Top 10 Vollautomatische SAT Anlage Wohnmobil – Satelitní antény

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. TechniSat

#ad

Je zapotřebí multipřepínač, TechniSat SATMAN 850 PLUS, satelitní anténa s LNB 85cm satelitní zařízení s držákem stožáru a 40mm univerzální quattro-LNB, šedá

#ad
TechniSat #ad - Rozsah dodávky: technisat satman 850 plus 85 cm, držák az/el vč. Satelitní zařízení přijímá stabilní, sněhem, velmi ostrý televizor uhd/4k. 6, 5 cm průměr vhodné. Satelitní zařízení je extrémně výkonné a díky kompletně předmontovanému držáku AZ/EL se snadno montuje, držák stožáru lze namontovat na trubky s max.

40mm adaptéru, šroubů, šedá a univerzální Quattro-LNB 40 mm, návodu k montáži. Předpokládá se připojení multispínače. V rozsahu dodávky se nachází univerzální quattro-lnb 40 mm pro sestavení víceúčastnického zařízení.

Solidní tvar, práškové lakování, hluboko tažené zrcátko chrání elektroniku před větrem/bouřkou, deštěm, mrazem a horkem. Satman 850 plus je vysoce kvalitní, přijímací satelitní mísa z prvotřídního hliníku a oboustranného práškového lakování, která zaručuje výjimečnou odolnost proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška33.46
Délka0
Hmotnost11.46
Šířka34.25
Číslo dílu1385/4880
Modelka1385/4880
Záruka2 roky s online registrací produktu

2. TechniSat

#ad

TechniSat SATMAN 850 PLUS, satelitní anténa s LNB 85cm satelitní zařízení s držákem stožáru a 40mm univerzální quattro-LNB, bílá, je zapotřebí multipřepínač

#ad
TechniSat #ad - Předpokládá se připojení multispínače. Satelitní zařízení přijímá stabilní, sněhem, deštěm, hluboko tažené zrcátko chrání elektroniku před větrem/bouřkou, velmi ostrý televizor UHD/4K.

Satelitní zařízení je extrémně výkonné a díky kompletně předmontovanému držáku AZ/EL se snadno montuje, držák stožáru lze namontovat na trubky s max. 6, 5 cm průměr vhodný. V rozsahu dodávky se nachází univerzální quattro-lnb 40 mm pro sestavení víceúčastnického zařízení. Rozsah dodávky: technisat satman 850 plus 85 cm, šroubů, držák az/el vč.

Solidní tvar, práškové lakování, mrazem a horkem. 40mm adaptéru, šedá a univerzální Quattro-LNB 40 mm, návodu k montáži. Satman 850 plus je vysoce kvalitní, přijímací satelitní mísa z prvotřídního hliníku a oboustranného práškového lakování, která zaručuje výjimečnou odolnost proti povětrnostním vlivům.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška33.46
Délka0
Hmotnost11.46
Šířka34.25
Číslo dílu1785/4880
Modelka1785/4880
Záruka2 roky po online registraci produktu

3. TechniSat

#ad

TechniSat DIGIDISH 45 – satelitní mísa pro 1 účastníka 45 cm malé satelitní zařízení – kompletní sada s nástěnným držákem a vyhledávačem satelitů V/H-LNB šedá

#ad
TechniSat #ad - Rychlé vyrovnání pomocí vyhledávače satelitu: V LNB jsou integrovány hladiny a kompas. Vysoce kvalitní satelitní mísa: reflektor / zrcátko vyrobené z hliníku zajišťuje díky stabilní konstrukci a oboustrannému práškovému lakování dlouhou životnost a ochranu před špatným počasím.

Nenápadná montáž: díky malé a extrémně prostorově úsporné konstrukci je satelitní zrcadlo optimálně vhodné pro montáž např. Již předmontované: satelitní zařízení šetrné k montáži a nekroucení pro nejvyšší příjem – extrémně stabilní a s dlouhou životností, protože se používají pouze nejlepší materiály.

Na balkon nebo při kempování. Příjem jednoho účastníka: satelitní anténa se dodává s jednotlivou LNB. Rozsah dodávky: digitální satelitní anténa digidish 45 cm, nástěnný držák, šrouby, nářadí, Satfinder V/H-LNB, držák AZ/EL, návod k montáži.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška0
Délka18.9
Hmotnost5.95
Šířka17.72
Číslo dílu1345/8195
Modelka1345/8195
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

4. TechniSat

#ad

TechniSat DIGIDISH 45 – satelitní mísa pro 2 účastníky 45 cm malé satelitní zařízení – kompletní sada s nástěnným držákem a univerzálním Twin-LNB šedá

#ad
TechniSat #ad - Na balkoně nebo při kempování. Rozsah dodávky: digitální satelitní anténa digidish 45 cm, univerzální dvoj-LNB, nářadí, nástěnný držák, šrouby, držák AZ/EL, návod k montáži.

Již předmontované: satelitní zařízení šetrné k montáži a nekroucení pro nejvyšší příjem – extrémně stabilní a s dlouhou životností, protože se používají pouze kvalitní materiály. Vysoce kvalitní satelitní mísa: reflektor / zrcátko vyrobené z hliníku zajišťuje díky stabilní konstrukci a oboustrannému práškovému lakování dlouhou životnost a ochranu před špatným počasím.

Dva nezávislé přijímače / televizory lze připojit přímo k satelitní misce. Příjem pro dva účastníky: satelitní anténa je dodávána s 40mm Twin-LNB. Nenápadná montáž: díky malé a extrémně prostorově úsporné konstrukci je satelitní zrcadlo optimálně vhodné pro měsíce např.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška18.9
Délka17.72
Hmotnost6.39
Šířka0
Číslo dílu1345/2882
Modelka1345/2882
ZárukaZáruka 2 roky

5. TechniSat

#ad

TechniSat DIGIDISH 45 – satelitní mísa pro 1 účastníka 45 cm malé satelitní zařízení – kompletní sada s držákem na stěnu, satelitní vyhledávač V/H-LNB a armatura na trubku šedá

#ad
TechniSat #ad - Vysoce kvalitní satelitní mísa: reflektor / zrcátko vyrobené z hliníku zajišťuje díky stabilní konstrukci a oboustrannému práškovému lakování dlouhou životnost a ochranu před špatným počasím.

Rozsah dodávky: digitální satelitní anténa digidish 45 cm, armatura na trubku, držák az/el, nářadí, šrouby, nástěnný držák, satfinder v/h-LNB, návod k montáži. Příjem jednoho účastníka: satelitní anténa se dodává s jednotlivou LNB. Montáž: díky malé a prostorově úsporné konstrukci je satelitní zrcadlo optimální pro montáž např. Již předmontované: satelitní zařízení šetrné k montáži a nekroucení pro nejvyšší příjem – extrémně stabilní a s dlouhou životností, protože se používají pouze nejlepší materiály.

Rychlé vyrovnání pomocí vyhledávače satelitu: V LNB jsou integrovány hladiny a kompas. Na balkon nebo při kempování, montáž na trubku k upevnění na stožár a trubku 30-63 mm.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat Digital GmbH #ad
Výška0
Délka18.9
Hmotnost5.95
Šířka17.72
Číslo dílu1345/8395
Modelka1345/8395
ZárukaZáruka výrobce 2 roky

6. HB-DIGITAL

#ad

HD digitální SAT zařízení 60 cm zrcadlová miska antracitová + Quad LNB 4 účastníci k příjmu DVB-S/S2 Full HD 3D 4K Ultra HD UHD signály + konektor zdarma v sadě

#ad
HB-DIGITAL #ad - Quattro switch lnb – pozlacené konektory – výsuvný čistič počasí – 0, 1. Přesné vyrovnání * kvalitní zpracování *. 8 x 7 mm pozlacený konektor s gumou * šířka matice*. Hb-digital sat zařízení až 4 účastníky/přijímače 60 cm. Vhodné pro dvb-s/s2 full hdtv 4k UHD Sky HD+.
ZnačkaHB-DIGITAL #ad
VýrobceHB-DIGITAL #ad
ModelkaHB-SA-S60AN-4HB

7. TechniSat

#ad

TechniSat SATMAN 65 PLUS – satelitní anténa pro 8 účastníků 65cm satelitní kompletní zařízení, zrcadlo s držákem na stožár a UNYSAT Universal-Octo LNB v krytu chránící před počasím béžová

#ad
TechniSat #ad - Satelitní zařízení je extrémně výkonné a díky kompletně předmontovanému držáku AZ/EL se snadno montuje, držák stožáru lze namontovat na trubky s max. 6, 5 cm průměr vhodné. Ochranného krytu proti povětrnostním vlivům pro 8 jednotlivých zařízení nebo 4 dvojzařízení, šrouby, montážní návod.

Připojení multispínače není u tohoto LNB možné. Saténová anténa přijímá stabilní, ostrý televizor ultra hd/4k. Univerzální-octo lnb unysat obsažený v novém ochranném krytu je vhodný pro maximálně 8 účastníků. Solidní tvar, práškové povrstvení, hluboko tažené zrcadlo a kryt chránící před povětrnostními vlivy chrání elektroniku satelitního zařízení.

Satman 65 plus je vysoce kvalitní, přijímací satelitní mísa z prvotřídního hliníku a s oboustranným práškovým nástřikem, která zaručuje výjimečnou odolnost proti povětrnostním vlivům. Rozsah dodávky: satman 65 plus 65 cm, držák az/el, béžová a unysat universal-octo lnb vč.
ZnačkaTechniSat #ad
VýrobceTechniSat #ad
Výška29.92
Délka2.28
Hmotnost8.82
Šířka26.77
Číslo dílu2065/9888
Modelka2065/9888
ZárukaZáruka 2 roky

8. netshop 25

#ad

Selfsat H30D2+ plochá anténa Twin + 20m kabel + držák na okno + satelitní vyhledávač + 2 průchodky oken + 8 F-konektorů + 4 kryty na ochranu proti povětrnostním vlivům Full HD 4K UHD satelitní

#ad
netshop 25 #ad - Selfsat h30d2+ plochá anténa twin pro 2 účastníky s vyhledávaným držákem na okno. Příjem 1 satelitu např. Rychlá a snadná montáž na balkon, okenní rám nebo na stojan, stožár, stěnu, který je součástí dodávky.

Astra, Hotbird nebo Eutelsat. Vhodné pro všechny signály: sd, HD, Full HD, 4K UHD. Kompaktní a nenápadná konstrukce Š: 517 x v: 277 x h: 58 mm příjem rovnající se 60cm parabolickému zrcadlu. Rozsah dodávky: satelitní anténa s integrovaným lnb, digitální satelitní vyhledávač, stojan, kompas, 8 x f-konektor, 2 x okenní otvor, montážní návod, 20m kabel, balkon nebo okno, montážní sada pro upevnění na stěnu, 4x ochranná hubice proti povětrnostním vlivům.

V naší sadě je navíc obsaženo: digitální vyhledávač satelitů pro pohodlné vyrovnání, 20 m vysoce kvalitní koaxiální kabel, 8 F-zástrček a 4x ochranná hubice proti povětrnostním vlivům vše, 2 x okenní průchodka, co potřebujete pro instalaci.
Značkanetshop 25 #ad
VýrobceSelfsat - I DO IT #ad
Výška2.28
Délka20.35
Hmotnost8.82
Šířka10.91
Číslo dílumeg2SF
Modelkameg2SF

9. Sky Vision

#ad

Satelitní anténa plochá s Quad-LNB, 4 účastníky, stožár a montáž na stěnu na balkon, satelitní anténu vč. příslušenství, kempování, HUMAX Flat H40D4 Quad plochá anténa SAT, jednoduchá instalace, zahradu

#ad
Sky Vision #ad - Na cestách lze kempovací satelitní zařízení jednoduše uložit. Kompletní sada satelitní antény: vedle ploché antény je součástí sady montážní materiál, držák pro upevnění na jednom nástěnném držáku.

Zisk antény: 33 dbi při 12, 7 - 12, 75 ghz, přijímací frekvence: 10, příkon: 150 mA, 7 ghz, rozměry š x h x v: 53 x 34 x 10 cm. Kompaktní velikost: sat anténa je srovnatelná se satelitní mísou 60 cm, a proto ji lze ideálně použít jako anténu pro karavany. Příjem: sat plochá anténa je dodávána s čtyřkolkou lnb pro 4 účastníky připojení čtyř přijímačů / televizorů, pro příjem všech volných a šifrovaných 4K / HD televizních a rozhlasových programů přes satelit.

Mobilní satelitní zařízení kempování: plochá anténa humax sat se ideálně hodí pro mobilní použití při kempování na karavanu nebo k montáži doma na balkón.
ZnačkaSky Vision #ad
VýrobceSky Vision Satellitentechnik GmbH #ad
Výška3.94
Délka20.87
Hmotnost7.48
Šířka13.39
Číslo díluH40D4
ModelkaH40D4
Záruka2 roky výkon výrobce

10. Sky Vision

#ad

Satelitní anténu vč. příslušenství, zahradu, satelitní anténa plochá s jednotlivými LNB, jednoduchá instalace, kempování, 1 účastník, HUMAX Flat H40D Single plochá anténa SAT, stožár & montáž na stěnu na balkon

#ad
Sky Vision #ad - Kompaktní velikost: sat anténa je srovnatelná se satelitní mísou 60 cm, a proto ji lze ideálně použít jako anténu pro karavany. Kompletní sada satelitní antény: vedle ploché antény je součástí sady montážního materiálu a držák pro upevnění na stožár a držák na stěnu.

Příjem: sat plochá anténa je dodávána s jedním lnb pro 1 účastníka připojení přijímače/televizoru, pro příjem všech volných a šifrovaných 4K / HD televizních a rozhlasových programů přes satelit. Zisk antény: 33 dbi při 12, přijímací frekvence: 10, příkon: 150 ma, 75 ghz, 7 ghz, 7 - 12, rozměry š x h x v: 53 x 34 x 10 cm.

Mobilní satelitní zařízení kempování: plochá anténa humax sat se ideálně hodí pro mobilní použití při kempování na karavanu nebo k montáži doma na balkón. Na cestách lze kempovací satelitní zařízení jednoduše uložit.
ZnačkaSky Vision #ad
VýrobceSky Vision Satellitentechnik GmbH #ad
Výška3.94
Délka20.87
Hmotnost8.38
Šířka13.39
Číslo díluH40D
ModelkaH40D
Záruka2 roky výkon výrobce