Top 8 Gotteslob Hülle – Dekorativní doplňky do domácnosti

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. MaMeMi

#ad

Bible obal Bůh lob zásuvný obal bílý s křížkem 19 x 13 cm

#ad
MaMeMi #ad - Dodání bez knihy. UpozornĚnÍ: toto pouzdro je vhodné pro normální tisk vydání Boží choby např. Gotteslob obal na knihu kříž zlatá ražba bílá vazba zpěvníku. Obal na knihu pro nové chválení Boha. Modlitební kniha a zpěv katolické církve. Formát: 19 x 13 cm - barva: bílá - zlatá ražba: kříž - vybavení: vatovaný zásuvný obal božského chrobu. První přijímání.
ZnačkaMaMeMi #ad
VýrobceAnzmann #ad
Číslo dílu118-62112-1
Modelka118-62112-1

2. luxdag

#ad

Luxdag Personalizovatelné pouzdro na boží z plsti volitelná barva & výšivka – pouzdro na knihy s individuální výšivkou pro katolickou modlitbu a zpěv k přijímání nebo biřmování

#ad
luxdag #ad - Vysoce kvalitní a individuální | pouzdro boží chobotnice je kvalitní, zpracované podle našich náročných standardů kvality a díky ušlechtilé nálepce má skvělý individuální vzhled. Optimální velikost | vazba s rozměry 19 × 12 × 5 cm d × Š × v se hodí pro nový, sjednocený božský chvála po celém Německu od roku 2013 ve standardním vydání.

Stylový & kreativní | pouzdro je ze 100% pes plsti, a tím pádem je mladou alternativou běžných knižních obálek. Jednoduše klikněte na "přizpůsobit nyní" a individualizujte si obal na knihu k osobnímu kousku – také jako dárek ke křtu, přijímání nebo biřmování a láskyplnou pozornost.

Personalizovaná výšivka i naše obaly na boží jsou na přání k dostání personalizovaně. Plsť je obzvláště odolná a odpuzuje nečistoty. Navíc je vhodný pro rakousko a Itálii Jižní Tyrolsko. Jednoduchá manipulace | tvoje chloba boha se jednoduše zasune do přesně padnoucího obalu a umožňuje tak nejen dostatečnou ochranu, ale také bezproblémové listování.
Značkaluxdag #ad
Výrobceluxdag #ad
Výška0.39
Délka7.68
Šířka5.61
Číslo dílu11-001-035-0002-1091-PN-00
Modelka11-001-035-0002-1091-PN
Záruka0

3. MaMeMi

#ad

Zásuvný obal Gottesloblob černý

#ad
MaMeMi #ad - UpozornĚnÍ: toto pouzdro je vhodné pro normální tisk vydání Boží choby např. První přijímání. Modlitební kniha a zpěv katolické církve. Dodání bez knihy. Gotteslob obal na knihu kříž zlatá ražba černá vazba zpěvník. Formát: 19 x 13 cm - barva: černá - zlatá ražba: kříž - vybavení: vatovaný zásuvný obal božského chrobu. Obal na knihu pro nové chválení Boha.
ZnačkaMaMeMi #ad
VýrobceAnzmann #ad
Číslo díluGD27303
ModelkaGD27303

4. SL-Store GbR

#ad

Barva: tmavě modrá melírovaná, Gotteslob obal na boha obal kříž 2 zelená plsť se jménem vyšívaná vazba obálka personalizovaná pouzdro zpěvníku

#ad
SL-Store GbR #ad - Máte na výběr z mnoha plstěných barev, tmavě šedý melír, šeříková, modrošedá, růžová, červená melírovaná, žlutá, fialová, bílá, tmavě šedý melír, růžová, např. Ochranné pouzdro se hodí na běžné vydání nebo standardní vydání všech diecézí v Německu a v Rakousku.

Boží lob na hřbetu knihy je rovněž vyšitý. Světle šedý melír, tmavě červená, melírovaná, modrá, černá, šedý melír, petrolejová melírovaná, zelená, tmavě šedý melír, námořnická modrá a tyrkysová materiál plsť: 100% polyester. Přebalovací vazba z polyesterové plsti vhodná pro katolickou bohoslužbu běžné vydání, resp. Jméno a datum je vyšívaný vysoce kvalitní značkovou vyšívací nití z polyesteru na přední straně.

Své údaje nám můžete sdělit prostřednictvím "přizpůsobit nyní". Standardní vydání vyšívaná vaším požadovaným jménem a datem přijímání nebo textem na přání. Motiv, text na přání např. Boží lob na hřbetu knihy je vyšitý ve stejné barvě jako požadovaný text. Zde si můžete vybrat barvu příze pro písmo z více než 20 barev.
ZnačkaSL-Store GbR #ad
VýrobceSL-Store GbR #ad

5. SL-Store GbR

#ad

Gotteslob obal na boží chválu obal kříž ryby puntíky růžová filc jména vyšívaná vazba obálka personalizované pouzdro na zpěvník barva: petrolejová melírovaná

#ad
SL-Store GbR #ad - Jméno a datum je na přední straně vyšitý vysoce kvalitní značková vyšívací příze z polyesteru. Máte na výběr z mnoha barev plsti, růžová melírovaná, růžová, žlutá, petrolejová melírovaná, šeříková, bílá, fialová, tmavě melírovaný, modrošedá, tmavě červená, černá, např.

Ochranné pouzdro se hodí na normální vydání, resp. Motiv, text na přání např. Vyšívá se také chvála boží loba na hřbetu knihy. Lobba boha na hřbetu knihy je vyšívaná ve stejné barvě jako požadovaný text. Standardní vydání všech diecézí v Německu a Rakousku. Standardní vydání s vyšívaným jménem na přání a datem přijímání nebo textem na přání.

Vazba na knihu z polyesterové plsti vhodná pro katolický bůh normální vydání, resp. Své údaje nám můžete sdělit prostřednictvím 'přizpůsobit nyní'. Světle šedý, červená melírovaná, růžová, melírovaný, modrá melírovaná, májově zelená, tmavě šedý melír, námořnická a tyrkysová Materiál plsti: 100% polyester. Zde si můžete vybrat barvu příze pro písmo z více než 20 barev.
ZnačkaSL-Store GbR #ad
VýrobceSL-Store GbR #ad

6. Motivationsgeschenke

#ad

První přijímání, Motivationsgeschenke Obal na knihu Gotteslob 19 x 13 cm – černý s motivem ryb Ichthys | zásuvný obal na ochranu | vazba knihy pro vaši zpěv katolické církve | přijímání

#ad
Motivationsgeschenke #ad - Naše kolekce zahrnuje designy s rybími nebo křížovými motivy v klasických barvách jako černá, která dotváří vzhled. Tato pouzdra jsou nejen vzhledově atraktivní, ale také funkční a chrání váš zpěv před každodenním namáháním. Exkluzivně pro boha speciálně vyvinuté pro standardní božskou chválu 19 x 13 cm, naše pouzdro na knihy se perfektně hodí k vašemu zpěvu.

Ideální dárek pro přijímání toto pouzdro na knihu je ideálním dárkem k přijímání nebo prvnímu přijímání. Důležité upozornění: pouzdro se dodává samostatně, kniha není součástí dodávky. Tento materiál efektivně chrání vaše chválení před opotřebením a opotřebením při každodenním používání. Vysoce kvalitní materiál naše pouzdra na knihy jsou vyrobena z pěnového pvc, což zaručuje trvanlivé a robustní pouzdro, které zároveň nabízí příjemný a jemný pocit na dotek. Dárek, který spojuje význam i funkci.

Ochrana a funkČnost každé pouzdro na knihy gotteslobb je pečlivě zpracováno a kromě stylového designu nabízí také praktické aspekty. Toto pouzdro je ideální pro všechny diecéze v Německu a Rakousku a nabízí stylovou ochranu důležité náboženské knihy. Rozmanitost v designu a barvě vyberte si z různých barev a motivů, bílá, všechny zdobené nápadnou zlatou ražbou, červená a vínově červená, které vyjadřují váš osobní ráz. Představuje nejen náboženský symbol, ale je také praktickým a užitečným doplňkem pro dívky a chlapce.
ZnačkaMotivationsgeschenke #ad
VýrobceMotivationsgeschenke #ad
Číslo díluB07QQPWZ8F

7. LParkin

#ad

Pouzdro na zpěvník přijímání 15x22 cm modré, LParkin Gotteslob pouzdro s křížkem ryby, PU kůže obal na bůh bůh

#ad
LParkin #ad - Hledáte dárek k přijímání, biřmování nebo jednoduše pro milého člověka? zde jsou naše obaly na chválu přesně to pravé! Toto pouzdro pro boha z odolné pu kůže chrání vaši bibli před poškrábáním, skvrnami a rýhami.

Modlitební kniha a zpěv katolické církve. Je to perfektní doplněk pro vaši chválu Boha. Odolné pouzdro je kromě toho vodotěsné a lze jej zcela jednoduše čistit vlhkým hadříkem nebo papírem. Boží chvála katolické pouzdro, kříž, tečky, kruhy, ryby, přijímání. Obal na knihu pro nové chválení Boha. Pouzdro na svaté přijímání je cca 15 × 22 cm velký a je k dostání ve dvou barvách, modré a šedé, obě s natištěnou rybou z přijímání a křížkem. Pouzdro na chválu je perfektním dárkem pro biřmování, křest nebo první přijímání zcela individuálně.
ZnačkaLParkin #ad
VýrobceLParkin #ad
Výška0.2
Délka5.91
Šířka8.66
Číslo dílubible cover 2023
Modelkabible cover 2023
Záruka1 rok

8. SL-Store GbR

#ad

Barva: bílá, Gotteslob obal s motivem boží kříže motýli fialový růžový filc se jménem vyšívaný světle šedá bílá tmavě šedá modrošedá tmavě modrá tyrkysová světle zelená šeříková dívka

#ad
SL-Store GbR #ad - Bůh na hřbet knihy je rovněž vyšitý. Sdělte nám své údaje o "přizpůsobit" nyní. Ochranné pouzdro se hodí na normální výdaje nebo standardní výdaje všech dienzů v Německu a Rakousku.

Máte na výběr z mnoha plstěných barev např. Jméno a datum vysoce kvalitní značkové vyšívací příze z polyesteru na přední straně. Kniha knih z polyesterového filcu vhodná pro katolický gotteslob normální vydání, resp. Vyšívaný motiv, text na přání např. Gotteslob na hřbet knihy je vyšité ve stejné barvě jako text na přání.

Standardní vydání vyšívaná s vaším požadovaným jménem a datem přijímání, popř. Zde si můžete vybrat barvu příze pro písmo z více než 20 barev. Světle šedé melírované, fialové, tmavě šedé melírované, šedé melírované, tmavě šedé melírované, purpurová, šeříková, bílá, modrošedá a tyrkysová materiál plsť: 100% polyester. Textem na přání.
ZnačkaSL-Store GbR #ad
VýrobceSL-Store GbR #ad