Top 10 Znap Slim Wallet Münzfach – Pánské peněženky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Secrid

#ad

Secrid Pánský držák na karty s cestovním příslušenstvím ve formátu obálky, Hnědá

#ad
Secrid #ad - Sotva širší než jedna EC karta. Vyrobeno v Holandsku. Ochrana RFID. Vysoce kvalitní hovězí kůže. Malá peněženka od lídra na trhu.
ZnačkaSecrid #ad
Výrobcesecrid #ad
Výška3.94
Délka1.18
Hmotnost0.16
Šířka7.87
Číslo díluMV-Brown_SML
ModelkaMV-Brown

2. Secrid

#ad

Secrid Unisex Miniwallet Reisezubehör-Kartenhalter im Umschlagformat, Nightblue

#ad
Secrid #ad - Die miniwallet der marke secrid ist klein und doch überraschend groß und kombiniert so das Beste aus beiden Welten. Dank des rfid schutzes sind all ihre Karten vor unerwünschter drahtloser Kommunikation geschützt.

Auf einer seite des etuis können Scheine, Belege und Karten sicher und platzsparend verstaut werden. Dank des cardprotector auf der anderen Seite können Karten mit einer einfachen Bewegung herausgeschoben werden. Mit einer größe von 6, 1 cm bietet das hochwertige etui für 4 Karten mit oder 6 Karten ohne Prägung sowie 4 zusätzliche Karten, banknoten, 2x2, 5x10, Visitenkarten und Belege Platz.
ZnačkaSecrid #ad
VýrobceSecrid #ad
Výška3.94
Délka1.18
Hmotnost0.18
Šířka7.87
Číslo díluMM-Night Blue
ModelkaMM-Nightblue
ZárukaKeine Garantie

3. Wolfstrøm

#ad

RFID Blocker I dámská a pánská peněženka malá I držák na kreditní karty pánská malá, Wolfstrøm Slim Wallet 'Svente' I 11 karet Mini peněženka pánská malá s přihrádkou na mince, 01 Vintage Black,

#ad
Wolfstrøm #ad - Dámská peněženka minimalist kožená nano slim-peněženka pánská peněženka dámské gelové peněženky ochranné pouzdro na šekové karty pouzdro na kreditní karty pouzdro na kreditní karty pouzdro na kreditní karty obal na kreditní karty mini peněženka peněženka košile.

Související pojmy: tenké pouzdro na karty s přihrádkou na mince doplňky průkaz totožnosti pouzdro na kreditní karty pánská peněženka malá kožená peněženka slim peněženka s přihrádkou na mince pánská malá kapsa na karty rfid ochrana. Malé mince kreditní karty držák na karty peněženka pánská kožená peněženka peněženka pánská 10 6 8 12 karet peněženka pánská kožená portmonai peněženka na karty pánská malá peněženka na výšku.

Malá pánská peněženka na drobné přihrádky na karty pouzdro na kreditní karty s přihrádkou na mince peněženka s přihrádkou na mince mini peněženka mini peněženka pánská mini peněženka černá tmavě šedá. Pánské peněženky pánská peněženka karta peněženka malá mince euro pravá kůže peněženka malá peněženka s přihrádkou na mince peněženky peněženka pouzdro na karty pánské s přihrádkou na mince přihrádky na karty nfc.
ZnačkaWolfstrøm #ad
VýrobceWolfstrøm #ad
Výška3.94
Délka0.67
Hmotnost0.12
Šířka2.68
ModelkaWolfstrøm Geldbörse Svente 0050607X

4. Fa.Volmer

#ad

černá, Fa.Volmer ® Kožená peněženka z pravé buvolí kůže I velká peněženka pro muže a dámy I RFID ochrana ověřená TÜV v hnědé a černé barvě, Formát na výšku

#ad
Fa.Volmer #ad - 1 velká bezpečnostní přihrádka na zip, 2 oddělené přihrádky na bankovky a přihrádka na mince. Rfid ochrana ověřená tÜv: v zadní stěně peněženky je zapracována speciální fólie, která chrání celý obsah burzy v uzavřeném stavu spolehlivě před krádeží dat a nechtěným načítáním osobních a citlivých údajů.

Měkká standardní kůže s dlouhou životností pro vysoce kvalitní výrobky. Značkové zboží od Fa. Volmer. 11 přihrádek na kreditní karty 1 x průhledné. KŮŽe: skládá se z pravé kůže nappa, vyrobeno z kravské kůže. Erná černá. Z toho 2 s průhledným okénkem. 4 přihrádky na průkazy a papíry atd.
ZnačkaFa.Volmer #ad
VýrobceFa.Volmer #ad
Výška0.79
Délka4.92
Hmotnost0.19
Šířka3.74
Číslo díluPh3
Modelka#Ph3

5. DONBOLSO

#ad

Wallety Leather, Vintage, S přihrádkou na mince, RFID Protection, Up to 11 Cards, DONBOLSO Wallety NextGen Card Holder with Coin Compartment, Vintage černá.

#ad
DONBOLSO #ad - Muži dnes upřednostňují něco malého tenkého – plochého, robustního a moderního. Vždy bezpečné – naše pouzdro na kreditní karty pro minimalisty je vybaveno nfc guard, aby vaše peníze na vaší kreditní kartě a platební kartě chránily před krádeží dat.

Darujte ušlechtilou peněženku! Jednoduché – bankovky všeho druhu můžete obsluhovat v rozloženém stavu. Nechte silnou peněženku doma a buďte opravdu chytrí. Kvalitní – moderní a kompaktní peněženka z pravé kůže je úzká, elegantní a jednoduchá a hodí se tak ideálně k minimalistickému životnímu stylu. Minimální úsilí – maximální užitek! nápad na dárek – ještě nic pro otce, bratra nebo manžela? chybí vám opravdu dobrý nápad jako dárek k narození nebo k Vánocům? Už nepřemýšlejte a obdarujte je perfektním doplňkem do kapsy kalhot.

Díky malé, ploché peněžence na karty zmizí drobné mince a karty kompletně v kapse kalhot a promáčklé kapsy jsou minulostí! Tak jde držák karet dnes! Tenká a kompaktní – tato tenká, malá peněženka pojme mnoho karet jako kreditní karty a bankovní karty a nabízí s přihrádkou na tvrdé peníze také prostor pro pár mincí. Rozměry 9 x 7, 1 x 2 cm.
ZnačkaDONBOLSO #ad
VýrobceDONBOLSO #ad
Výška0.08
Délka0.35
Hmotnost0.22
Šířka0.28
Číslo díluDONB-000132
ModelkaDONB-000132

6. Jaimie Jacobs

#ad

Jaimie Jacobs Flap Boy Originální Magic Wallet s přihrádkou na mince RFID ochrana magická peněženka peněženka s přihrádkou na drobné pánská pravá kůže, Uhlová, moderní

#ad
Jaimie Jacobs #ad - Podrobnosti: pánská peněženka je vybavena 3 přihrádkami na kreditní karty a 2 další uvnitř. Magic trick: naše magic wallet je vybavena funkcí magic-flap. Poskytujeme 3 roky záruku.

Kůže pochází z itálie, elastické pásky z Německa. Tato přihrádka na drobné pojme volně 20 mincí a přesto ještě nechává peněženku vypadat relativně štíhlá. Naše rfid ochrana je testována TÜV. Tento rafinovaný trik dělá z peněženky oblíbený kousek pro muže, kteří dbají na styl. Jak to funguje, je vidět ve videu. Díky přehlednému rozdělení přihrádek si vždy uchováte přehled o všech svých kartách.

Vídeňská krabička: flap boy má přihrádku na mince v rafinovaném stylu vídeňské krabičky. 3 roky záruka: naše magické peněženky jsou vyráběny ručně v eu. Rfid ochrana: ochranná technologie je zapracována do přední a zadní strany peněženky a chrání všechny vaše karty před krádeží dat.
ZnačkaJaimie Jacobs #ad
Výška3.94
Délka3.15
Hmotnost0.08
Šířka0.59
Číslo díluGBN1
ModelkaGBN1
Záruka3 roky

7. DONBOLSO

#ad

Pánská přední kapsa Wallet, kožená Bifold Slim Wallet pro muže s krásnou, DONBOLSO Pánská kožená Slim Wallet s přihrádkou na mince, minimalistická náprsní taška RFID blokování držitel karet

#ad
DONBOLSO #ad - Clever – díky malé, ploché pánské peněžence zmizí drobné mince a karty kompletně v kapse kalhot a promáčklé kapsy patří minulosti! Takhle jde kožená peněženka dnes! Kvalitní – moderní a kompaktní peněženka z minigeldu z pravé kůže je úzká, elegantní a jednoduchá a hodí se tak ideálně k minimalistickému životnímu stylu.

Tenká a kompaktní – tato tenká, malá peněženka pojme mnoho karet jako kreditní karty a šekové karty a nabízí s přihrádkou na tvrdé peníze také prostor pro pár mincí. Pociťte rozdíl od běžného pouzdra na karty! nápad na dárek – ještě nic pro otce, bratra nebo manžela? chybí vám opravdu dobrý nápad jako vánoční dárek? Už nepřemýšlejte a obdarujte je perfektním doplňkem do kapsy kalhot.

Naše peněženky jsou vybaveny nfc guard, aby byly vaše peníze na vaší kreditní kartě a platební kartě chráněny před krádeží dat. Nechte silnou peněženku doma a buďte opravdu chytrí. Jednoduché – bankovky všeho druhu můžete obsluhovat v rozloženém stavu. Rozměry 9 x 7 x 2 cm. Muži dnes upřednostňují něco malého tenkého – plochého, robustního a moderního. Bezpečně – funkční guma chrání vaše karty. Darujte ušlechtilou peněženku! .
ZnačkaDONBOLSO #ad
VýrobceDONBOLSO #ad
Výška0.08
Délka0.35
Hmotnost0.15
Šířka0.28
Číslo díluDONB-000110

8. Tisoutec

#ad

Minimalistický, Tisoutec Slim Wallet|malá peněženka|uhlíková peněženka|peněženka |peněženka | pouzdro na karty |RFID ochrana Mini/Smart Wallet/pouzdro na kreditní karty pánské/drží 12 karet, černá

#ad
Tisoutec #ad - Vnitřní magnet v krytu z PU umožňuje magneticky upevnit kryt a komoru. Lze jej použít k instalaci identifikačních karet, pomocí kterého můžete kartu setřít, pracovních karet, dopravních karet atd. Nejlepší dárek všech dob : tato tisoutec designová peněženka je unisex, vhodná pro vlastní použití nebo jako dárek pro přátele, rodiče, která byla dodána také v krásném balení.

Je to nejlepší volba pro oblíbené štíhlé peněženky pro ženy a muže. Dostatek místa pro novou štíhlou peněženku: do této lehké a kompaktní hliníkové peněženky lze vložit 12 karet, se 3 – 4 dalšími kartami 1ID okénka v PU krytu, další 6 karet lze uložit do hliníkového zkosení peněženky, 1 nebo 2 karty lze použít mimo hliníkový champer. Hliníková peněženka z kvalitního kovu s hladkým vyhazováním, s nejnovějším ergonomickým designem, který byl vyroben pro zakrytí peněženky, jednoduše posuňte boční knoflík kovové peněženky a dostanete řádné vyskakovací karty. Praktické: na vnitřní straně minimalistické peněženky jsme vytvořili slot pro držák na karty, aniž byste museli kartu odstranit.

Minimalistická peněženka nabízí skvělé nápady na dárky ve vašem životě! Toto je perfektní náprsní taška pro každého, milence. Slim wallet newly design: vysoce kvalitní pu, byl ošetřen vodoodpudivou. Blokování rfid: vestavěný rfid čip chrání vaši debetní kartu kreditní karty a řidičský průkaz před neznámým skenovacím zařízením, aby maximálně chránil váš soukromý majetek. Kovový klip byl vyvinut pro přenášení hotovosti, přístupových karet, na obou stranách peněženky byly navrženy dva otvory pro spojení šňůrky na šňůrku a vytvořit tak dvojitou ochranu vaší peněženky.
ZnačkaTisoutec #ad
Výška0.39
Délka0.39
Hmotnost0.42
Šířka0.39
Číslo díluKB003
ModelkaKB003

9. VON HEESEN

#ad

Malá peněženka, peněženka na peníze, S přihrádkou na mince, černá, VON HEESEN Slim Wallet s RFID ochranou, pouzdro na karty pro muže a ženy, mini peněženka kůže

#ad
VON HEESEN #ad - Kvalitní – naše mini peněženka je moderní, kompaktní a elegantní a je vyrobena z pravé kůže Nappa. Nápad na dárek: náš whizz wallet se dodává v elegantní dárkové krabičce a je krásným dárkem pro muže a ženy k mnoha příležitostem narozeniny, výročí svatby.

Malá a plochá – tenká, malá peněženka nabízí 5 přihrádek na karty 5 – 10 karet, 1 plnohodnotnou bankovku a 1 mini přihrádku na mince na zadní straně 2–3 mince. Jednoduché – pouzdro na karty pojme až 200 eur velkých bankovek. Není nutné složité skládání jako u jiných chytrých peněženek! Muži chtějí něco malého tenkého – plochého, moderního a robustního.

Rfid ochrana – naše slim wallet je vybavena ochrannou fólií nfc / RFID Blocker a nabízí tak maximální RFID ochranu pro vaše EC a kreditní karty. Pociťte rozdíl oproti běžnému držáku na karty! zÁruka spokojenosti – na naší peněžence na karty vám poskytneme 100% slib spokojenosti – pokud nejste spokojeni, výročí, vrátíme vám kupní cenu. Rozměry: 9 x 7 x 1, 5 cm.
ZnačkaVON HEESEN #ad
VýrobceVON HEESEN #ad
Výška0.59
Délka3.54
Hmotnost0.2
Šířka2.76
Číslo díluVH Women Wallet
ModelkaVON HEESEN® Slim Wallet

10. KORUTA

#ad

KORUTA Kožená pánská peněženka s RFID ochranou I peněženka velká s přihrádkou na mince I 13 přihrádek I peněženka z pravé kůže pro muže I náprsní taška peněženka peněženka, černá, moderní

#ad
KORUTA #ad - Mimořádně dlouhá životnost – pravá kůže, kvalitní uzávěr na mince a obzvláště precizní zpracování jednotlivých švů činí z peněženky bezpečného společníka v každodenním životě.

Včetně dárkové krabičky – kožená peněženka je ideálním nápadem na dárek pro muže. Maximální bezpečnost – rfid ochrana pánské peněženky s certifikací tÜV spolehlivě chrání vnitřní karty a chrání tak obzvláště efektivně před krádeží dat. Slib spokojenosti – na naši peněženku z pravé kůže vám poskytneme 100% slib spokojenosti – pokud nejste spokojeni, vrátíme vám kupní cenu.

Kromě vaší rfid náprsní tašky obdržíte kvalitní dárkový a úložný box. Geniální úspora místa – pánská peněženka nabízí díky chytrému formátu na výšku a velkorysým přihrádkám obzvlášť mnoho místa na platební karty a kreditní karty, drobné a velké bankovky.
ZnačkaKORUTA #ad
VýrobceKORUTA #ad
Výška5.12
Délka0.79
Hmotnost0.35
Šířka3.94
Číslo díluKORUTA® Leder Geldbörse Herren
ModelkaKORUTA® Leder Geldbörse Herren