Top 10 Wecker Kinder Schlaftrainer – Budíky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Lemnoi

#ad

Na baterie, funkcí snooze, dětský trénink spánku s nočním světlem, 3 stupně jasu a pestrým světlem, Lemnoi Dětský budík, odpočítávání, světelný budík pro chlapce a dívky, světelný budík pro děti

#ad
Lemnoi #ad - Perfektní dárky pro děti tento roztomilý budík je perfektní pro děti, dětský den, které ještě nemají dobré znalosti času a pomáhá dětem mít pravidelné spánkové návyky. Okay to wake hodinky pro děti vyrobeno z abs materiálu bezpečného pro děti. Vzhledem k šíření neomezené televize a hraní mohou rodiče tyto hodinky využít k nastavení doby odpočítávání a jemně upozornit svým dětem, kdy je čas dokončit své aktivity.

Multifunkční budík na spaní pro dětihodiny nočního světla pro děti mají 4 pevné barvy a 1 druh dynamického náladového světla, 7 vysoce kvalitních, jemných zvukových možností pro podporu zotavujícího spánku pro vaše dítě. Jedinečná funkce odpočítávání dětský budík je vybaven funkcí odpočítávání, která je přizpůsobena časově řízeným aktivitám. Tento inovativní budík je účinným pomocníkem pro rodiče, aby u svých dětí podporovali pozitivní návyky. Perfektní nápad na dárek k narozeninám, na party, Vánoce atd.

Zabudovaná baterie budíku s přípojkou typu c pro nabíjení, alarmu, snadno ovladatelné odpovídající tlačítko pro nastavení času, světla a hlasitosti a podporuje nastavení formátu 12/24 hodin. Poskytuje dětem něžného společníka, když spí samy, a pomáhá rodičům rozvíjet si svobodněji pocit času svých dětí a ušetřit tak čas spánku rodičů. Na výběr jsou 4 stupně jasu, ovládání je jednoduché – jednoduše si vyberte barvu a jas, měnícího se barvy, které se dítěti líbí. Dětský budík pro dívky a chlapce má roztomilý tvar králíka, takže děti mohou podle barev a symbolů rozlišovat, kdy je čas jít do postele a kdy vstát.
ZnačkaLemnoi #ad
VýrobceLemnoi #ad
Výška5.91
Délka5.31
Hmotnost0.58
Šířka1.5
Číslo díluSG7
ModelkaSG7

2. Edillas

#ad

Digitální dívky, bez tikání, 2 alarmy, dinosauři, bezhlučný, budík, 6 vyzváněcích tónů/nastavitelná hlasitost/dobíjecí hodiny, chlapci, Edillas Budík pro děti, noční světlo/odpočítávání/odpočítávání

#ad
Edillas #ad - Záruka zboží: pokud máte problém, obraťte se prosím na zákaznický servis na adrese: Yadelaiaftersale@163. Com. Design barevného světla: barva světla pro děti si mohou jasně přečíst čas ve tmě a zvolit si barvu světla jako funkci preference dítěte, která dokáže splnit zvědavost dítěte.

Alarm lze nastavit na 1–5 dní od pondělí do pátku, 1 až 7 pondělí až neděle. Hlasitost vyzvánění lze přizpůsobit, můžete nastavit dostatek vyzváněcích tónů, aby vás probudilo. 2 skupiny odloženého buzení: 2 skupiny alarmů pro nastavení času buzení pro různé aktivity, 1–6 dní pondělí až sobota, například: snídaně, běh. Pokud máte nějaký problém, zejména jako krásné dekorativní svítící hodiny do ložnice, obývacího pokoje, kanceláře, ekologická USB baterie, můžete se na nás obrátit. Exkluzivní dárek pro děti: velikost: 11, nastavení hlasitosti budíku, 6 druhů vyzváněcích tónů, funkce odloženého buzení, 2 skupiny budíků, zejména jako krásné dekorativní svítidlo hodiny do dětského pokoje, odpočítávání, přenosná velikost, 5 cm x 11 cm x 8, roztomilý dinosaurus, 5 cm, perfektní jako dárek pro děti.

Pozor: na zboží se vztahuje záruka. Budík se pozastaví a po 5 minutách znovu zazvoní, což lze dvakrát opakovat. Funkce odloženého buzení: bubudík zvonzvonzvonzvonzvont, schůzky, stiskněte libovolné tlačítko nebo protřepejte budík. Dlouhodobá práce: integrovaná, na cesty, pěkný dárek pro každou příležitost, na cesty a na doma.
ZnačkaEdillas #ad
VýrobceYadelai #ad
Výška4.53
Délka1.77
Hmotnost0.68
Šířka1.5
Číslo dílukinderwecker
ModelkaWecker Kinder

3. Lexibook

#ad

Nintendo Super Mario, 6 Soundeffekten, Snooze, Lexibook, Wecker Nachtlicht, Blau/Rot, RL800NI, Auswahl aus 6 Alarmen, Wecker für Jungen und Mädchen, Leuchtfigur, für 3 plus Jahren, Uhr

#ad
Lexibook #ad - Süßes super Mario-Design. Abmessungen: 13, 5 x 9 x 18, 2 H cm. Taste zum wiedergeben von super Mario-Tönen! Alarmfunktion mit einstellbarer Lautstärke und verschiedenen Super Mario-Wecktönen. Stromversorgung: 3 x aa / lr6-Batterien nicht enthalten mit Anzeige für niedrigen Batteriestand. Schlaffreundliche LCD-Anzeige. Schlummer-Funktion. Alarm kann durch drücken oben auf den Wecker oder Mario beendet werden.
ZnačkaLexibook #ad
VýrobceLexibook #ad
Výška7.17
Délka5.31
Hmotnost0.55
Šířka3.54
Číslo díluRL800NI
ModelkaRL800NI
Záruka2 years.

4. LittleHippo

#ad

Přístroj na noční světlo a zvuk arktická modrá, LittleHippo MELLA Ready to Rise dětský trenažér na spaní

#ad
LittleHippo #ad - Patentovaný, krásný design – digitální budík mella je ohromující úspěch publika a byl představen v publikacích jako Mashable a Yanko Design díky svým četným funkcím a modernímu designu. Když mella zezelená, svítí wake up light od mella žlutě a signalizuje, kdy je čas jít spát a kdy vstát.

Dlouhá životnost a bezpečná konstrukce – dětský budík mella je vyroben z ABS a silikonu bezpečného pro děti a je schválen FCC, CA65, CE, RoHS, Reach a CPSIA. S vaším dítětem se vyvíjí vše v jednom – mella nabízí nejen jedno probuzení, ale také tři možnosti zvukového spánku a pět barev nočního světla, které uklidní vaše dítě a usnou. 100% záruka spokojenosti – littlehippo stojí za svými produkty. Udržujte své dítě déle v posteli a nechte si více spánku – mella používá barvy a výrazy obličeje, než je čas vstát, aby vaše děti naučily, že je téměř čas začít den.

Pokud byste nebyli spokojeni, obraťte se prosím na náš tým zákaznické podpory! Mella kromě toho disponuje třemi zvuky alarmu a alarmem i tichým odpočítáváním pro časově řízené aktivity pro starší děti. Půl hodiny předtím, je čas vstávat. Kdo říká, že dětské výrobky nemohou být také krásné? .
ZnačkaLittleHippo #ad
VýrobceLittleHippo #ad
Číslo dílu1LE0908-CF-5767
Modelka1LE0908-CF-5767

5. H-chin

#ad

H-chin Dětský budík, budík s časem buzení pro malé děti zelený, zvukový stroj, trenér dětského spánku s nočními světly

#ad
H-chin #ad - Nedělejte si starosti s "příliš světlou" v noci. Noční světlo 9 barevných světel na výběr jako noční světlo nebo budík. Velké zobrazení hodin, funkce odloženého buzení, dětská pojistka a uložená nastavení, balíček obsahuje síťovou zástrčku a kabel.

Noční světlo se může po určité době automaticky vypnout nebo svítit celou noc. Materiál: měkký silikon a ABS. Výborně skryje hluk pozadí a umožňuje dětem lepší spánek. Zvukový přístroj vyberte si ze 17 uklidňujících zvuků: 3 bílý šum, 4 ukolébavky, 10 zvuků přírody. 5stupňové stmívatelné bílé světlo. Schváleno fcc, ce a rohs. Roční zárukah-chin nabízí 1 rok záruční servis. Nechte "dino" růst s vaším dítětem, aby dítě učil, bude to rychlý přechod od pravidelného buzení ve 4 hodiny ráno k prospaní.

UpozornĚnÍ: pro použití musí být připojen, lehký design tlačítek. Hladký povrch, odolný proti pádu a kolizím design, 100% bezpečný pro děti. Inteligentní tréninkový nástrojČasovač 0–120 minut zdřímnutí, snadné čtení. Hodinky na trénink spánku pro děti"je čas vstávat? náš trenér spánku používá barvy a výrazy obličeje, kdy má zůstat v posteli a kdy vstát.
ZnačkaH-chin #ad
VýrobceH-chin #ad
Výška4.72
Délka4.72
Hmotnost0.77
Šířka1.5
Číslo díluYF100-1
ModelkaYF100

6. SENXINGYAN

#ad

7" velký LED ukazatel času, trénink spánku pro děti, 17 nastavení budíku, digitální hodiny šetrné k očím, chlapce do ložnice u postele, snadné ovládání, pro dívky, SENXINGYAN Digitální dětský budík

#ad
SENXINGYAN #ad - Krásný a funkční perfektní dárek, který se bude líbit jak vám, tak vašemu dítěti. Když budík zazvoní, hodiny zobrazují kreslené scény a určité hlasové přenosy, dejte dětem vědět, co mají v tuto chvíli dělat. Vestavěný stmívač, a když adaptér odpojíte a znovu zapojíte, podporuje automatické přizpůsobení jasu při změně dne a noci.

Vylepšený dětský budík– dětský budík v akvarelovém stylu integruje několik režimů, ať už se jedná o zobrazení textu, digitální nebo tradiční zobrazení hodin, lze jej přepínat jedním tlačítkem, hodiny mají více jazyků a mohou také nechat děti naučit se čas v jiných jazycích. Zajímavý digitální budík– s časovými hodinami můžete vy a vaše děti nastavit 5 denních budíků a 12 specifických scénických budíků. Speciální design– pojištění baterie integrované do hodinek dětského kalendáře si zachovává datum, data se automaticky uloží do hodinek.

Udělejte si dobrý zvyk. Patentovaný krásný design– originální dětský budík s krásným obrazovým motivem je nejen dobře zpracovaný, ale také velmi dekorativní. Jedinečný dárek pro děti– tyto 7palcové digitální hodinky používají barevné kreslené písmo pro přehledné zobrazení času, dne, data, měsíce a roku. Hodiny lze zcela jednoduše nastavit pomocí různých formátů data a vzorů pozadí, takže si děti mohou vybrat svůj oblíbený styl. Vzpomínky na čas lze nastavit pro různé fáze dne dítěte, ideální pro výuku vašeho dítěte hravým způsobem pochopit a spravovat jeho čas.
ZnačkaSENXINGYAN #ad
VýrobceSENXINGYAN #ad
Výška8
Délka8
Hmotnost1.16
Šířka1.5
ModelkaSXY-ET-NZ

7. Honey's Heaven

#ad

Dětské hodinky, hodiny, budík, quartzový budík, Honey's Heaven Dětský budík bez tikání – pro chlapce a dívky – učební budík, snooze analogový quartzový budík růžový, hodiny na učení

#ad
Honey's Heaven #ad - Byl navržen tak, aby vyhovoval dětem a je robustní provedení. Ovládání je tedy velmi snadné. Tento barevný dětský budík pomůže vašemu dítěti zažít, naučit se a porozumět času.

Tím je zaručena změna! hledáte vhodný dárek k vánocům, k narozeninám nebo k začátku školy? s těmito barevnými a praktickými hodinami budíte přesně to pravé – i pro vnoučata a kmotřence. Je to smysluplný dárek s vysokým efektem učení! Další podrobnosti viz popis produktu níže. Na výběr je 24 různých melodií včetně evergreenů jako Jingle Bells, Oh My Darling Valentine a mnoho dalších. Výukový budík má quartzový strojek s "plíživou sekundou" tichý, tlačítko pro opakování buzení Snooze a osvětlení displeje a vypínač na pravé straně.
ZnačkaHoney's Heaven #ad
VýrobceXL Enterprises Ltd. #ad
Hmotnost0.44

8. ANNNGUL

#ad

ANNNGUL Schlaftrainer Kinder, Kinderwecker mit Nachtlicht für Schulanfänger Mädchen Jungen

#ad
ANNNGUL #ad - Einstellbarer Helligkeitsdimmer in 5 Stufe. Ideales geschenk für kinder das gerät ist aus hochwertigem Material hergestellt. Sie müssen sich keine Sorgen machen, dass es nachts "zu hell" ist. Hinweis – zur verwendung muss das Gerät an die Steckdose angeschlossen werden.

Alle funktionen sind in einem Gerät eingebaut. Sie können es tagsüber hell halten und nachts bis zu sehr leicht dimmen. Multifunktion wecker, nachtlicht, kindersicherung & beibehaltene einstellungen, 5 töne für den alarm, Schlummern. Benutzerfreundlich und leicht programmierbar. Nachtlicht mit dimmer 10 arten lebendiger farboptionen für nachtlichter. Das niedliche design machen es zu einem perfekten Geschenk für Kleinkind, Jungen und Mädchen an Geburtstagen und Weihnachten. Einfach zu bedienen im gegensatz zu den meisten weckern überkompliziert mit zu vielen Tasten an der Unterseite ist bei unserem Schlaf-Training-Wecker jeder Knopf intuitiv auf dem Ziffernblatt angeordnet, und die Einrichtungsschritte sind sehr einfach.

Netzstecker und Kabel sind im Lieferumfang enthalten. Ok zum wecker haben sie problem mit ihrer kinder, der farben verwendet, dass sie morgens viel zu früh aufstehen? Unser Schlaf-Training-Wecker ist ein Spielveränderer, um ihren kindern das Konzept beizubringen, wann sie im Bett bleiben und wann sie aufstehen müssen.
ZnačkaANNNGUL #ad
VýrobceANNNGUL #ad
Výška4.72
Délka4.72
Šířka1.5
Číslo díluYF400
ModelkaYF400

9. LIORQUE

#ad

LIORQUE Wecker Kinder Lichtwecker Kinder Schlaftrainer Kinder Nachtlicht Dual Wecker Schlaftraining Soundmaschine Wiederaufladbar Kinderwecker für Kleinkind Jungen Mädchen

#ad
LIORQUE #ad - Diese methode kann Kindern helfen, was die Schlafqualität verbessern kann. Wenn der wecker klingelt, um gesünder in den Tag zu starten. Wenn kinder den mond sehen, wissen sie, wissen sie, zu dem die Sonnen- und Mondsymbole angezeigt werden, ins Bett zu gehen; Wenn sie die Sonne sehen, dass es Zeit ist, dass es Zeit ist aufzuwachen.

Sie können eine einzelne farbe oder einen Zyklusmodus auswählen, um Ihre persönlichen Anforderungen zu erfüllen. Dies ist ein praktisches zeitmanagement-Tool, das Kindern dabei helfen kann, ein gutes Zeitbewusstsein und Selbstmanagementfähigkeiten zu entwickeln. Außerdem bieten wir 4 verschiedene Bildschirmhelligkeitsstufen. Doppelte wecker- und schlummerfunktiondie duale weckfunktion dieses weckers ist sehr praktisch für Sie, Ihren Zeitplan zu organisieren. Unterstützt auch den Wochenendmodus, um weitere 9 Minuten lang gut zu schlafen.

Es ist auch eine tolle geschenkauswahl für Geburtstage oder Feste, die Kindern Freude und praktische Erfahrung bringen kann. Diese funktion ist wichtig, können Sie die Schlummertaste drücken, damit Ihre Wochenendruhe nicht gestört wird. Schlaftrainingunser wecker für kleinkinder ist ein effektives schlaftrainingsgerät. Sie können den zeitpunkt, regelmäßige Schlafgewohnheiten zu entwickeln, entsprechend Ihren Bedürfnissen und Gewohnheiten anpassen. Weißes rauschen zum schlafen ist eine Technologie, Regen, Lagerfeuer, 30 oder 60 Minuten automatisch ausschaltet.
ZnačkaLIORQUE #ad
VýrobceLIORQUE #ad
Výška3.86
Délka4.8
Hmotnost0.66
Šířka1.5
Číslo díluSG-5
ModelkaSG-5

10. Alecto

#ad

Alecto BC110BE Simon – pedagogický budík pro děti – trénink spánku pro děti – noční světlo – učení spánku a probuzení s LED dětským budíkem – šedohnědá

#ad
Alecto #ad - Jednoduché tréninkové hodinky pro děti : trénink spánku, pomáhá dětem rozvíjet povědomí o čase. Ideální pro každý dětský pokoj. Všestranný: tento budík lze používat jak jako trenér spánku, tak i jako normální budík s alarmem. Bezdrátové nabíjení – dodávaný micro USB kabel usnadňuje nabíjení tréninkového cvičení. Více spánku než rodiče– povzbuzuje děti, aby zůstaly v posteli a rodiče více spánku. Oranžové noční světlo – Je čas vstát.
ZnačkaAlecto #ad
VýrobceAlecto #ad
Výška3.74
Délka5.51
Hmotnost0.62
Šířka1.5
Číslo díluBC110BE
ModelkaBC110BE SIMON
Záruka2 roky záruka výrobce.