Top 10 Ladegerät 100w – Elektronik & Foto: Produkte mit Umwelt-Label

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lasuki

#ad

IPhone, 5 portů PD20W, USB C & QC3.0, typ C, 3,1A, nabíječka mobilního telefonu s rychlonabíječkou GaN Tech kompatibilní s MacBook/Pro/Air, LASUKI 65W USB C nabíječka, iPad bílá.., PD15W

#ad
Lasuki #ad - Nabíjejte svá zařízení typu c a usb a současně a ušetřete tak drahocenný čas a místo v zásuvce. Poskytuje bezpečnost pro elektrické domácí spotřebiče a chrání vaše cenné přístroje. Iroká kompatibilita: kromě běžných usb a zařízení je kompatibilní také s nejnovějšími standardy nabíjení pd20w a qc3.

0 a podporuje všechny směry nabíjení vašich zařízení. Multifunkční design: usb zásuvka používá vysoce kvalitní materiál odolný vůči vysokým teplotám a inteligentní čipovou techniku, jako je přebití, která umožňuje nabíjení plnou rychlostí a současně nabízí několik ochranných funkcí, nadměrné vybití, přetížení a zkrat. S přípojkou pd3. 0 usb-c můžete nabíjet iphone nejrychlejší možnou rychlostí vysokého výkonu a nabít 64 % za pouhých 30 minut. Iroce kompatibilní s iphone, tablety, mp3 přehrávači, fotoaparáty, přenosnými nabíječkami, elektronickými dokumenty, hracími zařízeními, smartphony, iPAD, powerbankami atd.

Upozornění: kabel není součástí dodávky, kupte prosím dodatečně. Univerzální kompatibilita: multiporty a pd20w & qc3. 0, galaxy, ipad, včetně iphone 8-14 série, usb rychlonabíječka je schopna všech zařízení iOS a Android, Macbook Air iPad Air/Pro atd. Nenechte svůj smartphone, tablet nebo jiné USB přístroje dělat všechno. Usb 5portová rychlonabíječkakompaktní design se štíhlým vzhledem a 5 portů pro perfektní organizaci kompatibilní s pd20w / usb c a qc3.
ZnačkaLasuki #ad
VýrobceLasuki #ad
Hmotnost0.33
Číslo díluHH001
ModelkaHH001
Záruka1

2. Anker

#ad

Technologií GaN II, Pixel černá, kompatibilní s MacBook Pro/Air, iPhone 12/Pro/Mini, Galaxy S20/S10, Nabíječka Anker Nano II 65W USB-C síťový zdroj s rychlým nabíjením, iPad Pro

#ad
Anker #ad - Jedna pro všechna zařízení: světoznámá technologie nabíjení anker zaručuje bleskově rychlé nabíjení pro téměř každý přístroj – ať už chytré telefony, tablety nebo notebooky. Kompaktní design: ultimativní design od anker: fantastická efektivita při menším generování tepla v lehkém o 58 % menším formátu ve srovnání se standardními nabíječkami.

Podporováno technologií gan ii: díky 20% zlepšení provozní frekvence, inovativnímu minimalistickému designu a vylepšené struktuře vodiče umožňuje technologie GaN II novou, maličkou, kompaktní nabíječku, aniž by ztrácela byť jen malou část svého výkonu.

Velmi rychlý výkon nabíjení: nabíjejte macbook air 2020 do 2 hodin, macbook pro 13“ s maximální rychlostí, iPhone 12 s trojitou rychlostí a nejnovější přístroje Samsung s možností nabíjení Samsung Super Fast Charging. Co obdržíte: nabíječka nano ii 65 w, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Nabíjecí kabel není součástí dodávky. A to v malé, lehké USB C nabíječce.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.65
Délka1.42
Hmotnost0.31
Šířka1.65
Číslo díluA2663311
ModelkaA2663311
Záruka18 měsíců

3. Anker

#ad

Kompatibilní s MacBook Pro/Air, iPhone 12/Pro/Mini, Galaxy S20/S10, technologií GaN II, Pixel bílá, iPad Pro, Nabíječka Anker Nano II 65W USB-C síťový zdroj s rychlým nabíjením

#ad
Anker #ad - Kompaktní design: ultimativní design od anker: fantastická efektivita při menším generování tepla v lehkém o 58 % menším formátu ve srovnání se standardními nabíječkami. Velmi rychlý výkon nabíjení: nabíjejte macbook air 2020 do 2 hodin, macbook pro 13“ s maximální rychlostí, iPhone 12 s trojitou rychlostí a nejnovější přístroje Samsung s možností nabíjení Samsung Super Fast Charging.

Nabíjecí kabel není součástí dodávky. Jedna pro všechna zařízení: světoznámá technologie nabíjení anker zaručuje bleskově rychlé nabíjení pro téměř každý přístroj – ať už chytré telefony, tablety nebo notebooky.

Co obdržíte: nabíječka nano ii 65 w, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. A to v malé, lehké USB C nabíječce. Podporováno technologií gan ii: díky 20% zlepšení provozní frekvence, inovativnímu minimalistickému designu a vylepšené struktuře vodiče umožňuje technologie GaN II novou, kompaktní nabíječku, maličkou, aniž by ztrácela byť jen malou část svého výkonu.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.65
Délka1.42
Hmotnost0.31
Šířka1.65
Číslo díluA2663321
ModelkaA2663321
Záruka18 měsíců

4. SOARUN

#ad

PD 3.0 GaN USB nabíječka kompatibilní s laptopem MacBook Pro Air iPhone 15 14 13 12 iPad Pro Galaxy S23 S22, SOARUN USB C nabíječka, 65W USB C síťový zdroj 3portová rychlonabíječka s PPS

#ad
SOARUN #ad - Tím se efektivně snižuje spotřeba energie a šetří životní prostředí. Bezpečné použití: nabíjecí adaptér pd 3. 0 má integrované ochranné zařízení, které chrání váš přístroj před nadměrným proudem, přehřátím a přebitím. Kompaktní a přenosná: usb c nabíječka několikrát váží pouze 127 g a během používání nespadne ze zásuvky.

Iroká kompatibilita: tato univerzální usb nástěnná nabíječka je připravena k nabití pro váš iphone 14/13/13 pro max / note 20 Ultra / 4a, Macbook Pro, MagSafe, Galaxy S21 Ultra / 13 Mini, iPad Pro, Pixel 5 / s20 / S20 Ultra / Note 20 / s21 / Note 10 +, Switch. Technologie gan: s integrovaným čipem gan nitrid gallium a inteligentní bezpečnostní technologií pracuje náš USB C adaptér efektivněji a vytváří méně tepla než běžné nabíječky na bázi silikonu. Kryt usb síťového zdroje je vyroben z ABS + PC ohnivzdorného materiálu pro robustní trvanlivost.

Usb c rychlonabíječka: usb nabíječka vícenásobná je kompatibilní s pd 3. 0, afc a fcp nabíjecími protokoly a podporuje ultra rychlé nabíjení, qc 3. 0, pps, přičemž usb c přípojka podporuje nabíjení jednoho zařízení s maximálním výkonem 65 W. Pokud používáte všechny 3 nabíjecí přípojky současně, výkon se efektivně rozdělí mezi přípojky. Vhodná velikost 2, kancelář, 2 × 2, což je ideální pro domácnost, 2 × 1, 4 palců umožňuje snadné uložení a přenášení konektoru USB C, obchod a cestování.
ZnačkaSOARUN #ad
VýrobceSOARUN #ad
Hmotnost0.28
Číslo díluTC1001
ZárukaTento produkt se dodává s 180denní zárukou.

5. INIU

#ad

INIU 65W USB C nabíječka, 2portový USB C síťový zdroj Steack Adaptér GaN II Tech rychlonabíječka Charger, kompaktní prostorově úsporná, iPhone 15 14 13 12Pro Max, pro MacBook Pro iPad Pro/Air, Galaxy

#ad
INIU #ad - Co obdržíte 65w dvojitá usb-c portová nabíječka, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Náš zabudovaný ochranný systém tempGuard 2. 0 monitoruje teplotu nabíjení 3 200 000krát denně, zabraňuje poškození při hoření a řídí zdraví baterie vašeho přístroje.

U iniu používáme pouze nejkvalitnější materiály, proto máme důvěru, že můžeme nabídnout špičkovou 3letou záruku a doživotní technickou podporu. Zabalte si ji do tašky, aniž byste se museli obávat poškrábání nebo poškození jiných předmětů. 1, 30denní záruka vrácení peněz, přední 3letá záruka a doživotní technická podpora. Poháněno systémem tempguard 2. 0 nabíjejte s absolutní bezpečností. Zažijte bleskurychlé doby nabíjení. Perfektně se hodí do každé místnosti a zajišťuje, aniž byste zabírali příliš mnoho místa.

Od iniu – bezpečného profesionála rychlého nabíjení zažijte nejbezpečnější nabíjení s více než 38 miliony uživatelů po celém světě. Design vhodný na cesty díky skládací zástrčce je tato nabíječka připravena na cestování. Už žádné fronty při nabíjení, pouze čisté pohodlí. Kompaktní a prostorově úsporná tuto nabíječku jsme navrhli tak, že zůstanete vždy nabití, aby byla o 50 % menší než stará 65W jednoportová USB-C nabíječka.
ZnačkaINIU #ad
VýrobceShenzhen Topstar Industry Co.,Ltd. #ad
Číslo díluAI-624
ModelkaAI-I624
Záruka3 roky záruka

6. Anker

#ad

Dell XPS 13, kompaktní USB-C síťový zdroj pro MacBook Pro/Air, Rychlonabíječka Anker 735 Charger Nano II 65W USB-C 65W Pod 3-Port PPS, iPad Pro, Galaxy S20, iPhone 13, Note 20/10+, Pixel, Steam Deck

#ad
Anker #ad - Obdržíte: nabíječka anker 735 nano ii 65w, dřívější název produktu: PowerPort III 3-Port 65W Pod, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Vysoký výkon nabíjení: připojte jedno ze svých zařízení a užívejte si nabíjecí výkon 65 w – to je dost energie k nabití 2020 MacBooku Pro 13″ maximální rychlostí.

Kompaktní design: dopřejte si silný nabíjecí výkon s nabíječkou, která je právě tak malá jako nabíjecí pouzdro AirPods Pro. Technologie powered by gan ii: díky zlepšení provozní frekvence, inovativnímu minimalistickému designu a vylepšené struktuře vodičů, malou, kompaktní nabíječku, umožňuje technologie GaN II novou, aniž by ztrácel výkon i jen jeden prvek.

Jedna pro všechno: nemáte náladu na nabíječky těžké jako cihly? kompaktní PowerPort III 2-Port 65 W zásobí na cestách vaše smartphony, tablety a USB-C notebooky dostatkem energie. Nebo nabíjejte tři zařízení současně a nabíjecí výkon se rovnoměrně rozdělí na tři porty.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.14
Délka2.6
Hmotnost0.29
Šířka1.54
Číslo díluA2667311
ModelkaA2667311
Záruka18 měsíců

7. Anker

#ad

IPhone, Galaxy, notebooky USB-C, Anker PowerPort+ Atom III kompaktní 60W PIQ 3.0 & GaN Tech nástěnná nabíječka, Macbook, dvojitý port s PIQ 2.0 USB-A a 45W USB-C, iPad Pro, Pixel a další

#ad
Anker #ad - Obdržíte: powerport+ atom iii nástěnnou nabíječku se dvěma porty, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Vysoká míra univerzální: od iphone přes galaxy až po notebooky usb-c a další.

Výsledek: fantastická účinnost při méně generování tepla v malém, lehkém designu. Ultimativní cestovní průvodce: o 15 procent menší než běžné nabíječky a současně šílený výkon! Greater with gan: silikon byl poprvé nahrazen nitridem gallia gan. Světoznámá technologie PowerIQ 3. 0 od anker zaručuje bleskové nabíjení téměř pro každý přístroj! Jeden pro všechny: kompatibilní se všemi vašimi usb zařízeními! Spolehněte se na PowerIQ 3. 0 s usb-c a powerIQ 2. 0 s usb-A.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.14
Délka4.21
Hmotnost0.35
Šířka2.72
Číslo díluAK-848061026603
ModelkaAK-A2322321
Záruka12 měsíců

8. UGREEN

#ad

Tab A8, 14, Pixel, HomePod černý, 13, UGREEN Nexode 30W USB C nabíječka USB C síťový zdroj GaN II Tech rychlonabíječka kompatibilní s iPhone 14 Pro Max, iPad, Samsung Galaxy S23 Ultra, 12, S22

#ad
UGREEN #ad - Perfektní společník na cesty: nexode usb c síťový zdroj je kompatibilní s napětím 100–240 V, které je použitelné po celém světě. 3x rychlejší než běžné nabíječky. Díky malému designu zabírá síťový zdroj Nexode 30W o 55 % méně místa. Technologie thermal guard měří teplotu 800krát za sekundu v reálném čase, což zajišťuje bezpečné a rychlé nabíjení vašeho přístroje.

Malý a silný: nový nexode 30w mini konektor používá vysoce kvalitní materiál s užší délkou a elegantně zaoblenými rohy. Jednoduše zasunout do kapes a vzít všude s sebou. Pro nabízí více: se super rychlým čipem gan ii - speciálně pro řadu nexode - získáte průlomový výkon a neuvěřitelnou velikost. Kompatibilní s iphone 15, 22, homepod, s21 fe, magsafe; ipad pro / air /mini; macbook air M1, Watch SE, AirPods Pro; Pixel 7, A52, 12, Tab A8, 11, S8. Ochrana nabíjení s thermal guard: nexode 30w usb c napájecí adaptér poskytuje vždy stejný fantastický výkon, zda je nabíjení plnou rychlostí nebo při udržovacím nabíjení, bez ohledu na to, nabíječka poskytuje adaptivní výkon.

Nabíječka ugreen nexode 30w gan ii usb c může váš nový iphone 15 Pro nabíjet z 0–60 % za pouhých 30 minut. Nexode pro všechno: společně s několika protokoly rychlého nabíjení pro novou generaci chytrých telefonů a vylepšeným pps adaptivním nabíjením získává nexode kompatibilitu, 15 plus, s. 23, se 2022, x; macbook air, 14 pro max, a53, 7, 14, galaxy s24 ultra, 13, 13 mini, 6, watch 8, 15 Pro, S2, a7, 15 Pro Max, kterou ostatní síťové zdroje jednoduše nedávají.
ZnačkaUGREEN #ad
Výrobce‎ Ugreen Group Limited #ad
Hmotnost0.2
Číslo dílu6957303896660
Modelka90666
Záruka2 roky limitovaná záruka

9. UGREEN

#ad

15 Pro Max, 11, 14, iPad Pro/Air, Pixel, 14 Pro Max, USB C síťový zdroj 2 kusy, USB C napájecí adaptér kompatibilní s iPhone 15, S22, 13, Galaxy S23, 12, UGREEN 20W USB C nabíječka 2 kusy, SE 2022

#ad
UGREEN #ad - Jedna pro všechny: usb c síťová zástrčka podporuje pd 3. 0, quick charge 4. 0/3. 0/2. 0 a funkci rychlého nabíjení PPS. Nabíjení. 3× rychlejší než normální nabíjecí adaptér. Silný nabíjecí výkon 20 w, usb c, může váš přístroj jako iphone 15 pro z 0 % na 60 % za pouhých 30 min.

Balení 2 ks usb c síťového zdroje v jednom balení, UGREEN 20 W, krásný průvodce tvých mobilních telefonů. Díky tomu si mohou vaše zařízení android jako Galaxy S22, S21, A51 užívat i bleskurychlé nabíjení. Univerzální kompatibilita: usb c síťový zdroj je perfektně kompatibilní s iphone 15, 11, 11 pro max, m43, s8, a70, 14 pro max, 12 pro, s20, iphone se 2022, 12, a52, xs, 13 pro, airpods pro, 14 plus, 4; redmi note 10; poco x3, pixel 5, m3.113 pro max, a52, se, a53, s22, z flip, 13, 14 pro, magsafe; galaxy s23, 15 pro max, 6 pro, 13 mini, watch 7, 8, 15 pro, s9, 1 5plus, m30; pixel 7, 14, 7 Pro, XR, XS Max, s10, X, iPad Pro/Air M1, 8.

Lehký a kompaktní: usb c napájecí adaptér 2 balení je velmi malý a lehký 55 g, lze jej jednoduše uložit do tašky a vzít ho všude s sebou bez starostí. Bezpečné a spolehlivé: nabíjecí konektor usb c 2 balení je vybaven robustním a ohnivzdorným PC krytem, navíc inteligentním čipem pro ochranu před zkratem, přepětím, přehřátím a nadproudem. Plus, s21, atd.
ZnačkaUGREEN #ad
VýrobceUgreen #ad
Výška1.57
Délka0.79
Hmotnost0.2
Šířka2.36
Číslo dílu6957303853472
Modelka50347
Záruka2 roky limitovaná záruka

10. Anker

#ad

A další, kompatibilní se sérií iPhone 15/14/13/12, MacBook Air, kompaktní 40W PIQ 3.0 duální port USB-C síťový zdroj, Anker Nano Pro, Anker Nabíječka 521, Black Ice, iPad Mini

#ad
Anker #ad - Upozornění: síťový zdroj nemá vyklápěcí konektor. Stylové nabíjení: anker nano Pro je k dostání ve 2 stylových barvách.

Pokročilá ochrana nabíjení: vybaven naším novým bezpečnostním systémem ActiveShield, který s integrovaným teplotním senzorem a chytrou sadou čipů Power Turner zaručuje absolutní ochranu proti nabíjení. Co zÍskÁte: nabíječka anker 521 anker nano pro, návod k obsluze český jazyk nelze zaručit. Dvojitý výkon: nabíjejte svůj iphone 15 a iPad současně maximální rychlostí. 40w nabíjecí výkon: jednoduše připojte svůj MacBook Air k jednomu ze dvou portů a nabijte maximální rychlostí.
ZnačkaAnker #ad
VýrobceAnker #ad
Výška1.8
Délka1.37
Hmotnost0.2
Šířka1.34
Číslo díluA2038311
ModelkaA2038311
Záruka18 měsíců