Top 10 ultra Short Throw Projector – Televizory

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Hisense

#ad

UHD, HDR, laserová technologie, 4K, Dolby Vision & Atmos, HDMI 2.1, Hisense Laserový projektor PL1SE 80-120 palců, ultra krátká vzdálenost, antracit bez plátna, VIDAA U6, Smart OS

#ad
Hisense #ad - Projekce 80 – 120 palců: projektor s ultra krátkou vzdáleností vytváří brilantní a jasné 4K obrazy až do flexibilní velikosti 80" – 120" pro skvělý zážitek z televize. Mnoho možností připojení jako HDMI, USB nebo Bluetooth. Snímky bohaté na detaily ve 4k ultra hd: Čtyřkrát ostřejší než full hd: ultra jemné detaily v rozlišení 4K Ultra HD umožňují ostré snímky s vynikající hloubkou, plynulými pohyby a živými detaily s vysokým kontrastem.

Dolby vision & atmos: ponořte se do středu dění a nechte se obklopit silným zvukem a jasnými detaily i v tmavých scénách. Nekonečné hledání a rolování patří minulosti. Větší flexibilita, více individuality. 25 000+ hodin zábavy: technologie premium x-fusion využívá přesné světelné zdroje pro zajištění 25 000 hodin zábavy, což přepočítá asi 10 000 filmů 2 hodiny na film pro dlouhotrvající potěšení z televize.

Obrazovka není součástí dodávky. Užijte si inteligentní zábavu s vidaa u6: díky personalizovanému uživatelskému rozhraní vidaa u lze oblíbené aplikace individuálně uspořádat a bleskově vyvolat. Díky podpoře dolby atmos a 30w výstupnímu výkonu může televizor simulovat efekt, že zvuk nepochází jen zepředu a zdola, ale také shora: pro dokonalý zvukový zážitek.
ZnačkaHisense #ad
VýrobceHisense #ad
Výška4.72
Délka13.19
Hmotnost18.74
Šířka20.91
Číslo díluPL1SE
ModelkaPL1SE
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

2. Magcubic

#ad

130 palců, Magcubic Přenosný projektor 4K dataprojektor WiFi 6 a Bluetooth 5.0 s vestavěným projektorem Android OS 11.0, celokruhový design, předinstalujte YouTube, 360stupňový flipový chytrý

#ad
Magcubic #ad - Můžete si užívat video zábavu kdykoli bez dalšího přehrávače médií. Multifunkční chytrý projektor tento všestranný, inteligentní divadelní projektor v mini formátu lze bez problémů vzít kamkoli s sebou: se stojanem otočným téměř o 180 stupňů umístíte svůj obraz od podlahy až ke stropu na požadované místo.

Dataprojektor domácího kina 4k/ 720p fhd s nativním rozlišením 1280 × 720, vysokým dynamickým kontrastním poměrem 10 000: 1 a podporou Full HD 4k videí. Projektor 720P. Zabudované 3w * 1 HiFi reproduktory. 50% funkce zoomu a nižší šum na 25 dB zajišťuje působivé zvukové prostředí. Vestavěný čip BT 5. 0, vyšší přenosovou rychlost a nižší latenci než 5 g, projektor umožňuje kdykoli připojit ideální Bluetooth reproduktor/sluchátka a uložit každý detail zvukového efektu, několik sekund se bezdrátově synchronizuje, abyste mohli nabídnout různé zvukové scény.

Po spuštění projektoru použijte manuální zaostření. Automatická lichoběžníková korekce miniprojektor hy300 má technologii ručního zaostřování a automatickou korekci lichoběžníkového zkreslení, rozpozná pohyby v reálném čase a zaostřuje rychleji a přesněji. Vybaveno pamětí 1 gb + 8 gb rom, živé sporty a hudbu z YouTube a dalších aplikací. Tip top – pouze prosím neprovádějte žádnou aktualizaci, může streamovat filmy, pořady, jinak aplikace již nebude fungovat.
ZnačkaMagcubic #ad
VýrobceMagcubic #ad
Výška15
Délka12
Šířka10
Číslo díluHY300
ModelkaHY300
Záruka1

3. WiMiUS

#ad

Kompatibilní s laptopem/TV Stick/USB/HDMI,, přenosným přenosným projektorem přes WiFi, Bluetooth, DLP ultra krátká vzdálenost dataprojektor s Android TV, vestavěnou baterií, Mini dataprojektor

#ad
WiMiUS #ad - Dataprojektor wimius q2 je malý a přenosný, aniž byste zabírali více místa. Prachotěsný design & automatická vertikální korekce na míru, plně utěsněný optický design, který účinně zabraňuje vniknutí prachu do vnitřku projektoru. Díky kompaktnímu vzhledu si můžete přenosný projektor vzít všude s sebou, s kapesním formátem 2, 48 palců a hmotností 0, kempování a zahrady.

Při libovolném umístění zůstává obraz obdélníkový. Můžete se kdykoli bavit. Venkovní projektor je vybaven lithiovou baterií 3400 mAh, 5 hodiny, můžete jej vzít všude s sebou a užívat si přenosnou audiovizuální zábavu. Mini dataprojektor je vybaven držákem otočným o 360°, pomocí kterého můžete snadno nastavit požadovaný úhel. Malý a přenosný projektor vezměte si s sebou domácí kino, krásné chvíle budete mít. Projektor podporuje také napájení powerbanky. Mobilní telefon s dataprojektorem může kdykoli spojit ideální Bluetooth reproduktor a uložit každý detailní zvukový efekt, abyste se dostali do různých zvukových scén. Integrovaný android tv systém a výdrž baterie 2, včetně youtube, 5 hodiny integrovaný systém android smart beamer s tisíci aplikacemi umožňuje vše, Amazon Prime Video, co rádi vidíte, s výdrží baterie až 2, Disney+ a dalších aplikací.

Mini dlp dataprojektor a otočný držák dataprojektor q2 využívá technologii dlp, čip dmd zachovává jasnost, čistotu barev a sytost originálního obrazu a obnovovací frekvence obrazovky 60 Hz potlačuje latenci a nervozitu a nabízí divákům jasný a plynulý zážitek ze sledování. 5g wifi a bluetooth projektor dataprojektor klein používá dvoupásmovou frekvenci wifi 2, několik sekund se bezdrátově synchronizuje, 4g + 5g, aby se přes zařízení iOS/Andorid/Windows 10 dostal velkou obrazovku.
ZnačkaWiMiUS #ad
VýrobceWiMiUS #ad
Výška2.48
Délka2.48
Hmotnost0.44
Šířka2.48
ModelkaWiMiUS Q2 Beamer

4. XGIMI

#ad

ISA 3.0, XGIMI Horizon Ultra 4K dataprojektor domácí kino s Dolby Vision, Android TV 11.0, Dual Light projektor domácího kina, 2300 ISO lumenů, 2 * 12 W Harman Kardon reproduktor, optický zoom

#ad
XGIMI #ad - S přesnou přesností barev, ultra vysokým jasem a obrovským barevným prostorem přináší HORIZON Ultra neuvěřitelné obrazy. Jasné 2300 iso lumenů: s působivým jasem 2300 iso lumenů poskytuje horizon ultra mimořádnou kvalitu obrazu v každém světelném prostředí, ať už sledujete své oblíbené pořady ve dne nebo pořádáte filmový večer pod hvězdami.

Neomezená zábava s android tv 11. 0: vybaveno nejnovější android tv 11 si můžete užívat svět zábavy, od podmanivých filmových maratonů až po zábavná herní dobrodružství – a to vše pohodlně ve vašem vlastním prostoru. Díky ultra živým barvám, ostřejšímu kontrastu a bohatším detailům se náš inteligentní projektor zcela jednoduše ponoří do světa Dolby Vision zralého kina a nezapomenutelného světa.

Technologie dual light: zažijte mimořádnou kvalitu obrazu díky jedinečné kombinaci led a laserových světelných zdrojů. 4k dataprojektor s dolby vision: celosvětově první projektor na dlouhé vzdálenosti 4k s dolby vision. Nová inteligentní přizpůsobení obrazovky 3. 0: horizon ultra nabízí novou éru přizpůsobivosti související s okolním prostředím a přitom se přizpůsobí barvám stěn, optimalizuje korekci plátna a bezeztrátový zoom a chrání vaše oči jemněji než kdy dříve.
ZnačkaXGIMI #ad
VýrobceXGIMI #ad
Výška6.69
Délka10.43
Hmotnost11.46
Šířka8.82
Číslo dílu165-BX-LY-UK-JZG-0202-A-637
ModelkaHORIZON Ultra 4K
ZárukaZáruka 2 roky

5. LG Electronics

#ad

LG Electronics Projektor HU715QW UST CineBeam 4K UHD HDMI

#ad
LG Electronics #ad - Vysoký jas až 2 500 ansi lumenů a silný kontrastní poměr 2 000 000:1 zajišťují přirozenou reprodukci barev. Pičková technologie světelného zdroje s životností až 30 000 hodin činí výměnu lampy téměř zbytečnou. Laserový projektor s nativním rozlišením 4K UHD 3 840 x 2 160 pixelů.
ZnačkaLG Electronics #ad
VýrobceLG #ad
Výška12.4
Délka6.02
Hmotnost24.47
Šířka4.65
Číslo díluHU715QW
ModelkaHU715QW
Záruka2 roky výrobce

6. YABER

#ad

WiFi 6 Bluetooth Beamer, YABER 800 ANSI lumenů, 1080p Full HD dataprojektor 4K domácí kino, Dolby Audio/Sound od JBL LED Beamer, Dataprojektor vestavěný TV dongle s NFC a automatickým zaostřováním, video dataprojektor pro 300'' displej

#ad
YABER #ad - Díky funkci nfc projektoru se musíte pouze dotknout zařízení s nfc projektoru, přizpůsobí se mainstreamovým sítím a budoucím prostředím a nabízí uživatelům, plynulejší, abyste mohli přenášet média uvnitř. Nekonečné možnosti zábavy pro celou rodinu. Nechte se ještě hlouběji ponořit do rodinného zábavního večera.

Tento 4k dataprojektor vám nabízí jasnější a jasnější obraz, který vám zprostředkuje pocit jako v domácím kině. Vytvářejte realistické a dynamické zvuky a nabídněte vám pohlcující zážitek. Dosáhněte pohodlného a přesného plynulého spojení. Posuňte zážitek z prezentace filmů, her a konferencí na novou úroveň. Integrovaný tv dongle s více než 7 000 aplikacemi tento led projektor s více než 7 000 aplikacemi, mezi nimi oblíbené streamovací služby jako YouTube, netflix a prime video, můžete zcela jednoduše přistupovat k vašim oblíbeným pořadům a filmům bez připojení k externímu zařízení.

Tento full hd projektor se perfektně hodí pro domácí kino a prezentace v malých podnicích. Dolby/jbl 360° prostorový zvuk tento projektor domácího kina má integrované dvojité 10w jbl stereo reproduktory kombinované s dolby audio. Dataprojektor 4k podporuje nejnovější technologii wi-fi 6, kteří používají WiFi Mirroring, silnější signál a zážitek ze sledování s nižší latencí. Smart tof bezsenzorové automatické zaostřování venkovní projektor yaber k2s disponuje inteligentní technologií automatického zaostřování tof.
ZnačkaYABER #ad
VýrobceYABER #ad
Výška4.96
Délka11.42
Šířka10.63
Číslo díluK2s
ModelkaK2s
Záruka3 roky

7. AWOL VISION

#ad

Smart Sync with Projector Performance, Auto-Retractable Telescopic Tray, AWOL VISION IC-A120 Motorized Sliding Shelf for Ultra Short Throw UST Projector – rozšířitelný na 120" Image

#ad
AWOL VISION #ad - Je také kompatibilní se všemi projektory UST, maximální obraz se může u různých značek lišit. Dlouhá životnost a tichost: hliníková slitina a vysoká zatížitelnost až 20 kg zajišťují, že jezdec udrží váš UST projektor vždy stabilní.

Synchronizuje se s proudem projektoru: pokud je posuvník připojen k projektoru signálním kabelem, a zpět, když je projektor zapnutý, automaticky se vypne, když je vypnutý. Dvě možnosti instalace: můžete si vybrat, zda chcete posuvník připevnit na TV skříňku nebo na stěnu. Pokaždé získáte perfektní projekci: není nutná žádná aplikace ani komplikované ovládání a můžete zcela jednoduše nastavit požadovanou vzdálenost.

Počkejte 30 sekund a jezdec si zapamatuje poslední nastavenou polohu. Promítejte až 120" s credenza blízko stěny: ic-a120 motorized slider tray byl vyvinut, aby šetřil místo a rozšířil váš projekční obraz s ultra krátkou vzdáleností až na 120" + pro váš AWOL VISION. Už si nemusíte dělat starosti s šířkou vaší televizní skříňky. S pokročilým bezkartáčovým motorem je celý pohyb plynulý a tichý.
ZnačkaAWOL VISION #ad
VýrobceElevation Technology Partners LLC . #ad
Výška2.7
Délka14.8
Šířka21.7

8. NexiGo

#ad

85% Ambient Light Rejecting ALR Projekční obrazovka pro ultra krátký projektor, HDR, 16:9 Fixed Frame, NexiGo 100-Inch Fresnel Projector Screen for Bright Day Light Use, Active 3D

#ad
NexiGo #ad - Tento významně zvyšuje uniformitu a kontrast. Never again will you need to draw your curtains to transform your living space into an immersive home divadlo. Alfa technology s patentovanou technologií alfa a 8vrstvou optickou přesnou konstrukcí tohoto 120palcového fresnel projektoru poskytuje špičkový zisk 1, 3.

Technologie fresnel lensprismatický povrch této obrazovky používá stejné principy jako čočka: používá concentric half-circles, to přímo od projektoru toward the pozorovatel, zatímco snižuje nevyhnutelné světlo přicházející z oken a světelných fixtures. To znamená žádné odrazy, žádné oslnění a žádné duchy. Perfektní pro vnitřní i venkovní zábavu. Displej příští generacecapable of accurately and uniformly reproducing resolutions of up to 8K with no negative effects; active 3D ready; dramatically enhances contrast, up to 100 times more than standard matt white screens.

85% ambient light rejection nexigo alr obrazovka effectively blokuje 85 % okolního světla a poskytuje vám s živým vysoce kontrastním displejem. Zábava bez hraniczažijte budoucnost vizuálů s naším řezným okrajem 0, 35" ultra tenkým bezelovým designem. Enjoy vid colors and crystal-clear imagery like never fore. Vždycky se sami v borderless cinematickém zážitku, který odráží obrazovku, oživí vaši vizuální cestu k novým výškám! .
ZnačkaNexiGo #ad
VýrobceNexight INC #ad
Výška10.04
Délka65.55
Hmotnost26.46
Šířka16.93
Číslo díluALR-100
ModelkaALR-F100

9. AWOL VISION

#ad

HDR10+, 2600 špičkových lumenů, dataprojektor na krátkou vzdálenost Fire TV Stick 4K, 150" obrazový laser TV, 4K – UHD ultra krátká vzdálenost, podpora 3D, AWOL VISION Projektor LTV-2500, Dolby Atmos

#ad
AWOL VISION #ad - Ve spojení s výjimečnou technologií audio ponoření díky dolby atmos je LTV-2500 nejbarevnější a nejdetailnější projektor 4k laser tv pro kontrolované světelné prostředí. Projektor awol vision ltv-2500 na krátkou vzdálenost 4k nabízí všechny funkce awol ltv-3500 a ltv-3000 pro, kromě jasu a inteligentního ovládání.

Tichý: na rozdíl od ust-beamer 4k, které jsou založeny na technologii barevného kolečka technologie aLPD, používá náš pokročilý optický systém čistě RGB trojitý laser pro přímou reprodukci barev. Díky naší obrazovce daylight series fresnel alr je možné použití v obývacím pokoji za kontrolovaných, jasných světelných podmínek. 3 čisté lasery bez barevného kolečka: na rozdíl od ust projektorů s barevným kolečkem používá náš pokročilý optický systém čistě RGB trojitý laser pro přímé zobrazení barev. To výrazně snižuje hluk, odstraňuje efekty duhy a zesiluje intenzitu barev. Ivý obraz s více než 1 miliardou barev: projektor awol vision 4k ust pokrývá 107 % barevného prostoru top bt 2020 Dosahuje 147 % barevného prostoru dci-p3, který se používá pro projekci v digitálních kinech, a nabízí vynikající kontrast a vysokou přesnost barev.

Zažijte pocit v kině doma: awol vision ltv-2500 vybavený nejmodernější trojitou laserovou technologií bez barevného kolečka, dolby vision a dolby atmos v rozlišení 4k uhd s hdr10+ a 3d funkcí nabízí působivý zážitek z kina 150", 4K filmový zážitek. Sledujte film na každé stěně a zažijte světlejší barvy, zářivou bílou a intenzivní černou.
ZnačkaAWOL VISION #ad
VýrobceElevation Technology Partners LLC . #ad
ModelkaLTV-2500

10. LG Electronics

#ad

Bílý, Projektor LG HF65LS Adagio 2.0 až 254 cm 100 palců CineBeam Full HD LED 1000 lumenů, bezdrátová funkce sdílení obrazovky, webOS

#ad
LG Electronics #ad - Led projektor na velice krátké vzdálenosti. TruMotion. Pocit jako v kině až do 254 cm. Kvalita obrazu Full HD. Bezdrátová funkce sdílení obrazovky. Až 1 000 lumenů.
ZnačkaLG Electronics #ad
VýrobceLG #ad
Výška5.04
Délka12.2
Hmotnost4.19
Šířka5.16
Číslo díluHF65LS.AEU
ModelkaHF65LS.AEU
Záruka36 měsíců