Šířka23.43
Číslo dílu741829
Modelka741829
Záruka2 roky záruka výrobce.

6. Gorenje

#ad

Gorenje Chladnička R 619 EES5 / 185 cm / cirkulační chladicí systém / funkce rychlého chlazení/chladicí část 398 litrů/vzhled Inox, stříbrná barva

#ad
Gorenje #ad - Funkce rychlého chlazení: konstantní teplota v chladničce je velmi důležitá. Napětí: 220 Typ odmrazovacího systému: Manuální. 0 litrů. Pokud se chladnička po velkém nákupu naplní, zajišťuje funkce superCool snížení teploty o 3 °C nižší než obvykle, po aktivaci běží 6 hodin a poté se automaticky vypne.

Ideální klima pro všechny potraviny, které mají dlouho zůstat čerstvé. 0 v. Systém slotin: s tímto systémem můžete chladničku umístit přímo na stěnu, vedle pracovní plochy nebo jiného zařízení, protože se systémem SlotIn lze dveře chladničky přesto otevřít až do plné šířky přístroje. Made in EU. Díky cirkulačnímu chlazení je celý vnitřní prostor chladničky vždy rovnoměrně chlazen a na zadní stěně nebo pod skleněnými policemi se nevytváří kondenzace.

Kapacita: 398. Chlazení cirkulací vzduchu s funkcí quickcooling: ventilátor na zadní stěně vnitřního prostoru chladničky udržuje chladný vzduch v neustálém pohybu a zajišťuje tak jeho cirkulaci. Rozměry přístroje š x v x h: 59, 5 × 185 × 66, 3 cm. Kapacita: 0, 0 l. Počet dveří: 1.
ZnačkaGorenje #ad
Výrobcegorenje #ad
Výška72.83
Délka26.1
Hmotnost132.28
Šířka23.43
Číslo dílu740846
Modelka740846
Záruka2 roky záruka výrobce.

7. Bomann

#ad

Bílá, Bomann® Volně stojící chladnička v plné místnosti | stojící chladnička velká 242 litrů | vč. LED osvětlení | ideální pro nápoje a potraviny | vyměnitelný dveřní závěs | VS 7316.1

#ad
Bomann #ad - Získáte tak rozmanité možnosti variací pro skladování nápojů a potravin. Stojací chladnička od bomann šetří vaši rozpočtovou pokladnu díky nízké spotřebě energie.

Přístroj má pět skleněných polic a čtyři dveřní police, průhlednou misku na zeleninu a jednu odkládku vajíček. Prostorná volně stojící chladnička, ideální pro nápoje a potraviny. Vs 7316. 1 značky bomann má užitný objem 242 litrů. Přístroj je navíc vybaven energeticky úsporným LED osvětlením vnitřního prostoru. Tyři výškově nastavitelné skleněné police umožňují individuální polohování.
ZnačkaBomann #ad
VýrobceBomann #ad
Výška56.69
Délka22.83
Hmotnost83.78
Šířka22.83
Číslo díluVS 7316
Modelka733160
Záruka24 měsíců.

8. Bomann

#ad

Bomann® Volně stojící chladnička v plné místnosti | stojící chladnička velká 242 litrů | vč. LED osvětlení | ideální pro nápoje a potraviny | vyměnitelný dveřní závěs | VS 7316.1 inox

#ad
Bomann #ad - Přístroj má pět skleněných polic a čtyři dveřní police, průhlednou misku na zeleninu a jednu odkládku vajíček. Tyři výškově nastavitelné skleněné police umožňují individuální polohování.

Přístroj je navíc vybaven energeticky úsporným LED osvětlením vnitřního prostoru. Získáte tak rozmanité možnosti variací pro skladování nápojů a potravin. Stojací chladnička od bomann šetří vaši rozpočtovou pokladnu díky nízké spotřebě energie. Prostorná volně stojící chladnička, ideální pro nápoje a potraviny. Vs 7316. 1 značky bomann má užitný objem 242 litrů.
ZnačkaBomann #ad
VýrobceBomann #ad
Výška56.69
Délka21.65
Hmotnost83.78
Šířka23.23
Číslo díluVS 7316 inox
Modelka733169
Záruka24 měsíců.

9. Bosch Hausgeräte

#ad

EasyAccess Shelf výsuvné skleněné desky, 346 l, rovnoměrné osvětlení LED osvětlení, Lednice Bosch KSV36AIDP série 6, VitaFresh plus 2x delší svěžest, Inox-antifingerprint EEK D, 186 x 60 cm

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Led osvětlení: rovnoměrné a neoslňující osvětlení chladicího prostoru, s dlouhou životností. Easyaccess shelf: výsuvná skleněná deska pro pohodlné nakládání a vykládání a perfektní přehled. Super chlazení: chladí nově vložené potraviny rychleji a nabízí tak ochranu již chlazených. Skleněná deska easylift: snadné nastavení výšky, díky tomu flexibilní vnitřní prostor. Vitafresh plus: udrží čerstvé potraviny až dvakrát déle čerstvé. Rozměry zboží bez obalu v x Š x H cm: 186 x 60 x 65.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška74.8
Délka25.59
Hmotnost145.4
Šířka47.24
Číslo díluKSV36AIDP
ModelkaKSV36AIDP
Záruka2 roky záruka výrobce.

10. Bosch Hausgeräte

#ad

VitaFresh pro 3× delší svěžest, Lednice Bosch KSV36VBEP Serie 4, EasyAccess Shelf výsuvné skleněné desky, rovnoměrné osvětlení LED osvětlení, 346 l, 186 × 60 cm

#ad
Bosch Hausgeräte #ad - Easyaccess shelf: výsuvné skleněné desky pro pohodlné nakládání a vykládání a perfektní přehled. Rozměry zboží bez obalu v x Š x H cm: 186 x 60 x 65. Freshsense pro konstantní vnitřní teplotu. Super chlazení: chladí nově vložené potraviny rychleji a nabízí tak ochranu již chlazených. Led osvětlení: rovnoměrné a neoslňující osvětlení chladicího prostoru, dlouhá životnost přístroje. Vitafresh: udrží čerstvé potraviny déle čerstvé.
ZnačkaBosch Hausgeräte #ad
VýrobceBosch Hausgeräte #ad
Výška73.23
Délka25.59
Hmotnost142.43
Šířka23.62
Číslo díluKSV36VBEP
ModelkaKSV36VBEP
Záruka2 roky záruka výrobce.