Top 10 LED Namensschild Lkw – Světelné nápisy a cedule

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. ADVPRO

#ad

Personalized Your Name Est Year Theme Garage Man Cave Deco Dual Color LED Barlicht Neonlicht Lichtwerbung Neon Sign Rot & blau 300 x 210mm st6s32-pp1-tm-rb

#ad
ADVPRO #ad - Stellen sie eine 1, 6 m lange leitung mit ein / aus-schalter bereit. Gesamtgröße: b 300 mm x h 210 mm w 12 "x h 8, verbrauchen sie nur 3 watt, 5".

Wartungsfrei: kein giftiges Gas und Quecksilber, kein periodisches Nachfüllen erforderlich. Sicher zu verwenden: sehr geringe Wärmeentwicklung, absolut sicher zu bedienen oder zu berühren. Verwenden sie led als Lichtquelle, Lebensdauer ist länger als 50000 stunden. Adv pro-schilder werden mit den neuesten 3d-, surface- und Line-Gravurtechnologien hergestellt. Wir verwenden nicht nur die Lasergravurmethode, die nur einen 2D-Oberflächeneffekt bietet. Eu-stecker 240 v in die eu uk-stecker 240 v nach uk us-stecker 110 V nach USA und CA AU-Stecker 240 V nach AU & NZ.
ZnačkaADVPRO #ad
VýrobceADVPRO #ad
Výška8.5
Délka12
Hmotnost1
Šířka1
Číslo dílust6s32-pp1-tm-rb

2. soulglass

#ad

Beer Established Year dvoubarevné LED neonové světlo, nástěnná dekorace, Personalizovaný Váš název Custom Home Bar svítící reklama, štítek s LED světly pro Shop Store Home Bar, venkovní štítek,

#ad
soulglass #ad - Promyšlený personalizovaný dárek pro milované, mancave, barové regály na lihoviny a sklenice, kteří vám nepřestanou poděkovat. Prémiová kvalita & craftmanshipkaždý led světelný štítek specifický pro zákazníka je vyroben z vysoce kvalitních, ekologických materiálů a prvotřídního řemeslného umění; naše neonová světla Custom Beer Bar jsou vyrobena ze speciálního neonu 3D Flex v kombinaci s technologií 3D gravírování.

Ujistěte se, že vaše vlastní zpráva je v pořádku. Všestranné a skvělé dárkypersonalizovaný neonový štítek na míru; ideální pro nástěnnou dekoraci pivních barů doma, do obchodu a restaurace. Custom service uživatelsky definovaný neonový štítek nelze po odeslání vrátit nebo zrušit. Přizpůsobte si svůj vlastní neonový barový štít. Personalizovatelný a přizpůsobitelný vytvořte si vlastní vlastní štítky s barovými značkami pro domácnost; náš ultralehký vlastní led štítek poskytuje přesně to správné množství svítivosti a atmosféry; nápadné s živými barvami a 3D texturou, které jsou atraktivní ze všech směrů; uživatelsky definovaný štítek s osvětlovacím pruhem je skvělý pro vyjádření vaší osobnosti.

Bezpečné & dlouhá životnost naše uživatelsky definované neonové cedule pro domácí bar jsou vyrobeny ze speciálních flexibilních 3D neonových zářivek a mají dlouhou životnost. Nízké napětí 12 v, světlé, bez šumu a energeticky úsporné; uživatelem definované neonové cedule pro nástěnnou dekoraci jsou bezpečně v blízkosti dětí a cool při dotyku.
Značkasoulglass #ad
Výrobcesoulglass #ad
Číslo díluLTlight0154

3. HJSNEON

#ad

Velké uživatelsky definované neonové štítky pro nástěnnou dekoraci do ložnice, party, domov, světelná značka 2, narozeniny, Personalizované LED světelné štítky, svatby, salon, lampa s logem, bar

#ad
HJSNEON #ad - Kromě toho jsou bezpečnější, protože neobsahují žádný plyn nebo rtuť jako běžné neonové zářivky. Rychle! váš individuální neonový světelný štítek bude dodán do 5-10 pracovních dnů! Dné nebezpečí prasknutí skla nebo úniku nebezpečných látek. Také příslušenství jako stmívač, velikost, závěsný řetěz a upevňovací šroub lze individuálně přizpůsobit.

Můžete si vybrat barvu, druh písma a počet řádků s uživatelsky definovaným textem. Naše neonová světla se skládají z flexibilních silikonových led pásků a zesílené akrylové zadní desky. Je to 3d umění, kavárnu, den svatého Valentýna, ve které se budete cítit milovaní a milí. Ve srovnání s běžnými neonovými světly ze skla je jasnější, tichý, bezpečnější, energeticky úsporný, s dlouhou životností, bez tepla a snadno se používá v různých scénách. Perfektní dárky a kultura bydlení – neonová led světla mohou být pro pokoj, svatbu, které prosvětluje prostor a promění jej kolem něj.

Servis a rychlé dodání – hjshome nabízí 24hodinovou zákaznickou podporu, pokud máte dotazy nebo chcete vyrobit Váš vysněný štítek, můžete nás kontaktovat přímo u Amazonu. Pomocí stmívače můžete nastavit jas podle libosti. Měkké, party, dívčí ložnici, narozeniny, salon, jasné světlo nabízí romantickou atmosféru, bar, vánoční dárky pro rodinu atd. Personalizované – vytvořte si vlastní led světelný nápis s jedinečným stylem.
ZnačkaHJSNEON #ad
VýrobceHJShome #ad
Číslo díluHJS-PRE (HJS-CUS)

4. IbayNawi

#ad

Party dárek, IbayNawi Neon Sign personalizovaná Custom Neon Signs neonová cedule pro dekoraci, narozeniny, personalizované světelné štítky na svatbu

#ad
IbayNawi #ad - Super jasné : jas je vynikající s krásným světlem a může osvětlit středně velký prostor. Uživatelsky rozlišená neonová tabulka: můžete přizpůsobit své jméno, svatební dekoraci a své obchodní logo svým oblíbeným písmem, text, barvou a pozadím.

Hosté si rádi pořizují fotografie s tímto. Ideální pro focení: neonovou ceduli lze použít k vytvoření atmosféry pro svatbu, narozeninovou oslavu a domácí party. Můžete zapnout nebo vypnout spínačem. Trvanlivé: led neonové cedule mají tu výhodu, že šetří energii, takže stojí jen málo a pracují dlouho s efektivním osvětlením. Klikněte na "přizpůsobit" a vytvořte si vlastní nenapodobitelný neonový štítek před použitím prosím zakryjte ochrannou fólií.

Pokud chcete stmívat světlo, můžete zvolit stmívač nebo dálkové ovládání. Na akrylu je několik upevňovacích otvorů, můžete použít jeho příslušenství, abyste je mohli všude zavěsit. Kompletní doplňky : uživatelsky definovaný světelný nápis je vybaven ac síťovým zdrojem, jako jsou řetězy nebo šrouby, konektor byste měli zasunout pouze pro použití.
ZnačkaIbayNawi #ad
VýrobceIbayNawi #ad
Výška23.62
Délka15.75
Šířka19.69
Číslo díluCNS7235954

5. Schmalz Werbeservice

#ad

Trucker nákladní štítek se jménem velikost 40 x 10 cm s RGB ovladačem 22 funkcí – LED akrylová světelná cedule 12 V nebo 24 V – 5 V USB přípojka

#ad
Schmalz Werbeservice #ad - Množství: 1 kus. Rgb: dálkové ovládání s 24 tlačítky 22 efektů. Velikost: 40 x 10 cm. Napětí: 12 v, 24 v nebo 5 v usb přípojka, materiál: Akrylové sklo GS 8 mm silné. Pouze pro 21mm zásuvky zapalovač cigaret.
ZnačkaSchmalz Werbeservice #ad
VýrobceSchmalz Werbeservice #ad
Výška0
Délka1.57
Šířka0.39
Číslo díluLED001

6. PILOYINDE

#ad

LED cedule, svítící reklama, PILOYINDE Happy Birthday neonové cedule akryl bílý USB LED nápis narozeninová oslava dekorace, nástěnná dekorace, narozeninová oslava

#ad
PILOYINDE #ad - S velikostí cca 42, 5 cm x 29 cm/16, ekologického materiálu, 7 x 11, že neonový nápis PILOYINDE je robustní a má dlouhou životnost!. Nakupujte s důvěrou nemusíte si dělat starosti, je bezpečné a nehrozí riziko, abychom zajistili, že je každý nástěnný neonový světelný balíček v pořádku.

Dlouhá životnost a bezpečnostsvětelný nápis je vyroben ručně z kvalitního, 4 palců a délce kabelu 59 palců jsme se ujistili, bílého flexibilního LED pásku. Pokud máte dotazy k piloyinde český jazyk nelze zaručit, že je příliš horké, že se sklo rozbije nebo škodlivé látky uniknou. Jedinečný design písma happy birthdaydíky jasným neonovým světlům bude narozeninová scéna harmoničtější. DoporuČenÍ doporuČenÍ doporuČenÍ k dÁrku & dekoraci tyto neonové reklamy si můžete vybrat jako dárek k narozeninám, dekoraci na stěnu do ložnice, party Narozeninový dárek pro syna/přítele/rodinu.

Vhodné také pro obchody, dekorace narozeninového dortu. Pokud ji uspořádáte na party nebo v ložnici, bude váš nádherný den plný vzpomínek. Režim instalace a napájení neonová světla se světelnými otvory pro snadné háčkování. Máme háček na rybářský vlasec, který lze připevnit všude, USB provoz, nízké napětí a úsporu energie. Každý balíček před odesláním našich neonových světel kontrolujeme, vyřešíme je za vás do 24 hodin.
ZnačkaPILOYINDE #ad
VýrobcePILOYINDE #ad
Výška0.01
Délka16.73
Šířka11.42
Číslo díluL-Happy Birthday

7. Namofactur

#ad

Nákladní vozidlo řidič trucker muži dárky LED štítek dekorace nástěnná lampa příslušenství jmenovka gadget I provoz na baterie se značkou a jménem

#ad
Namofactur #ad - Nápad na dárek – darujte místo šálku nebo trička pěkná jedinečná nákladní dopravní služba dodávka nákladní automobil dekorační lampa.

Lampa ve dne upoutá pozornost a v noci vytváří příjemnou atmosféru. Personalizované mimořádné dárky made in Hessensko – objednejte si nyní vlastní speciální výrobu! Rozměry: 43 cm x 36 cm personalizované se jménem na přání z kvalitní topolové překližky k narozeninám, ženy, chlapce, muže, otce, dívky, bratra, děti, Vánocům nebo jubileu pro rodinu, sestru, muže. Volitelné barvy: neupravené dřevo - bílá - černá - šedá - hnědá - fialová - purpurová - oranžová - červená - žlutá - modrá - zelená - světle modrá - zlatá - růžová.
ZnačkaNamofactur #ad
VýrobceUnique Art Germany #ad
Hmotnost1.54
Záruka(1) záruční práva zákazníka se řídí obecnými zákonnými předpisy, pokud není dále uvedeno jinak. Na nároky zákazníka na náhradu škody vůči nabízejícímu platí ustanovení § 9 tohoto zákona. (2) Promlčecí lhůta pro nároky zákazníka činí u spotřebitelů u nově vyrobených věcí 2 roky, u použitých věcí 1 rok. Promlčecí lhůta pro nově vyrobené věci a u použitých věcí činí 1 rok. Výše uvedené zkrácení promlčecích lhůt se nevztahuje na nároky zákazníka na náhradu škody z důvodu porušení života, těla, zdraví ani na nároky na náhradu škody z důvodu porušení podstatných smluvních povinností. Významné smluvní povinnosti jsou ty, jejichž plnění je nezbytné pro dosažení cíle smlouvy, např. B. Má dodavatel zákazníkovi věc předat bez věcných a právních vad a zřídit mu vlastnictví. Výše uvedené zkrácení promlčecích lhůt se rovněž nevztahuje na nároky na náhradu škody, které jsou založeny na úmyslném nebo hrubě nedbalém porušení povinnosti poskytovatele, jeho zákonných zástupců nebo pomocníků při plnění povinností. Proti podnikatelům rovněž vyjma zkrácení promlčecích lhůt je nárok na vrácení podle § 478 bgb. (3) Záruka není poskytovatelem vysvětlena.

8. zouwii

#ad

Bar světla pro domácí bar, uživatelsky definované barové značky pro domácí bar, bar světlo up, bar s neonovými značkami, Personalizované neonové symboly bar, neonové značky

#ad
zouwii #ad - Tento neonový nápis je kompatibilní s každým USB napájením. Přizpůsobte si každé jméno a text, personalizované designy svítících reklam s barem. Velikost: 30 cm * 21 cm, 40 cm * 28 cm, 50 cm * 35 cm. Vysoce kvalitní materiály: akryl + dřevěný rám. Naše akrylové světelné nápisy mohou se síťovým vypínačem měnit 7 barev.
Značkazouwii #ad
Výrobcezouwii #ad
Výška8.27
Délka11.81
Šířka1.97
Číslo díluLT0891

9. BAIILIS

#ad

Custom Neon Sign svítící reklama pro nástěnnou dekoraci bar do ložnice, narozeniny, Neonová cedule, světelná značka, domov, personalizovaná, salon, neonová cedulka s LED tabulkou, party, svatby

#ad
BAIILIS #ad - Vytváření neonových signálů – vytvořte si vlastní jedinečnou stylovou atmosféru. Snadná instalacenaše led neonové znamení se skládá ze silikonových a akrylových desek, stabilní a lehké, které jsou velmi bezpečné, takže je můžete bez námahy nainstalovat. Máme dvě metody: instalace řetězu a instalace šroubů.

Bez námahy. Ekologický materiál přizpůsobená neonová značka na zakázku se skládá z vysoce kvalitního, má životnost až 100 000 hodin, trvanlivější, šetří proud, bezpečnější, flexibilního neonového nápisu LED a zesílené akrylové zadní stěny. Můžete přizpůsobit barvu, firemní logo, portréty, domácí zvířata, ornamenty, druh písma a počet řádků textu. Servis a záruka kvalitynabízíme 24hodinový zákaznický servis a záruční doba je jeden rok při použití venku je nutné zvolit vodotěsný materiál, abyste měli záruční dobu.

Perfektní personalizovaná led neonová cedule individuální led neonové světlo na zakázku jsou skvělým dárkem, přátele, výročí, kolegy nebo manželku. Ve srovnání s běžnými neonovými štítky s led nápisem ze skla je světlejší, je tichý a odolný vůči vysokým teplotám. Můžete si přizpůsobit své vlastní jméno, vzor, vozidla atd. Můžete si vybrat námi dodávaný druh písma a vytvořit si tak personalizovaný neonový štítek, velikost, nebo poskytnout svůj oblíbený vzor pro přizpůsobení vaší nádherné LED světelné tabule.
ZnačkaBAIILIS #ad
VýrobceBAIILIS #ad
Výška9.84
Délka9.84
Šířka9.84
Číslo díluBT-001

10. Schmalz Werbeservice

#ad

LED akrylová světelná cedule 12 V 24 V s ušlechtilým laserovým gravírováním, Schmalz Werbeservice Trucker nákladní štítek se jménem velikost 30 x 10 cm

#ad
Schmalz Werbeservice #ad - Velikost: 30 x 10 cm. Materiál: Akrylové sklo. Barva: modrá, červená, zelená nebo studená bílá. Množství: 1 kus. Napětí: 12 v nebo 24 V.
ZnačkaSchmalz Werbeservice #ad
VýrobceSchmalz Werbeservice #ad
Výška0.31
Délka15.75
Šířka3.94
Číslo díluLED003
ModelkaLED003