Top 10 Schlüsselanhänger Beschriftbar – Štítky na klíče

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Uniclife

#ad

Uniclife Balení 20 ks robustní plastový přívěsek na klíče, přívěsek na klíče k popsání s okénkem Split Ring Label Windows, 8 barev

#ad
Uniclife #ad - Dobře tvarované, jsou odolné proti opotřebení, štíhlé rohy efektivně zabraňují nechtěným zraněním. Pomocí štěrbinových kroužků lze snadno připevnit na předměty. Přenosný a snadno se přepravuje: velikost: 5, 6 l x 3 Šcm; nízká hmotnost 5, 6 g.

Rychlá identifikace: každá etiketa má popisovatelný prázdný papír s průhledným krytem pro ochranu před vodou a nečistotami. Tak můžete štítek jasně vidět a na první pohled identifikovat předměty. Snadné popisování: vaše etikety můžete zcela jednoduše individuálně upravit. Perfektní pro nošení bez dodatečného zatížení nebo rozměrů. Robustní a opakovaně použitelné: vyrobeno z odolného plastu, teplu a lámání.

Vynikající kódovací systém pro označení více předmětů, kufry, jako jsou svazky klíčů, USB flash disky atd.20 kusů v 8 barvách: balení obsahuje 20 přívěsků v 8 různých barvách. Jednoduše stiskněte víko pro otevření a vyjměte papír pro psaní. Po úplném zaschnutí inkoustu vložte etiketu zpět, abyste zabránili rozmazání.
ZnačkaUniclife #ad
VýrobceUniclife #ad
Číslo díluUniclife-2617
ModelkaUniclife-UL260

2. Vicloon

#ad

štítky na klíče, zavazadla nebo USB flash disky, domácí zvířata, Vicloon 10 kusů popisovatelných přívěsků, plastové přívěsky na klíče, popisy na klíče, jmenovky kufru

#ad
Vicloon #ad - 100% spokojenopokud se vyskytne problém s popisovatelným přívěskem na klíče nebo se výrobek během přepravy poškodí, kontaktujte nás prosím e-mailem, odpovíme do 24 hodin a nabídneme Vám náhradní nebo vrácení peněz. Odnímatelný design etikety plastový přívěsek na klíče pestrý se dodává s kroužkem na klíče a odnímatelnou papírovou vložkou, jakož i průhlednou fólií na ochranu etikety.

Vyměnitelné bílé etikety se snadno popisují a čtou, kufrů, krabiček na klíče, ideální pro označení zavazadel, uměleckých řemesel a dalších. Při používání odstraňte kroužek na klíče. Vhodné pro mnoho příležitostí, skladová zařízení atd. Barevný přívěsek na klíče díky světlému barevnému designu můžete snadno zjistit, kde se váš klíč nachází. Nejedná se pouze o přívěsek na klíče, ale také o roli jako visačky na zavazadla, kanceláře, přívěsy se jmény domácích mazlíčků, jako je doma, hotely, dílna, jmenovek atd.

Vysoce kvalitní a s dlouhou životnostítento přívěsek na klíče je vyroben převážně z plastu a kovu, snadno se nepoškodí nebo zlomí, mnohostranně použitelný, odolný vůči oleji, stálý na světle, dlouhá životnost, z ekologického PP materiálu, který je pevný a spolehlivý, elastický a nerozbitný. Balení k dispozici je 10 etiket tlačítek v 10 barvách, včetně žluté, zelené, k dostání v několika barvách, modré, oranžové, černé, malý a přenosný, 3 cm, bílé, 1 × 0, červené, 8 × 2, náš plastový přívěsek na klíče pestrý měří 4, fialové atd.
ZnačkaVicloon #ad
VýrobceVicloon #ad
Číslo díluBS-10-XDJIP-FBA

3. Uniclife

#ad

Uniclife 20er-Pack robuste Schlüsselanhänger mit geteiltem Ringetikettenfenster, 6 verschiedenen Farben

#ad
Uniclife #ad - Schreiben sie und stellen sie sicher, nachdem die Tinte vollständig getrocknet ist, dass Sie es zurücklegen, um ein Verschmieren zu vermeiden. Stabil und flexibel: hergestellt aus weichem, aber strapazierfähigem Kunststoff, der Hitze, Reißen und Verblassen der Farbe widersteht.

Schnelle identifizierung: jedes etikett enthält ein leeres Papier zur Beschriftung. Dank des transparenten Fensters können Sie die Gegenstände auf einen Blick erkennen. Ideal für die verwendung mit Uniclife Security Key Cabinets. 2 etikettiermethoden: jedes etikett lässt sich durch biegen des hinteren Schlitzes oder Entfernen des Schlüsselrings leicht herausziehen. Mit den spaltringen lassen sie sich leicht an Gegenständen befestigen.

Tragbar: 5, 3cm l x 2cm d und leichtes gewicht von 2g. 20 stück & 6 farben: enthält jeweils 4 anhänger für schwarz und weiß und 3 Anhänger für jede der anderen 4 Farben. Perfekt, um herumgetragen zu werden, ohne zusätzliche Last oder Masse. Hervorragend geeignet zur Kennzeichnung mehrerer Gegenstände wie Schlüsselbunde, Koffer, USB-Sticks usw. Durch das biegsame Material lässt es sich leicht biegen, ohne zu brechen.
ZnačkaUniclife #ad
VýrobceUniclife #ad
Číslo díluUniclife-28100
ModelkaUniclife-28100

4. Durable

#ad

Jednoduše odklopit a popsat, 24 kusů, Durable Přívěsek na klíče Key Clip, 194927, barevně tříděné

#ad
Durable #ad - Přívěsek na klíče lze jednoduše popsat bezplatným online softwarem DURAPRINT. Trvale viditelné pole pro popis, klíč je naplocho za ním. Přívěsek na klíče key clip s lehkým otevřením popisovacího pole, sejmutí kroužku na klíče není nutné. Pro nejlepší přehled: ideální pro použití v trvanlivém boxu na klíče KEY BOX nebo na klíči KEY BOARD. Barevně tříděné přívěsky na klíče, modrá, balení po 24 přívěšcích v barvách černá, červená a žlutá.
ZnačkaDurable #ad
VýrobceDurable #ad
Výška0.02
Délka4.45
Hmotnost0.37
Šířka2.09
Číslo dílu194927
Modelka194927
Zárukane

5. Yoosso

#ad

Přívěsek na klíče s popisovatelným plastovým štítkem na klíče s kroužkem na klíče k kufru domácí zvířata označení 10 barev, Yoosso 100 kusů přívěsků na klíče

#ad
Yoosso #ad - 10 různých barev: červená, nebesky modrá, bílá, černá, žlutá, oranžová, zelená, fialová, modrá, růžově červená. Materiál: přívěšek na klíče k popsání je vyroben z PP materiálu, který je lehký, trvanlivý a opakovaně použitelný.

Použití: přívěšek s popisem na klíče lze použít pro schránky na klíče, poštovní schránky, kufry, umělecké řemeslo, jmenovky, hotely, byty, identifikační štítky domácích zvířat atd. Velikost: délka 5 cm, 2 cm, šířka 2, 100 kusů jmenovek na klíče s kroužky na klíče. S průhledným plastovým krytem: průhledný plastový kryt chrání písmo před vodou a prachem.
ZnačkaYoosso #ad
VýrobceYoosso #ad
Hmotnost0.37
Číslo dílu1248K-11-N
Modelka1248K-11-N

6. Besmrpg

#ad

Pestrý, popisky klíčů, popisky klíčů, 8 kusů přívěsků na klíče, klíčový popis, Barva, přívěsek na klíče, klíčové štítky hranaté, štítky na klíče

#ad
Besmrpg #ad - Možnost vidění: každý přívěsek na klíče se dodává s popisovatelným papírem a klipem na klíče, pouzdro je vodotěsné a prachotěsné. Jsou lehké a můžete na přívěsek napsat, abyste identifikovali klíč a v případě potřeby jej vyměnili.

Dlouhodobé používání bez zápachu, žádné vyblednutí, s tenkými rohy, aby se zabránilo náhodnému poškození.8 barev: náš svazek klíčů obsahuje 8 plastových klíčenek. Snadná obsluha: přívěsek na klíče je malý a přenosný, velmi snadno se otevírá a zavírá. Robustní a s dlouhou životností: etikety na klíče jsou vyrobeny z ekologického pp plastu, žádné stárnutí, lehké, trvanlivé a opakovaně použitelné. Osm barev: fialová, oranžová, růžová, žlutá, červená, bílá, zelená, modrá.

Perfektní pro udržení všech vašich klíčů popsaných a organizovaných, abyste je mohli rychle najít. Velmi rozšířené: přívěšek na klíče je nepostradatelným prvkem v domácnosti, přívěsek na klíče lze popsat cedulkami na identifikaci domácích zvířat, přívěšky na klíče, visačky na zavazadla, jednoduše popsat několik sad dodatečných klíčů po instalaci nových dveří a oken.
ZnačkaBesmrpg #ad
VýrobceBesmrpg #ad

7. CPRNQY

#ad

Domácí zvířata, domácích zvířat, označování klíčů, 30 kusů přívěsků na klíče, štítky na klíče s kroužky na klíče, vícebarevné, štítek na klíče, kufry, zavazadel, popisovatelné

#ad
CPRNQY #ad - Vhodné pro mnoho příležitostí, Iager zařízení atd. Při použití odstraňte kroužek na klíče. Balení: taštičkové etikety v 10 barvách, zelená, oranžová, fialová atd. Náš pestrý přívěsek na klíče měří 4, černá, malý a přenosný, k dostání ve více barvách, 2 × 0, pod nimi žlutá, 3 cm, 9 × 2, modrá, bílá, červená, dostatečná pro uspokojení vašich každodenních potřeb.

Design: plastová klíčenka pestrá se dodává s kroužkem na klíče a odnímatelnou papírovou vložkou a průhlednou fólií na ochranu etikety. Vysoce kvalitní materiál: tento závěsný přívěsek na klíče je vyroben převážně z kvalitních, které se snadno nepoškodí nebo nezlomí, odolnost proti oleji, stabilních a spolehlivých materiálů, s dlouhou životností. Jak používat: vyjměte kroužek na klíče, napište text a počkejte, vytáhněte jednotlivé listy etikety, než jej znovu vložíte, až inkoust úplně uschne, aby nedošlo k rozmazání.

Nejedná se pouze o přívěsky na klíče, štítky se jménem zvířat, ale také jako přívěsek na zavazadla, hotely, jako doma, dílna, jmenovky atd. Vlastnosti produktu: můžete snadno zjistit, kanceláře, kde se nachází váš klíč. Vyměnitelné bílé etikety lze snadno popsat. Má odolnost proti světlu, pružnost a odolnost proti zlomení. Chrání text před vodou a prachem.
ZnačkaCPRNQY #ad
VýrobceCPRNQY #ad
Číslo díluYSBJP30HYDE
ModelkaYSBJP30HYDE

8. FYACCD

#ad

Klíčové štítky pro domácnost, štítky na klíče, etikety na klíče, kufr, kanceláře, štítky na etikety, 10 kusů plastových přívěsků na klíče, Pet ID

#ad
FYACCD #ad - Vysoce kvalitní materiál přívěsky na klíče jsou vyrobeny z plastu a papíru, opakovaně použitelný a lehký, ekologický přívěsek na klíče z plastu a ušlechtilé oceli má dlouhou životnost, takže jej můžete pohodlně vzít s sebou. Okno na etiketách Štítky na klíče mají vložku na psací papír, aby splnily vaše různé potřeby, objekt snadno a rychle identifikovali, zapisovali vaše potřeby na papírový štítek, posunout etiketu, můžete snadno otevřít kryt na etiketu a měnit etiketu, velmi vhodné pro rozlišení osobních předmětů.

Praktický přívěsek na klíče okna našeho přívěsku na klíče jsou zakryta ochrannou pvc fólií, která se nepoškodí; zabraňte tomu, že se vaše psaní při každodenním používání neopotřebovává. Kvalitní servis hledáte stále den paměti? tento přívěsek na klíče 10 kusů je ideální pro problémy s pamětí. Pokud nejste s našimi výrobky spokojeni, obraťte se prosím na nás a my uděláme, můžeme je vrátit nebo nahradit.

Pokud máte dotazy, co bude v našich silách, abychom problém vyřešili za vás. Velmi rozšířené 10 kusů etiket na klíče je velmi užitečných, leasingové firmy, identifikační značky domácích zvířat, kancelář, vhodné pro domácnost, hotelové klíčenky, burzy, klíče od auta a visačky na zavazadla. Každá barva je jiná a lze ji lépe rozlišit. Každá barva může představovat objekt, abyste zajistili, aby se klíč ztratil nebo se zašpinil, tyto barevné etikety můžete použít pro snadnou identifikaci.
ZnačkaFYACCD #ad
VýrobceFYACCD #ad
Číslo díluYSJHP-Black

9. Weysoo

#ad

Zavazadla, Přívěšek na klíče, přívěsek na klíče popisovatelný, štítky na klíče, robustní přívěsek na klíče, přívěsek na klíče, domácí zvířata, bílá, přívěsek na klíče k popsání pro kufr

#ad
Weysoo #ad - Dělené kroužky jsou také velmi silné. Odnímatelný design – přívěsek na klíče pro popisování je vybaven malým plastovým krytem, můžete jej snadno otevřít a zasunout etiketu, papír se po uzavření snadno nesklouzne nebo nespadne.

Plastový obal chrání papír před opotřebením a poznámkový papír lze kdykoliv vyměnit. Malý a přenosný – velikost přívěsku na klíče s popisem činí 5, nízká hmotnost a malá velikost. Robustní plastový materiál – naše přívěsky na klíče popisovatelné jsou vyrobeny z odolného plastového materiálu, který je silný a odolný proti opotřebení a nedá se snadno zlomit. Přívěsek na klíče má dělený kroužek, 8 cm x 3 cm, který lze snadno připevnit na předměty a je tak perfektně vhodný pro nošení s sebou.

Iroké použití – přívěšek na klíče můžete použít k identifikaci klíčů od pokoje, kanceláře a hotelu a můžete jej použít také jako visačku se zavazadly, jmenovky pasů, jmenovky se jménem domácích zvířat, jmenovky atd. Přívěsek na klíče je vodotěsný a prachotěsný a lze jej znovu použít.
ZnačkaWeysoo #ad
VýrobceWeysoo #ad
Číslo díluJM-020DE-baiseyaoshipai

10. Yoosso

#ad

Klíče 10 barev, 5 * 2,2 cm popisovatelný přívěsek na klíče plast štítky na klíče s krabičkou + kroužek na klíče etiketa pro kufry, domácí zvířata, červená, 50 kusů přívěšků na klíče, tašky

#ad
Yoosso #ad - Funkce: přívěšek na klíče má popisovatelný papír a kroužek na klíče, abyste mohli snadno identifikovat vaše předměty a zabránit zmizení klíče. Pvc fólie: každý přívěsek na klíče má průhlednou PVC fólii, která chrání psaní před vodou a prachem.

Balení: obdržíte 50 přívěsků na klíče, bílé, nebeské modré, modré, fialové, velikost činí 5 * 2, růžově červené, žluté, vždy 5 v červené, černé, 2 cm / 1, oranžové, 96 * 0, zelené, 86 palců. Iroké použití: široké spektrum použití, vhodné pro rozlišení osobních věcí, přívěšků na klíče, visaček na zavazadla, přívěšků s identifikačním číslem domácího mazlíčka atd. Materiál: přívěšek na klíče je vyroben z plastu, netoxický, který je bezpečný, s dlouhou životností a znovu.
ZnačkaYoosso #ad
VýrobceYoosso #ad
Číslo díluC2479K-11-N
ModelkaC2479K-11-N