Top 8 Wago Reihenklemmen Hutschiene – Svorkovnicové bloky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. XMSZQU

#ad

DIY projekty, montážní lišty, svorkovnice, elektrický připojovací blok pro automatizační projekty, 0,08 – 4 mm² PCT-211 montážní svorky, 40 kusů řadových svorek, sada rychlokabelů

#ad
XMSZQU #ad - Tím je zaručena vysoká účinnost a snadné použití. Vysoce kvalitní materiály: naše řadové svorky pro lištu jsou vyrobeny z ohnivzdorného PC skořepiny a poniklované mědi. Mnohostranné scénáře použití: naše řadové svorky se perfektně hodí pro automatizační projekty, garáže a DIY projekty.

Jsou vhodné jak pro masivní dráty od 0, tak i pro flexibilní dráty od 0, 08 do 2, 08 do 4 mm²/28–12 AWG, 5 mm² / 28–14 AWG. Praktické a opakovaně použitelné: díky vysoce kvalitním materiálům a snadné manipulaci jsou naše svorky na DIN lištu trvanlivým řešením pro vaše potřeby zapojení. Jsou nehořlavé, odolné proti korozi, stárnutí a vysokému napětí, což zaručuje dlouhou životnost.

Jsou praktické a znovu použitelné. Individuální manipulace: každý elektrický připojovací blok zvládne různé dráty zvlášť. Jsou ideální pro rozvaděče, rozvaděče a mnoho dalšího. Zasuňte svorku jednoduše do pozinkované lišty, přitlačte oranžovou svorku nahoru a připojte kabel. Jednoduchá instalace: montáž je velmi snadná.
ZnačkaXMSZQU #ad
VýrobceXMSZQU #ad
Výška1.46
Délka9.45
Šířka9.45
Číslo díluPCT-211

2. PHOENIX CONTACT

#ad

PHOENIX CONTACT PT 1,5/S-QUATTRO průchozí svorka, přípojka Push-in, 0,14 mm², průřez 1,5 mm², šedá, 4 počet přípojek, 50 kusů, 17,5 A, 500 V

#ad
PHOENIX CONTACT #ad - Druh připojení: přípojka push-in, způsob montáže: ns 35/7, awg: 26 - 14, barva: šedá, průřez: 0, 5 mm, šířka: 3, 5, 5 a, jmenovité napětí 500 V, 5 mm, 5 mm², výška: 30, 14 mm² - 1, jmenovitý proud 17, NS 35/15.

Kompaktní konstrukce a přední připojení umožňují zapojení do nejužšího prostoru. Instalovat, uvést do provozu a obsluhovat smí přístroj pouze kvalifikovaný odborný personál. Připojovací svorky push-in se kromě systémových vlastností systému CLIPLINE complete vyznačují jednoduchým zapojením vodičů bez použití nářadí s dutinkou nebo tuhými vodiči. 50 kusů.
ZnačkaPHOENIX CONTACT #ad
VýrobcePHOENIX CONTACT #ad
Výška0
Délka24.88
Hmotnost0.05
Šířka0
Číslo dílu3208197
Modelka3208197

3. DIYCUT

#ad

Reihenklemmen Hutschiene, DIYCUT 10 Stück Grau 0,5-2,5mm² Klemmleiste Hutschiene zum Schnellen Verdrahten, Durchgangsklemme für Präzise Leitende Elektrische Verbindungsklemmen

#ad
DIYCUT #ad - Schnelle verkabelung: plug-in-design, um den draht einzuführen, Öffnen Sie den Griff, werkzeuglose Installation und Demontage, drücken Sie auf den Griff, um die Verkabelung effizient und schnell abzuschließen.

Unabhängiges design: jeder anschlussklemmenblock kann verschiedene Drähte einzeln handhaben, 5–2, und Drähte von 0, 5 mm² können fest verbunden werden. Anwendungsszenarien: reihenklemmen ist geeignet für Elektrotechnikverkabelung, DIY-Leiterplatten, Hausverkabelung etc. Einfache handhabung: klemmleiste hutschiene ist klein, einfach zu bedienen, leicht, erfordert keine komplizierte Verkabelung und kann wiederverwendet werden. Sicherheitsisolierung: reihenklemmen hutschiene verwendet flammhemmendes Isoliermaterial, das interne leitfähige Material ist reines Kupfer und die Kupferfolie leitet Strom genau und ist langlebig.
ZnačkaDIYCUT #ad
VýrobceDIYCUT #ad
Výška0.2
Délka1.69
Šířka1.06
Číslo díluLTTZ-2.5

4. JReHuiG

#ad

0,08 – 4 mm² PCT-211 svorkový blok, 40 kusů řadových svorek, montážní lišty, průchozí svorky s označovacími proužky a kolejnicí, připojovací svorky pro přesné vedení 40

#ad
JReHuiG #ad - Sada spojovacích svorek: izolační materiál připojovacích svorek je pa páka / ohnivzdorný PC kryt, bezpečná a izolace, materiál vnitřního vodiče je poniklovaná měď, měděný plech je přesně vodivý a má dlouhou životnost.

Jednoduché a pohodlné: sada kabelových spojek, lze během sekundy nainstalovat na odizolované kabely, vložte drát a stiskněte páčku, rychlé zapojení, znovu použitelné. Sada připojovacích bloků din lišty: kolejnice lze použít pro elektrická zařízení, relé, modulární zásuvky, softstartéry motoru, jako jsou jističe, stykače, přepěťová ochrana, svorky atd.

Rozsah využití: kabelová spojovací svorka vhodná pro plný drát 0, 5 až 2, 08 až 4 mm² / 28-12 awg, 5 mm², vhodné pro flexibilní dráty 0, lankové dráty: 0, 08-4 mm² 28-12 AWG. Obsah balení: 20 × šedý svorkovnicový blok, 40 × šroub, 4 × 1-10 digitální značkovací proužky, 4 × 10 mm lišta, 8 × pevná základna, 20 × černý svorkovnicový blok, 4 × paralelní tyče.
ZnačkaJReHuiG #ad
VýrobceJReHuiG #ad
Výška1.26
Délka4.53
Šířka1.89
Číslo díluGHJ077a
ModelkaGHJ077a

5. XNZMYN

#ad

0,08-4 mm² PCT-211 montážní svorky, elektrický připojovací blok pro automatizační projekty, rychlozapojení, černá sada svorek, 40 kusů řadových svorek kolejnice, DIY projekty

#ad
XNZMYN #ad - Zpomaluje hoření, odolné proti korozi, stárnutí a vysokému napětí pro dlouhou životnost. Mnohostranné scénáře použití: Řadová svorka perfektní pro automatizační projekty, opakovaně použitelné a ideální pro rozváděcí skříňky, DIY projekty.

Individuální manipulace: každý elektrický připojovací blok může jednotlivě manipulovat s různými dráty. Jsou vhodné pro masivní dráty 0, 08 až 4 mm² / 28-12 awg a pro flexibilní dráty 0, 08 až 2, 5 mm² / 28-14 AWG. Jsou praktické, garáž, rozvaděče a další. Svorky průchozí svorky, vysoká účinnost a snadné použití. Praktické a opakovaně použitelné: vysoce kvalitní materiály a jednoduchá manipulace dělají z kolejnic řadové svorky DIN kolejnice dlouhodobé řešení pro vaše potřeby zapojení.

Snadná instalace: jednoduše zasuňte svorku do pozinkované lišty, lišta, upínací blok, přitlačte oranžovou svorku nahoru a připojte kabel. Vysoce kvalitní materiály: Řadové svorky jsou vyrobeny z ohnivzdorného PC skořepiny a poniklovaného měděného materiálu.
ZnačkaXNZMYN #ad
VýrobceXNZMYN #ad
Výška5.31
Délka3.94
Šířka1.97
Číslo dílu1

6. Her Kindness

#ad

Sada svorek, kolejnice, Her Kindness Průchozí svorka UK 2,5, řadové svorky

#ad
Her Kindness #ad - 35 mm-din kolejnice držáky z oceli, stykačů, vodicí lišty lze použít k instalaci jističů, plc, relé, svorek a jiných elektrických zařízení. Svorkovnice univerzální šroubovací svorkovnice UK2.

5b pro din lišty s vysoce kvalitními PC nehořlavými konstrukčními materiály. Sada svorkovnic obsahuje: 20 svorkovnic, 4 e / uk-koncové držáky, 2 zásuvné můstky fbi-10-6, 4 UK-2.5bg koncové kryty, 2 uzemňovací bloky, 1 20cm ocelová kolejnice 40 ks. Záruka – zboží se dodává s 12měsíční zárukou, vrácením nebo náhradou. Kolíková svorka. V případě dotazů jsme Vám rádi k dispozici. Funkce pe posiluje spolehlivost a bezpečnost. Bloky uzemňovacích svorek nabízejí snadno identifikovatelný, praktický a přehledný uzemňovací sběrnice, který je namontován na DIN lištu.
ZnačkaHer Kindness #ad
VýrobceHer Kindness #ad
Číslo díluSB-122
ModelkaAK3-AT1-GL-M-X

7. XNZMYN

#ad

Rychlozapojení, 40 kusů řadových svorek kolejnice, černá sada svorek, 0,08-4 mm² PCT-211 montážní svorky, DIY projekty, elektrický připojovací blok pro automatizační projekty

#ad
XNZMYN #ad - Jsou praktické, opakovaně použitelné a ideální pro rozváděcí skříňky, garáž, rozvaděče a další. Praktické a opakovaně použitelné: vysoce kvalitní materiály a jednoduchá manipulace dělají z kolejnic řadové svorky DIN kolejnice dlouhodobé řešení pro vaše potřeby zapojení.

Vysoce kvalitní materiály: Řadové svorky jsou vyrobeny z ohnivzdorného PC skořepiny a poniklovaného měděného materiálu. Jsou vhodné pro masivní dráty 0, 08 až 4 mm² / 28-12 awg a pro flexibilní dráty 0, 08 až 2, 5 mm² / 28-14 AWG. Snadná instalace: jednoduše zasuňte svorku do pozinkované lišty, upínací blok, přitlačte oranžovou svorku nahoru a připojte kabel.

Individuální manipulace: každý elektrický připojovací blok může jednotlivě manipulovat s různými dráty. Svorky průchozí svorky, lišta, vysoká účinnost a snadné použití. Zpomaluje hoření, odolné proti korozi, stárnutí a vysokému napětí pro dlouhou životnost. Mnohostranné scénáře použití: Řadová svorka perfektní pro automatizační projekty, DIY projekty.
ZnačkaXNZMYN #ad
VýrobceXNZMYN #ad
Výška1.57
Délka7.87
Šířka1.97
Číslo dílu1

8. SYULCR

#ad

Kabelové svorky spojka, 0,08–4 mm² PCT-211 svorkovnice průchozí spojka s označovacími proužky a kolejnicí, pro pevné kabely, 20 kusů řadových svorek montážní lišty

#ad
SYULCR #ad - Obsah balení: 10 × šedý svorkovnicový blok, 4 × pevná základna, 10 × černý svorkovnicový blok, 2 × 1-10 digitální značkovací proužky, 20 × šroub, 2 × 10 mm lišta, 2 × paralelní tyče. Rozsah využití: kabelová spojovací svorka vhodná pro plný drát 0, vhodné pro flexibilní dráty 0, 5 mm², 5 až 2, lankové dráty: 0, 08 až 4 mm² / 28-12 awg, 08-4 mm² 28-12 AWG.

Jednoduché a pohodlné: sada kabelových spojek, vložte drát a stiskněte páčku, lze během sekundy nainstalovat na odizolované kabely, rychlé zapojení, znovu použitelné. Sada připojovacích bloků din lišty: kolejnice lze použít pro elektrická zařízení, stykače, softstartéry motoru, přepěťová ochrana, relé, modulární zásuvky, jako jsou jističe, svorky atd.

Sada spojovacích svorek: izolační materiál připojovacích svorek je pa páka / ohnivzdorný PC kryt, bezpečná a izolace, materiál vnitřního vodiče je poniklovaná měď, měděný plech je přesně vodivý a má dlouhou životnost.
ZnačkaSYULCR #ad
VýrobceSYULCR #ad
Výška1.46
Délka4.33
Šířka1.89
Číslo díluSX008a
ModelkaSX008a