Top 10 Rezeptordner Zum Selberschreiben – Kroužkové pořadače

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. moses

#ad

Pořadač na recepty Dobré jídlo DIN A5 | Cook & STYLE Sběratelský pořadač s průhlednými obaly a kapsami na registraci | K vlastnímu psaní

#ad
moses #ad - Kroužkový pořadač má 5 registračních kapes, ve kterých lze navíc uložit výřezy z časopisů a fotografií – ideální také jako svatební dárek. Desky na recepty lze naplnit běžnými vloženými listy a5 a průhlednými obaly a libovolně rozšířit, rozměry pořadače: 20, 5 cm x 24 cm x 5 cm.

S přiloženými samolepkami na registraci lze stránky receptů popsat, zkrášlit a dekorovat – pro individuální sbírku receptů. Složka receptů v designu cook & style se výborně hodí ke sbírání a uspořádání oblíbených receptů – v mátově zelené s nápisem "Good food makes me happy" v zušlechtění metalické fólie. Ve sběratelském pořadači je obsaženo 25 listů receptů v omyvatelných průhledných obalech – recepty tak jsou vždy rychle po ruce a zůstanou čisté.
Značkamoses #ad
Výrobcemoses. Verlag #ad
Výška1.97
Délka9.45
Šířka8.07
Číslo dílu80646
Modelka80646
ZárukaŽádná záruka

2. HERMA

#ad

HERMA 19669 pořadač na recepty A4 pro vlastní psaní Cooking with Love, 7 cm široký, motiv kroužkový pořadač s vnitřním potiskem pro kuchyň a domácnost pro recepty na vaření, receptář s rejstříkem k sešití

#ad
HERMA #ad - Pro optimální uložení vlastní sbírky receptů v kuchyni. Otvor pro rukojeť, očka na kolo, páková mechanika a držák z pevného kovu. Potištěný pořadač s kroužkovým pořadačem se zušlechtěním zlaté fólie šířka zad 70 mm. Vysoce kvalitní kuchyňský pořadač s vnitřní kapsou pro volné podklady / recepty. Rozsah dodávky: 1 x herma pořadač s motivem s rejstříkem délka/šířka/výška: 31, 5 x 28, 5 x 7 cm - Cooking with Love.
ZnačkaHERMA #ad
VýrobceHERMA #ad
Výška2.76
Délka12.4
Hmotnost0.89
Šířka11.22
Číslo dílu19669
Modelka19669

3. KuschelICH

#ad

KuschelICH CozyBook oblíbené recepty kompletní sada receptář pro vlastní psaní

#ad
KuschelICH #ad - Vysoce kvalitní kniha receptů jako kroužkový pořadač k sešití, sbírání a psaní – na pečení a vaření. Praktický pořadač je ideální pro sbírání receptů babičky a dědečka, maminky a tatínka, přátel nebo z novin / časopisů a zapisovat je do pořadače.

Sada obsahuje: 1 x pořadač s kroužkovou vazbou, 1 x registr á 4 strany, 1 sběratelský sešit, 40 x stránky s recepty, 2 x arch s nálepkami – také super vhodný jako dárek. Sbírku svých oblíbených receptů si můžete zcela jednoduše sestavit sami. Design, výroba a konfekce 100% Made in Germany – exkluzivně od KuschelICH. Odborník na recepty se vyznačuje svou flexibilitou.
ZnačkaKuschelICH #ad
VýrobceKuschelICH #ad
Číslo díluRB1000-Lieblingsrezepte
ModelkaRB1000-Lieblingsrezepte

4. itenga

#ad

Recepty na vaření kroužkový pořadač 35 mm široký, itenga Kroužkový pořadač s recepty A4 Tisk motivu 2kroužková mechanika kuchařská čepice žluto-šedá

#ad
itenga #ad - Lze kombinovat také s bloky receptů itenga. Moderní design. Dodání pouze pořadače bez obsahu. Oblasti použití: pro sešívání děrovaných receptů do formátu DIN A5; ideální do kuchyně a při vaření.

Díky standardnímu 2násobnému děrování lze dobře kombinovat s blokem receptů pro vlastní psaní nebo také s obaly na prospekty DIN A4. Vybaveno 2kroužkovou mechanikou lze recepty rychle a snadno sepnout. Pokud své recepty napíšete sami, najdete pod číslem zboží 33104080 EAN 4260667958274. Rozměry: 260 x 320 x 35 mm. Kniha receptů má vazbu s laminovaným potiskem motivu.
Značkaitenga #ad
Výrobceitenga #ad
Číslo dílu33105247
Modelka33105247

5. KuschelICH

#ad

Recepty doplňovací balení A5, KuschelICH 40 listů s recepty DIN A5 pro vlastní psaní, děrované

#ad
KuschelICH #ad - Design, výroba a konfekce Made in Germany. Doplňovací sada obsahuje 40 stran formátu din a5, předem děrované listy receptů ze stabilního papíru – doplňková sada pro složky receptů.

Ideální pro recepty na vaření a pečení, saláty, dezerty a všechny ostatní pochoutky. Na každé kartě s recepty je dostatek místa pro jeden z vašich oblíbených receptů – na přední straně je místo pro všechny potřebné údaje, zadní strana je linkovaná. Vhodné pro všechny složky receptů din a5 s kroužkovou mechanikou 2 otvory – strany receptů jsou vysoce kvalitní alternativou k bloku receptů.
ZnačkaKuschelICH #ad
VýrobceKuschelICH #ad
Číslo díluRB-EB

6. KuschelICH

#ad

KuschelICH Kniha receptů pro vlastní psaní – oblíbené recepty DIN A5 s obsahem a ochranným obalem

#ad
KuschelICH #ad - Kvalita made in germany: skvělý nápad na dárek pro všechny amatérské kuchaře. Všestranné: místo pro 45 oblíbených receptů na grilování, vaření a pečení. Tříděno: díky praktickému registru najdeš okamžitě tu správnou stránku. Praktické: dostatek místa pro přísady, přípravu a osobní poznámky. Dlouhá životnost & robustní: přední a zadní strana jsou nejlépe chráněny stíratelným ochranným krytem.
ZnačkaKuschelICH #ad
VýrobceKuschelICH #ad
Číslo díluRzb-a5-classic

7. Ausgewählt verpackt

#ad

Pořadač receptů – Koch kroužkový pořadač A4 – 8 cm široký, lněná struktura – desky pro vlastní psaní a zašívání receptů – pořadač s motivem vaření: I cook as good as I look – tvoje kuchařka

#ad
Ausgewählt verpackt #ad - Tímto je to zcela jednoduché! i cook as good as i look: lépe nelze pojmenovat složku s motivem vaření A4. V této kroužkové vazbě din a4 je dostatek místa i pro tradiční rodinné recepty. Kniha receptů pro vlastní psaní: praktický a krásný pořadač na recepty pro vaše oblíbené pokrmy.

Kuchařka jako organizér s motivem: pořadač na recepty a4 je venku i uvnitř pěkný a zve k individuálnímu naplnění. Mnozí si chtějí sami napsat recepturu, ale nevědí jak. Kroužková kuchařka se výborně hodí jako kniha receptů k zašívání a také, pokud si chcete sami napsat kuchařku. Přejeme vám dobrou chuť! Pokud je v polici, uvidíte krásné barvy růžové a bílé.

Pokud ho ale vyzdvihnete, můžete se z tohoto textu radovat. 8 cm široká, s pákovou mechanikou: ať už z časopisů nebo vlastnoručně napsané, potřebujete své recepty jednoduše děrovat a pak je vložit do svých osobních složek na recepty A4. Kuchařský poukaz na tajné tipy: psst! nemusí každý vědět, jak se daří babiččina sekaná nebo teta Inges Schwarzwaldský dort.
ZnačkaAusgewählt verpackt #ad
VýrobceAUSGEWÄHLT VERPACKT #ad
Číslo díluAMZ-P-1049

8. itenga

#ad

Itenga Kroužkový pořadač s recepty A4 Tisk motivu Hvězdná kuchyně 2kroužková mechanika – kroužková kniha s recepty na vaření 35 mm široká

#ad
itenga #ad - Moderní design. Vybaveno 2kroužkovou mechanikou lze recepty rychle a snadno sepnout. Lze kombinovat také s bloky receptů itenga.

Dodání pouze pořadače bez obsahu. Pokud své recepty napíšete sami, najdete pod číslem zboží 33104080 EAN 4260667958274. Oblasti použití: pro sešívání děrovaných receptů do formátu DIN A5; ideální do kuchyně a při vaření. Díky standardnímu 2násobnému děrování lze dobře kombinovat s blokem receptů pro vlastní psaní nebo také s obaly na prospekty DIN A4. Rozměry: 260 x 320 x 35 mm. Kniha receptů má vazbu s laminovaným potiskem motivu.
Značkaitenga #ad
Výrobceitenga #ad
Výška0.01
Délka12.6
Šířka10.24
Číslo dílu33105248
Modelka33105248

9. Hochzeit DIY

#ad

Kniha receptů pro vlastní psaní DIN A5 – kniha receptů s extra velkým prostorem a spirálovou vazbou – kuchařka vlastní psaní: perfektní nápad na dárek – recepty kniha pro vlastní psaní: moje recepty –

#ad
Hochzeit DIY #ad - Osobní, kreativní a jedinečný nápad na dárek! Lky údaje o množství a teplotní příručky! ". Perfektní nápad na dárek – darujte knihu receptů pro vlastní psaní přátelům a rodině k narozeninám, dni matek nebo k Vánocům.

". Se speciálními doplňky – vpředu v knize receptů najdete praktické tipy na vaření a pečení, aby se vám každý recept perfektně podařil! Profesionální tipy, jako např. Přehledně s registrací – nikdy neztratíte přehled, protože obsah vám přiřadí kuchařku k vlastnímu psaní! Ideální také jako kniha receptů nebo kniha pro vlastní psaní.

Vysoce kvalitní balení – vaše vlastní kuchařka má být především jedna: kvalitní! Papír lze popisovat téměř všemi tužkami bez rozmazání – ani po dlouhou dobu žádné vyblednutí barvy. Na 150 stranách má 60 receptů dostatek místa pro přísady, přípravu a poznámky. Spousta místa din a5 – kniha receptů pro vlastní psaní nabízí spoustu místa pro vaše oblíbené recepty.
ZnačkaHochzeit DIY #ad
VýrobceHochzeit DIY #ad
Číslo díluPRI-022
ModelkaPRI-022

10. Eine der Guten

#ad

Velká XXL kuchařka s recepty ve formátu A4 pro vlastní psaní – moje oblíbené recepty – kuchařka pro kutily, recyklovaný papír, robustní vazba,, psaní pečiva, prémiový tvrdý obal, design v bílé barvě

#ad
Eine der Guten #ad - Je to jeden z dobrých: jsme kreativní malé nakladatelství z kolína nad rýnem s velkou vášní pro krásný, ručně vyrobený design. Také jako nápad na dárek: dejte své osobní recepty svým dětem, přátelům a spolubydlícím z WG. Necháváme stromy sázet, odesílat a vyrábět CO2 neutrální a kdykoli to půjdeme na recyklovaný nebo FSC papír.

Nebo společně sbírá recepty a daruje je jako dárek na rozloučenou, ke kulatým narozeninám, rodině, stěhování nebo k Vánocům. Dobré na tom: zachovejte si své nejlepší recepty na vaření a nápady na pečení ve své osobní kuchařce, abyste na ně nezapomněli a mohli vždy znovu vařit. Udržitelnost je pro nás velmi důležitá a snažíme se vyrábět co možná nejšetrněji k životnímu prostředí. Rozdělte své recepty do kategorií pomocí funkce registru.

Zachyťte své nejlepší a nejchutnější vlastní kreace ve své osobní kuchařce s prázdnými stránkami k zápisu! získáte: prázdnou knihu receptů pro vlastní psaní pro 89 vlastních receptů, nutriční hodnotou, 2 x 1, 92 stran, 5 x 30, cca A4 21, ekologický a trvale vytištěný na pevném papíru fsc 120 g, 5 cm, prémiový pevný obal, obtížností a praktickým rejstříkem pro vystřihování, s obsahem a dobou přípravy, stabilní vázání.
ZnačkaEine der Guten #ad
VýrobceEine der Guten #ad
Hmotnost1.15
Číslo dílu128BH
Modelka128BH