Top 10 NKS Ziehröhrchen – Barmanské náčiní

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TXErfolg

#ad

TXErfolg Tahací trubička s knoflíkem 6 kusů Přenosné tahací trubice z hliníku Přenosná 69 mm

#ad
TXErfolg #ad - Barva a množstvícelkem existuje 6, tři barvy: černá, modrá a stříbrná. Vaše exkluzivní trubička je hygieničtější a pohodlnější.

Má kovovou texturu a je moderní. Kompaktcelá trubička je velmi malá a exkluzivní a lze ji zasunout do kabelky, aktovky. Současně je hlava také velmi malá, kabelky, což je velmi vhodné pro velikost nosní dírky. Použitívhodné pro tabák, kouření, šňupací tabák atd. Rozměry délka: 69 mm, průměr trubky: 5, 5 mm, průměr hlavy: 9, 8 mm. Materiáltahací trubička se skládá z kvalitní hliníkové slitiny, je silná, dlouhá životnost, nerezaví, je hygieničtější a zdravější.
ZnačkaTXErfolg #ad
VýrobceHopesing #ad

2. NKS

#ad

1 tahací trubička s čepelí, karta, kompletně z ušlechtilé oceli, plátěná taška, NKS Tube & Blade Sniffer

#ad
NKS #ad - Jedinečné: kombinované trubky a jezdce. 1 tuba a čepel čepele z ušlechtilé oceli, tahací trubička a čepel vyrobené z nerezové oceli. Povrch odpuzující bakterie, vhodný do myčky, bezpečné použití. Dopřejte si || nks nosní třesk z Berlin-Neukölln. A úložná taška ze lnu a mapy NKS.
ZnačkaNKS #ad
VýrobceNKS #ad
Hmotnost0.04
Číslo díluTubeAndBladeNL

3. M&M Smartek

#ad

M&M Smartek Royal Box s trubičkami vč. dávkovače na šňupací tabák zdarma v různých variantách náhradní trubičky

#ad
M&M Smartek #ad - Dávkovač lze kompletně rozložit. Royal box: decentní, elegantní, krásný / formát kreditní karty. Náhradní trubice 'Royal Box'. Royal box & dávkovač na cesty. Od firmy M&M Smartek.
ZnačkaM&M Smartek #ad
VýrobceM&M Smartek #ad
Výška0.79
Délka2.76
Šířka2.36
Číslo díluroyal_dos
Modelkaroyal_dos

4. NKS

#ad

NKS karta, 7 tahacích trubiček z ušlechtilé oceli, plátěná taška, NKS Deluxe Sniffer XXL

#ad
NKS #ad - Dopřejte si || nks nosní třesk z Berlin-Neukölln. Bezpečné použití, povrch odpuzující bakterie, vhodný do myčky. 7 deluxe sniffer xxl, vyrobeno z nerezové oceli, v 7 výjimečných barvách. Tahací trubice ve formátu xxl pro vznešený pocit a optimální přehled o šňupacím tabáku: délka 15 cm, průměr 5 mm. A úložná taška ze lnu, mapy NKS a kartáče.
ZnačkaNKS #ad
VýrobceNKS #ad
Výška0.39
Délka6.3
Šířka1.97

5. M&M Smartek

#ad

M&M Smartek Sada trubiček – 4 kusy – z hliníku – na tvůj šňupací tabák – tah – trubičky – Snuff – dávkovač Snorter – délka 70 mm, 4 barvy

#ad
M&M Smartek #ad - Vysoce kvalitní hliníková slitina – dlouhá životnost se snoubí s elegancí – vaše šňupací trubičky jsou vyrobeny z vysoce kvalitní hliníkové slitiny, že používáte produkt, ale také nerezavějící a hygienická. Zažijte s naší sadou šňupacích trubiček symbiózu elegance, funkčnosti a všestrannosti.

Ať už ve své kabelce, aktovce nebo náprsní tašce – šňupací trubičku máte vždy po ruce, a proto dostatečně kompaktní, abyste si mohli užít svůj požitek na cestách. Jednoduchá manipulace – na šňupací tabák a další – naše šňupací trubičky jsou koncipovány nejen pro použití se šňupacím tabákem, ale také jako stylová alternativa slámek. Ať už dáváte přednost klasickému vzhledu nebo chcete vyniknout nenápadně – naše sada vám nabízí perfektní paletu. Barevný nádech – stylový barevný design – výběr barev černé, šedé, hnědé a stříbrné vám umožní vybrat si šňupací trubičku podle svého osobního stylu.

Nechte se přesvědčit kvalitním zpracováním a praktickým designem a vychutnejte si svůj šňupací tabák zcela novým způsobem. Užívejte si jistotu, která je nejen silná a trvanlivá, který je nejen funkční, ale přesvědčí také svou kvalitou a elegancí. Od firmy m&m Smartek Hattersheim Germany. Všestranné a praktické – vejde se do každé kapsy – každá ze čtyř šňupacích trubiček je asi 7 cm dlouhá, aby se vešla do prakticky každé kapsy.
ZnačkaM&M Smartek #ad
VýrobceM&M Smartek #ad

6. M&M Smartek

#ad

M&M Smartek Trvalé kozačky 3 kusy z bambusu a čisticího kartáčku & lněného sáčku na příslušenství šňupací tabák

#ad
M&M Smartek #ad - Protože se jedná o přírodní produkt, mohou se trubice mírně lišit od obrázku barva/obvod. Vhodné pro šňupací tabák / tabák atd. Kvalitně zpracované a trvale vyráběné kozačky z rychle rostoucího bambusu délka cca 10 cm. Udržitelná kozí trubička 3 kusy z bambusu a čisticí kartáčku a lněného sáčku sada pro příslušenství šňupftabáku. Vyrobeno a vyvinuto M&M Smartek Hattersheim Germany.
ZnačkaM&M Smartek #ad
VýrobceM&M Smartek #ad

7. M&M Smartek

#ad

M&M Smartek Trubky 70 mm sada & tahání a hack karta Alu Snuff Bat Snorter Nasal Tube Bullet Sniffer Snuffer na šňupací tabák, barva a množství volitelná 1x černá & karta

#ad
M&M Smartek #ad - Něrovací trubička, délka cca 7cm. Použijte zieh and hack. Je znečištěna nesčetnými bakteriemi. Barevná tahací trubička 70 mm délka & "zieh and hack" karta alu straw Snuff Bat Snorter Nasal Tube Bullet Sniffer Snuffer Porcierer pro šňupací tabák - barva & množství volitelná.

Nespotřebovávejte svou debetní kartu, kreditní kartu, řidičský průkaz nebo jiné – ZACK a HACK – jedinečné. Nový a super silný jedinečný design - CARBON LOCK. Proč nepoužívat novou a sterilní kartu? ? For you and your friends!!! - svou normální kartu používáte častěji než kartu ZIEH a HACK – Vaše EC karta atd. Pokud ztratíte důležitou kartu, stojí vám to hodně peněz.
ZnačkaM&M Smartek #ad
VýrobceM&M Smartek #ad
Výška0.79
Délka1.97
Šířka0.79

8. EKNA

#ad

Dvojitá trubka, délka 70 mm, Trubka z kovu, Double Snorter

#ad
EKNA #ad - Upací trubička, délka 7 cm. Ušlechtilé vybavení Sniff Snort. K dávkování šňupacího tabáku. Tabák a příslušenství pro kuřáky. Dvojitá trubička Double Snorter.
ZnačkaEKNA #ad

9. Black Leaf

#ad

Červená metalíza, trubička z hliníku s hlava, délka 70 mm tahací trubička Snort, eloxovaný

#ad
Black Leaf #ad - Barva: červená metalíza. Schnupfroehrchen, délka 7 cm, extra lehké provedení s hlavou. Trubička z hliníku, eloxovaný. K dávkování Schnupf tabák atd.
ZnačkaBlack Leaf #ad
Číslo dílu57 02 01-rot
Modelka57 02 01-rot

10. Nothers

#ad

GZcaiyun 8 ks Sniffer trubičky, 69 mm přenosné nosní tahací trubice hliníková slitina pro šňupací tabák nosy Knallsport zlatá/stříbrná/černá/modrá

#ad
Nothers #ad - Bezpečnost a hygiena: vaše exkluzivní sada tahacích trubiček může zabránit infekci prachem, bakteriemi a viry. Upací tabák lze snadno zavést do nosní dírky a hrany jsou tupé, aby se zabránilo zranění, bezpečnější a pohodlnější.

Snadné nošení: trubka je velmi malá a snadno se přenáší, lze ji zasunout do kabelky, tašky na spisy. Vysoká kvalita: taštičky šňupací tabák se skládá z kvalitní hliníkové slitiny s vysokou tvrdostí, odolností proti korozi, robustností a trvanlivostí, snadno nevybledne, nedeformuje, hladkým povrchem, snadno se čistí a hygienicky používá. Má kovovou texturu, světlý vzhled, módu a modernost.

Barva: vždy 2 kusy zlatá/stříbrná/černá/modrá. Současně je hlava také velmi malá, kabelky, což je velmi vhodné pro velikost nosních otvorů. Velikost: 69 mm. Iroké použití: sniff trubičky nabízí dobrý zápach a hodí se do barů, klubů, hotelů, kempů a jiných volnočasových míst a lze ji použít také jako dobrý dárek pro příbuzné a přátele. Obsah balení: 8 kusů šňupací trubice, materiál: hliníková slitina.
ZnačkaNothers #ad
VýrobceGZcaiyun #ad