Top 10 Möbelöl Farblos – Oleje

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. WO-WE

#ad

1 l přírodní lněný olej na dřevo ochrana dřeva péče o dřevo pečující olej dřevo olej dub atd.

#ad
WO-WE #ad - Lněný olej 100% lisovaný z přírodní za studena / vylepšená kvalita. Vhodné pro všechna dřeva v interiéru i exteriéru. Neobsahuje rozpouštědla, aromata, sušené látky nebo konzervační látky. Hospodářská spotřeba = cca 0, 1 – 0, 2 litru na nátěr. Německá kvalita / Made in Germany. Odpuzuje vodu a nečistoty, bez rozpouštědel.
ZnačkaWO-WE #ad
VýrobceWO-WE #ad
Číslo díluW200

2. ADLER

#ad

Vnitřní práce a dřevěné podlahy –, ADLER Olej Legno – univerzální bezbarvý olej na dřevo pro listnaté a jehličnaté dřevo v interiéru – ochrana a péče o dřevo s olejem pro péči o dřevo pro nábytek

#ad
ADLER #ad - Prvotřídní rychle schnoucí a snadno zpracovatelný pečující olej pro péči o dřevo & ochranu listnatých a jehličnanů v interiéru. Přirozená haptika na bázi rostlinných olejů a vosků. Velmi dobrá penetrační schopnost, rychlé schnutí.

Olej na dřevo uvnitř – univerzálně použitelný pro dřevěné podlahy parketový olej a jako nábytkový olej na dřevěný nábytek z buku, mahagonu, borovice, teaku, bangkirai, ebenu, akátu, ořechu, modřínu, dubu/divokého dubu, douglasky, smrku, břízy. Antistatický pečující prostředek pro nízké zatížení prachem, odpuzuje nečistoty a vodu. Vynikající připalování dřeva, odolný, silná plnivost & odolnost vůči vodě.

Prostředky pro péči o dřevo a prostředky na ochranu dřeva, jednoduché zpracování, testováno na dětské hračky EN71 a odolnost proti potu a slinám DIN 53160 Adler - rodinný provoz od roku 1934 - přední rakouský výrobce laků, vysokou kvalitu, barev a výrobků na ochranu dřeva zaručuje nejvyšší spokojenost, rozsáhlé znalosti o použití a ekologické výrobky v prémiové značkové kvalitě.
ZnačkaADLER #ad
VýrobceADLER #ad
Hmotnost1.68
Číslo dílu5088007

3. Generic

#ad

5 litrů, lněný olej, ochrana dřeva, lak, péče o dřevo, Lak na lněný olej, třikrát uvařená a bez pryskyřice

#ad
Generic #ad - Lisováno za studena z Lužitzer ölmühle Hoyerswerda GmbH. Perfektní na dřevo, cihly, beton, kov atd. Trojité vaření, a proto velmi vydatné. Přírodní a ekologická ochrana pro vnitřní i venkovní použití bez přísad. Snadné zpracování.
ZnačkaGeneric #ad
VýrobceHoyo Technology GmbH #ad

4. Hoyo Technology GmbH

#ad

500 ml lněný olej, trojnásobně vařené a bez pryskyřice, lak, ochrana dřeva, péče o dřevo, olej na dřevo

#ad
Hoyo Technology GmbH #ad - Trojnásobně vařené a proto velmi vydatné. Přírodní a ekologická ochrana pro vnitřní i vnější použití bez přísad. Snadné zpracování. Lisovaný za studena z lužického olejového mlýnku Hoyerswerda GmbH. Perfektní pro dřevo, beton, klinker, kov atd.
ZnačkaHoyo Technology GmbH #ad
VýrobceKaminholz ab Werk #ad

5. Lignocolor

#ad

Přírodní transparentní, Lignocolor Tvrdý olej – speciální olej na dřevo pro ošetření dřeva v interiéru i exteriéru 1 l

#ad
Lignocolor #ad - Po krátké době působení může být vložena brusným polštářkem, aby se olej dostal do povrchu. Chrání mimo jiné dřevěné podlahy, nábytek nebo také stolní desky a krájecí prkénka. Inek: tvrdý olej lignocolor je tenkokapalný olej na dřevo, který se proniká hluboko do dřeva a chrání jej zevnitř.

K tomu se používají výhradně udržitelné suroviny z Německa a okolí. Tvrdý olej tak nevytváří na povrchu dřeva žádnou až malou vrstvu = pronikající olej ze dřeva. Díky tomu je vzhled dřeva velmi pěkný. Jednoduché použití: tvrdý olej lze nanést na dřevěný povrch jak štětcem, tak bavlněným hadříkem. Tvrdý olej má nepřekonatelný dosah 15 – 26 m² / l v závislosti na dřevě. Silná ochrana: tvrdý olej lignocolor je speciální olej na dřevo pro základní a následné ošetření silně namáhaného dřeva uvnitř i venku.

Přírodní tvrdé složky v tvrdém oleji navíc zajišťují velmi vysokou odolnost a odolnost povrchu. Vyrobeno v německu: náš tvrdý olej lignocolor a všechny ostatní produkty lignocolor vyvíjíme a vyrábíme CO2-neutrální v naší vlastní továrně barev v krásném Münsterlandu. Jedinečná vlastnost: díky své hloubkové vlastnosti tvrdý olej lignocolor zajišťuje, že se dřevěné žilkování zapálí.
ZnačkaLignocolor #ad
VýrobceLignocolor #ad

6. Bondex

#ad

Bondex Teakový olej 3 l na 66 m² | extrémně vodoodpudivý | chrání před praskáním a vysycháním | prodyšný | matný | olej na dřevo | ochrana dřeva

#ad
Bondex #ad - B: palubky, zahradní nábytek a ochranné prvky. Ideální pro všechny druhy dřeva a tlakově impregnovaná dřeva jako např. Ochrana proti počasí a uv záření – olej pro péči o dřevo s otevřenými póry a regulující vlhkost s vodoodpudivým efektem osvěžuje vaše dřevo ve venkovním prostředí a současně je chrání před vlivy prostředí. Chrání a pečuje – chrání před praskáním a vysušením a zachovává přirozený vzhled.
ZnačkaBondex #ad
VýrobceBondex #ad
Výška7.48
Délka6.73
Hmotnost0
Šířka7.2
Číslo dílu352103

7. Isolbau

#ad

5 litrů, Isolbau Lněný olej – olej na dřevo dvakrát vařený jako přírodní ochrana dřeva pro nábytek – vodoodpudivý

#ad
Isolbau #ad - Přírodní barevný odstín – olej propůjčuje světlému dřevu teplý medový tón a hodí se pro všechny druhy tvrdého a měkkého dřeva i pro exotické dřevo. Ochrana před povětrnostními vlivy – na povrchu vytváří péče o dřevo odolná proti povětrnostním vlivům prodyšný film, který chrání před škodlivými vlivy vlhkosti a jinými vlivy počasí.

Jednoduché zpracování – ochranu povrchu lze natírat, srolovat nebo otřít měkkým hadříkem a je vhodná pro vnitřní i venkovní použití. Mnohostranně použitelná – lazura se výborně osvědčuje při impregnaci a obnově povrchů nábytku, teras, dřevěných desek, dřevěných rukojetí, dřevěných podlah, pístů zbraní a dřevěných doplňků.

Vysoce kvalitní lak – dvojitě vařený lněný olej neobsahuje pryskyřici a bez rozpouštědel. Výrobek proniká hluboko do podkladu a zdůrazňuje barvu a strukturu dřeva. Jedná se o čistě bio přírodní produkt pro impregnaci dřeva a dřevěných materiálů.
ZnačkaIsolbau #ad
VýrobceIsolbau #ad
Číslo díluAS11

8. Hoyo Technology GmbH

#ad

Třikrát uvařená a bez pryskyřice, péče o dřevo, 5 litrů, lak, ochrana dřeva, Lak na lněný olej, lněný olej

#ad
Hoyo Technology GmbH #ad - Přírodní a ekologická ochrana pro vnitřní i venkovní použití bez přísad. Perfektní na dřevo, beton, cihly, kov atd. Snadné zpracování. Trojité vaření, a proto velmi vydatné. Lisováno za studena z Lužitzer ölmühle Hoyerswerda GmbH.
ZnačkaHoyo Technology GmbH #ad
VýrobceKaminholz ab Werk #ad
Hmotnost11.02
Číslo díluLeinöl 5
ModelkaLeinöl 5

9. Martenbrown

#ad

Martenbrown® Lněný olej ve 3l kanystru | prémiový olej na dřevo dvakrát vařený | optimální pro vnitřní i venkovní použití | přirozená ochrana pro všechny druhy dřeva | ideální pro nábytek a terasy

#ad
Martenbrown #ad - Mnohostranně použitelné: s lakem lze naolejovat jak nábytek, tak i menší dřevěné předměty nebo dokonce velké plochy, jako jsou podlahy.

Optimální péče o váš zahradní nábytek, terasu nebo vysoký záhon. Jednoduché použití: volitelně natřete povrch štětcem, houbou nebo hadříkem. Ochrana: lněný olej nabízí ochranu dřeva, která odpuzuje vodu a činí váš zahradní nábytek odolný proti povětrnostním vlivům. Přírodní produkt: náš 2krát vařený lněný olej je čistě přírodní a neobsahuje žádná rozpouštědla. Pro vnitřní i venkovní použití: lak se hodí stejně tak pro vnitřní i venkovní použití.
ZnačkaMartenbrown #ad
VýrobceMartenbrown #ad

10. Leinos Naturfarben

#ad

Teakový dubový nábytkový olej pro efektivní utěsnění a dlouhodobou ochranu v interiéru, pracovní desky, nábytek, bezbarvý pro stoly, LEINOS Olej na dřevo 750 ml | tvrdý olej

#ad
Leinos Naturfarben #ad - Lze jej natírat, srolovat, stříkat nebo ponořit a po 16 – 24 hodinách je odolný a zpracovatelný. Lze jej použít pro různé kusy nábytku a dřevěné povrchy, jakož i na kork. Výběr barevného odstínu: tvrdý olej je k dostání v různých barevných odstínech, mezi nimi je také bezbarvý, aby se zachovala přirozená barva dřeva.

Přírodní péče o dřevo: olej na dřevo se skládá z přírodních složek a nabízí ekologickou možnost, jak pečovat o pravé dřevo jako první ošetření nebo k osvěžení nábytku a předmětů. Efektivní ošetření a ochrana dřeva: bezbarvý olej na dřevo vytváří vodotěsnou ochrannou vrstvu, která zabraňuje pronikání vlhkosti a nečistot a chrání dřevo před zbarvením a poškozením.

Impregnační efekt: olej na dřevo proniká hluboko do pórů dřeva a působí impregnačně. Univerzální použití: olej na dřevo se hodí k péči a ošetření dubu, teaku, akácie a dalších druhů dřeva. Tvrdý olej odpuzuje vodu a přesto umožňuje propustnost vodní páry, což je výhodné v místnostech s vysokou vlhkostí vzduchu. Snadné použití: olej na dřevo se snadno a rychle nanáší a rychle se vstřebává, bez lepivých nebo mastných zbytků.
ZnačkaLeinos Naturfarben #ad
VýrobceLeinos #ad
Číslo dílu240-0,75
Modelka240-0,75